Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645267 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2010 -: Май 27, 2015, 07:24:14 pm »
Здравейте снощи сънувах много объркан сън!Сънувах че съм в библиотеката на град Варна и търся работа за деловодител, на компютрите им после сънувам че съм на масата с майка ми, баба ми и немската овчарка Цецар - кучето е на сестра ми, но сестра ми не беше в съня - та като видях Цезар майка ми го заключи в другата стая да ядем, и започнахме да говорим спомням си че баба ми започна да говори за някакво погребение не си спомням точно какво - после звънна телефона на майка ми и тя излезе но отвори вратата където заключи Цезар-Цезар дойде на масата и започна да яде от нея аз се уплаших и започнах да се страхувам и да плача!Благодаря за отговора!

Търсите ли подобна работа? Ако- Да, имате ли необходимост от съдействие/ходатайство? Финансови затруднения?
(въпросите са инспирирани от съня. ходатайство/приятелско рамо- куче- с връзки (Цезар ). :)Затруднения- маса (на нея се слага храна) :) и т.н.
« Последна редакция: Май 27, 2015, 07:25:51 pm от Uran »

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2011 -: Май 27, 2015, 08:01:48 pm »
Търсите ли подобна работа? Ако- Да, имате ли необходимост от съдействие/ходатайство? Финансови затруднения?
(въпросите са инспирирани от съня. ходатайство/приятелско рамо- куче- с връзки (Цезар ). :)Затруднения- маса (на нея се слага храна) :) и т.н.
Здрасти Уран да търся си работа, да имам необходимост от ходотайство, баш парични проблеми нямам, но се притеснявам дали ще си намеря работа!Благодаря че ми :-* отговори!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2012 -: Май 27, 2015, 08:50:30 pm »
Миналата седмица единият от професорите твърдо изказа мнение, че нямало предсказателни сънища, а всички били подчинени на детството ни и на минали случки. Звучеше ми като Фройд  :012: Обаче пък аз съм имала сънища, които са се сбъдвали, така че теорията му малко куца  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2013 -: Май 27, 2015, 09:05:31 pm »
Миналата седмица единият от професорите твърдо изказа мнение, че нямало предсказателни сънища, а всички били подчинени на детството ни и на минали случки. Звучеше ми като Фройд  :012: Обаче пък аз съм имала сънища, които са се сбъдвали, така че теорията му малко куца  ;D
Aз също. :)
Малката ми сестра, тогава все още ученичка, беше сънувала, че кулите падат- 3-4 месеца по- рано и то по начина, по който се случи. Беше и разказала съня си, считаше го за важен, на доста хора.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2014 -: Май 27, 2015, 09:31:28 pm »
Тая сутрин - през малкото време, през което успях да подремна, сънувах сън, който отчасти се сбъдна.

Сънувам как вървя по улицата и гледам отдолу прозорците на своето жилище. Изведнъж забелязвам как пвц дограмата е провиснала и се притеснявам да не вземе да падне долу и да се счупи. Бързам. Качвам се горе, влизам в апартамента. Първо заставам пред прозореца и се опитвам сама да го наместя, но не ми се получава без чужда помощ.

После отнякъде се долавя тих звук, като с чукче. Връщам се в антрето и изведнъж там се появява врата към стая, несъществуваща в реалния апартамент. И продължавам да чувам този звук. Поглеждам вътре в "скритата нова" стая и виждам там млад мъж, който с чукче ми ремонтира нещо. Той ме посреща широко усмихнат и изведнъж вади бутилка бяло вино, казвайки че за мен я е пазил и чакал да дойда. Отваря я. Чувствах се много щастлива.

Изведнъж обаче през отворената врата в жилището нахлуват четири наконтени млади жени, изглеждаха много самодоволни и нахални. Влизат в апартамента ми, може би не очаквайки да заварят някой там, и започват да коментират коя какво щяла да си вземе от него. Направо се вбесих от наглостта им, толкова свойски се разпореждаха с всичко. Само си спомням как ги хващах за косите една по една, изритвах ги навън и буквално ги набутвах в асансьора с пожелание да си ходят и повече никога да не се връщат. Доста ги бях понатупала.  :57:

Та днес стана едно много грозно изпълнение с колежки в службата, такава брутална наглост не бях очаквала. Е, не успях да ги "наритам", но казах нещо, което ми е направило неприятно впечатление на това място от самото начало. Естествено, че се направиха на ударени, но аз си го казах, де.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2015 -: Май 27, 2015, 10:03:33 pm »
А, домашния майстор, Лили?  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2016 -: Май 28, 2015, 12:04:34 am »
Сънувах заклано, одрано, голо, голямо прасе/няма емотка за гнус/. Трябваше да легна до него заради някакви хора, не да им угодя, ама заради общата хармония в отношенията. Правех се, че не изпитвам отврат и успях-просто това е една материя, така си обяснявах.
Друг случай, пак има хора-не ги виждам, знам-заради тях трябва да хвърча нагоре с асансьор без врати. Беземоционално си казах-абе, кво толкова и стигнах горе. Напоследък не изпитвам нищо, странна работа, мисля че тези сънища имат връзка. Транзитът на плутон през луната не й остави влага.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2017 -: Май 28, 2015, 12:07:47 am »
Скромно мълчание по повод джамджията с чукчето :012:

Нигме, с какви хора работиш, душо? Такава напаст ли са?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #2018 -: Май 28, 2015, 12:12:34 am »
Енигма, май не се отстояваш

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2019 -: Май 28, 2015, 12:25:15 am »
Скромно мълчание по повод джамджията с чукчето :012:

Нигме, с какви хора работиш, душо? Такава напаст ли са?
Хмх, има такъв момент, мерим си еволюцията на животинката на плутон. Когато не поддам, после ми се подмазват, тъпо е. И не омръзва тази игра, пфу.
 

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2020 -: Май 28, 2015, 06:58:02 am »
Сънувах, че не мога да контролирам детето си - падаше, ставаше, губеше ми се от поглед и естествено, полудявах. И другото, което сънувах - исках да си купя две точно определени книги, но намерих само едната.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2021 -: Май 28, 2015, 07:23:24 am »
А, домашния майстор, Лили?  :012:

А, оня с теслата го няма, ако за това намеквате  :012:

Но частта с жените е показателна - има някои, които съм принудена да търпя, а с удоволствие бих ги изхвърлила от живота си. Но и да го направя, на тяхното място ще дойдат други такива, те са в достатъчно количество тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2022 -: Май 28, 2015, 06:12:00 pm »
Енигма, май не се отстояваш
Нещата опират до психическа сила, такива "набези" се подмолни, няма честност в очите да се казва. Ехидно е, защото как да кажеш на някой-Дразниш ме, понеже се стремиш винаги да си запазиш вътрешната хармония. И аз имам проблеми, но не тормозя, не хапя, това е. Реален проблем няма, то си е до човешката природа. Когато успяваш да победиш своето нисше, случките са смешни. И разбрах още-аз съм огледало, ако отвътре имам негативи, тези хора правят така че да ги извадя. като нямам огледалото отразява тях. А безразличието ми най-трови. Затова казвам, че накрая е въпрос на вътрешна сила, или психическа зрялост.
Това не е за тук, но си обясних някои неща, ситуациите се завръщат периодично . :72:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2023 -: Май 28, 2015, 09:10:33 pm »
Сънувах заклано, одрано, голо, голямо прасе/няма емотка за гнус/. Трябваше да легна до него заради някакви хора, не да им угодя, ама заради общата хармония в отношенията. Правех се, че не изпитвам отврат и успях-просто това е една материя, така си обяснявах.
Друг случай, пак има хора-не ги виждам, знам-заради тях трябва да хвърча нагоре с асансьор без врати. Беземоционално си казах-абе, кво толкова и стигнах горе. Напоследък не изпитвам нищо, странна работа, мисля че тези сънища имат връзка. Транзитът на плутон през луната не й остави влага.
Компромиси в отношенията? Данък "обществено мнение"?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2024 -: Май 28, 2015, 09:12:42 pm »
Сънувах змия - черно-жълта. В съня, сестра ми ми каза, че това е усойница. Змията се беше свила на кълбо, но като я видях тръгна към мен. Затичах се да избягам, но усетих как ме настига. Последното нещо, което си спомням( преди да се събудя почти пищейки) беше, че змията ми се навря в косата - беше ужасно.  :'(

Как си със здравето?