Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646070 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2085 -: Юни 08, 2015, 12:01:23 am »
Да, много ми се пътува вече. А все нещо изниква, все едно съм вързана.

За сградата има резон - за хората и другите съм стена, не се откривам. За другите съм френски прозорци разтворени - всичко давам.

Дребни изкушения -  ;D нинам.  ;D Да, уф... :85:

За всичко си права. Четох, препрочитах и осъзнавам, че голяма проекция пак съм си направила на битието.
Нещо ме е яхнало това уранясване и все новости изникват. Такъв хаос не е имало никога около мен. Тъкмо да сложиш малко ред, а то съвсем изтрещи положението.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2086 -: Юни 08, 2015, 07:57:59 am »
Сънувах, че навън се е  разразила буря и се опитвам да затворя прозореца, но така и не можах

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2087 -: Юни 08, 2015, 09:40:29 am »
А не мога да не ви кажа какво сънувах  :D
Че с Мирабела се возим в каруца с магаре по една нива и си избирахме тиква. Имаше много тикви :57: :85:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2088 -: Юни 08, 2015, 10:37:20 am »
А не мога да не ви кажа какво сънувах  :D
Че с Мирабела се возим в каруца с магаре по една нива и си избирахме тиква. Имаше много тикви :57: :85:

Сигурно сте се надявали тиквата да се превърне в каляска :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2089 -: Юни 08, 2015, 08:28:00 pm »
Сънувах, че навън се е  разразила буря и се опитвам да затворя прозореца, но така и не можах
Може и да не си настъпиш езика и да се разрази словесна буря. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2090 -: Юни 08, 2015, 08:28:47 pm »
Сигурно сте се надявали тиквата да се превърне в каляска :)

Сърбеше ме клавиатурата за подобен отговор. :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2091 -: Юни 08, 2015, 08:32:48 pm »
Или магарето в принц, ама не сме го целували да не си помислите нещо  :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2092 -: Юни 09, 2015, 08:57:43 am »
Сънувах, че навън се е  разразила буря и се опитвам да затворя прозореца, но така и не можах

Аз сънувах почти същото тази нощ, изведнъж буря със сняг и леден вятър, като на ония филми за замръзването на планетата, аз бях вкъщи и усещах през стените студа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2093 -: Юни 09, 2015, 01:03:53 pm »
Много странно! Тази нощ сънувах 4 мъртви, бели мишки с навирени петъли на пода в коридора у дома. Кучето ми беше бяло и рошаво като булонка и котарака беше бял. Двете диванета дъвчеха и плюеха части от плъховете, а аз бях потресена от кочината, която бяха направили.

Какво може да означава този сън? Много, много странен...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2094 -: Юни 09, 2015, 07:12:27 pm »
Много странно! Тази нощ сънувах 4 мъртви, бели мишки с навирени петъли на пода в коридора у дома. Кучето ми беше бяло и рошаво като булонка и котарака беше бял. Двете диванета дъвчеха и плюеха части от плъховете, а аз бях потресена от кочината, която бяха направили.

Какво може да означава този сън? Много, много странен...
плъхове, мишки, са на клюки и сплетни, а бяло куче е верен приятел, който ще разбие котилото на клюкарника  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2095 -: Юни 09, 2015, 07:13:46 pm »
А не мога да не ви кажа какво сънувах  :D
Че с Мирабела се возим в каруца с магаре по една нива и си избирахме тиква. Имаше много тикви :57: :85:
А тиквите гонеха ли те, като в съня на Душко Добродушков  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2096 -: Юни 09, 2015, 07:20:56 pm »
Аз пък тази нощ бях в сценична треска- намирах се в зала, пълна с публика, представяха книгата ми, а зад столовете с публиката имаше дълга маса, на която би трябвало да се продават книгите ми, но в един момент се усетих, че съм забравила чантата с книгите у нас и като започнах да се суетя, да умувам дали ще успея с такси да отида бързо до нас и да се върна, докато тече програмата и ми дойде реда да се представя и прочета уговорената по програма част от книгата, търсех с поглед водещата, а като не я видях в залата излязох навън, но не я видях на пейките и тогава си извадих телефона, за да я потърся, и се събудих.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2097 -: Юни 09, 2015, 08:06:19 pm »
Аз сънувах почти същото тази нощ, изведнъж буря със сняг и леден вятър, като на ония филми за замръзването на планетата, аз бях вкъщи и усещах през стените студа.

Aтмосферата- край теб, не е много френдли. Не ти е уютно.
Конфликти край теб?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2098 -: Юни 09, 2015, 08:07:32 pm »
Аз пък тази нощ бях в сценична треска- намирах се в зала, пълна с публика, представяха книгата ми, а зад столовете с публиката имаше дълга маса, на която би трябвало да се продават книгите ми, но в един момент се усетих, че съм забравила чантата с книгите у нас и като започнах да се суетя, да умувам дали ще успея с такси да отида бързо до нас и да се върна, докато тече програмата и ми дойде реда да се представя и прочета уговорената по програма част от книгата, търсех с поглед водещата, а като не я видях в залата излязох навън, но не я видях на пейките и тогава си извадих телефона, за да я потърся, и се събудих.

Успя ли да се запишеш на онзи конкурс? :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2099 -: Юни 09, 2015, 08:54:22 pm »
Сънувах, че навън се е  разразила буря и се опитвам да затворя прозореца, но така и не можах

разрази се буря в душата ми и имам чувството, че не мога да затворя една страница от живота ми, колкото и усилия да полагам  :)