Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646251 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2040 -: Май 29, 2015, 09:56:23 pm »
Това е Великата китайска стена.
Стените разделят.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2041 -: Май 29, 2015, 10:14:47 pm »

Така,но аз вървях по нея и стигах до някъде,не бях от дадена страна на стената,а бях на нея.

Вероятно ти липсват тези хора.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2042 -: Май 30, 2015, 07:29:59 am »
Сънувах, че повръщам.  ::)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2043 -: Май 30, 2015, 09:27:44 pm »
Тази нощ сънувах немска овчарка с малко кученце и на дневен ред беше приятелството, сприятелих се с нови хора  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2044 -: Май 31, 2015, 11:47:33 am »
Сънувах, че с баща ми играем гюлбара, а той лъжеше безобразно и нагло, не да мръдне едно напред или да крадне пул повече, ами като малко дете — тая игра така се играе, не онака. Страхотно ме възмути. На живо не е такъв.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2045 -: Май 31, 2015, 12:16:18 pm »
Сънувах, че повръщам.  ::)

Нещо, което не можеш да приемеш?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2046 -: Май 31, 2015, 12:19:20 pm »
Сънувах, че с баща ми играем гюлбара, а той лъжеше безобразно и нагло, не да мръдне едно напред или да крадне пул повече, ами като малко дете — тая игра така се играе, не онака. Страхотно ме възмути. На живо не е такъв.

Проблем с авторитети? Двойни стандарти на работното място или другаде?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2047 -: Май 31, 2015, 12:31:07 pm »
Снощи сънувах сън, от който дори Фройд и Юнг, взети заедно, биха се изчервили.  ;D

Няма да навлизам в излишни подробности, но беше доста брутално. Накрая тръгнах да бягам от двама добре сложени натрапници с недвусмислено изразени намерения към мен. Влизам в някаква жилищна кооперация, в която сякаш живея, но изглежда изцяло непозната. Тичам по етажите - избирам на кой етаж се намира жилището ми. Решавам, че трябва да е на 5ти... не, по-добре на 4ти... Нахлувам в някакъв апартамент /незнайно откъде имам ключ/, който незнайно защо се оказва мое жилище. Опитвам се да заключа и да залостя вратата, за да се спася от преследвачите. В този момент ключалката се разваля, направо се образува отвор там.... Притеснявам се, че тия ще се разтропат на вратата във всеки момент и влизам в интернет да потърся майстор-ключар, който да работи денонощно /беше късна вечер/. Трябваше да дойде веднага, да оправи бравата и да заключи вратата.

Да не е продължение на съня с домашния майстор и чукчето?  :57:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2048 -: Май 31, 2015, 12:38:39 pm »
Снощи сънувах сън, от който дори Фройд и Юнг, взети заедно, биха се изчервили.  ;D

Няма да навлизам в излишни подробности, но беше доста брутално. Накрая тръгнах да бягам от двама добре сложени натрапници с недвусмислено изразени намерения към мен. Влизам в някаква жилищна кооперация, в която сякаш живея, но изглежда изцяло непозната. Тичам по етажите - избирам на кой етаж се намира жилището ми. Решавам, че трябва да е на 5ти... не, по-добре на 4ти... Нахлувам в някакъв апартамент /незнайно откъде имам ключ/, който незнайно защо се оказва мое жилище. Опитвам се да заключа и да залостя вратата, за да се спася от преследвачите. В този момент ключалката се разваля, направо се образува отвор там.... Притеснявам се, че тия ще се разтропат на вратата във всеки момент и влизам в интернет да потърся майстор-ключар, който да работи денонощно /беше късна вечер/. Трябваше да дойде веднага, да оправи бравата и да заключи вратата.

Да не е продължение на съня с домашния майстор и чукчето?  :57:
Да, втора серия.  :012: Не ми се слага червена точка и двусмислено ще замълча. :012:
Пролет е, но не е само от сезона. Естествени потребности. ;)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2049 -: Май 31, 2015, 12:59:54 pm »
Проблем с авторитети? Двойни стандарти на работното място или другаде?

Хрумна ми, но не. Даже старият наскоро успя да ме разчувства, което рядко му се отдава.

Лили, две възможности има:
а) започваш да сънуваш осъзнато и правиш каквото си искаш насън или
б) отработваш ситуацията наяве :)

Виж кое ти се струва по-лесно :012: Отсега мога да ти кажа каква ще е третата част — идва ключар, заключва отвътре, стаята се оказва спалня… Свети Дух ли ще чакаш да дойде тогава?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2050 -: Май 31, 2015, 01:02:05 pm »
Странно, но ключарят беше виртуален, трябваше да го потърся в интернет  :012: /за да ме отърве от натрапниците/
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2051 -: Май 31, 2015, 01:09:55 pm »
Че потърси. От Акаша направо ти спускат къде да намериш правилния човек, какво се чудиш?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2052 -: Май 31, 2015, 02:37:58 pm »
Явно е от сезона това с ключалките, замислях подобна картинка и я отхвърлих като грозна, да не карате кръжок по четене на мисли в акаша, а?Почвам да се плаша, че форумният егрегор броди из сънищата на тукашните девици.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2053 -: Май 31, 2015, 03:25:22 pm »
Много девици сме се събрали, а майстори ключари липсват  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2054 -: Май 31, 2015, 03:31:41 pm »
Само взломаджии, един е Хирон и му заяде ключето на ръждивата небесна порта  ;D