Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645925 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2115 -: Юни 18, 2015, 09:15:23 pm »
A kaкво ти се случи? Споделяш сън, който си запомнила. Не помним случайни неща.
Паралелни връзки? :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2116 -: Юни 18, 2015, 09:18:54 pm »
A kaкво ти се случи? Споделяш сън, който си запомнила. Не помним случайни неща.
Паралелни връзки? :

Разделих се със съпруга си, може би около година след този сън
Frankly, my dear, I don't give a damn.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Сънувах...
« Отговор #2117 -: Юни 19, 2015, 02:32:00 am »
Сънувах, че раждам :-\ По-голям ужас не бях изпитвала!
Родих момиченце, не ме болеше при самото раждане. Сякаш видях майка ми, покрай мен някъде стоеше.

Голяма мъка беше, насън се чудех как съм забременяла! Мислех си, кой ще го гледа това дете и какво ще стане с кариерата ми. Когато  се разбудих и осъзнах какво се случва, настъпи огромно облекчение!

В реалния живот никога не съм искала да се възпроизвеждам, кошмар! Чудно ми е изобщо как бих могла да сънувам нещо подобно, като дори не ми е минавало през ума, последното нещо за което бих си помислила, са деца.

Ще се разболявам ли?


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2118 -: Юни 19, 2015, 06:18:24 am »
Бременност?

Не, поне не за сега.  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2119 -: Юни 19, 2015, 09:12:27 am »
Сънувах, че замесвам тесто в нещо като едновремешните нощви. Сложих твърде много течност и реших, че няма да ми стигне брашното за да се замеси тесто. Като погледнах обаче всичката течност бе поета и месех тестото, което беше доста твърдо.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2120 -: Юни 19, 2015, 10:03:44 am »
Много шантави сънища от тая нощ:

Първо сънувах, че някакво циганче се опитва да ми бръкне в задния джоб. Някак не вървеше да го пребия и пред очите на майка му го хванах за крака и го овесих с главата надолу. То пищеше, тя гледаше отстрани и редеше, но нищо друго.

Второто беше, че съм при някакъв колега-чужденец и той ми показва как е нагласил системата си. Помежду другото няколко пъти го питах откъде е и все игнорирах отговора му — сърбин бил. В един момент ми показа на екрана текст на църковнославянски, попита ме дали мога да го прочета, рекох му "да" и започнах. Изведнъж се пренесохме в голяма църква по средата на литургия, седяхме точно в средата на пейката. Беше много тържествено, имаше орган и хор, което ме накара да го попитам за пореден път "Ти да не си хърватин?" (:012:), "Не, бе, сърбин!" Тогава иззад мен дойде свещеникът и направо ми напъха нафората в устата (не исках да го прави), а аз измърморих "Тялото Хри…" (защо аз, а не той?) и продължи напред по редовете. Накрая се изправи срещу нас, заговори на български, обясни, че Бог бил със/за всички, умили се по красотите на Средна гора и ни изпрати по живо, по здраво.

Повече няма да правя справки за малки, големи, гностични и пр. прогонващи ритуали точно преди лягане :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2121 -: Юни 19, 2015, 12:02:03 pm »
Много шантави сънища от тая нощ:

Първо сънувах, че някакво циганче се опитва да ми бръкне в задния джоб. Някак не вървеше да го пребия и пред очите на майка му го хванах за крака и го овесих с главата надолу. То пищеше, тя гледаше отстрани и редеше, но нищо друго.

Да не би да си се вдъхновил покрай събитията в Гърмен?  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2122 -: Юни 19, 2015, 12:09:06 pm »
Тази нощ пак сънувах кученцето си. Знаех, че го няма, обаче в следващия момент някой ми каза, че е възкръснало и се появи живичка, точно до мен. Можех да усетя и видя хубавата ѝ муцунка, усещаше се миризмата ѝ. Беше толкова реално, че наистина ми се струваше, че е истина. Дори когато се събудих, имах чувството, че е възкръснала наистина и e у нас.
Започвам да се чудя, възможно ли е съзнанието ни да ни кара да сънуваме починали наши близки, защото много ни липсват, а не защото например наистина ни навестяват насън? Или второто е истина, те идват, за да ни кажат, че не са ни забравили.
Странно е, че например не съм сънувал много отдавна брат си, а днес става точно 1 година, откакто изчезна. Вярно е, че за него никой не знае дали е жив или не, а може би защото вероятно е жив, затова да не го сънувам?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2123 -: Юни 19, 2015, 09:24:00 pm »
Веско, самотен ли си?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2124 -: Юни 19, 2015, 09:24:45 pm »
Рептил, занасяш ли се? :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2125 -: Юни 19, 2015, 09:31:28 pm »
Абсолютно сериозен съм/н! :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2126 -: Юни 19, 2015, 09:38:10 pm »
В реала ли беше в Средна гора? :) Ако-Да, просто отзвук от преживяното.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2127 -: Юни 19, 2015, 10:07:58 pm »
Веско, самотен ли си?
Да.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2128 -: Юни 19, 2015, 10:24:00 pm »
Не, много отдавна не съм бил там.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2129 -: Юни 19, 2015, 10:34:48 pm »
Сънувах, че раждам :-\ По-голям ужас не бях изпитвала!
Родих момиченце, не ме болеше при самото раждане. Сякаш видях майка ми, покрай мен някъде стоеше.

Голяма мъка беше, насън се чудех как съм забременяла! Мислех си, кой ще го гледа това дете и какво ще стане с кариерата ми. Когато  се разбудих и осъзнах какво се случва, настъпи огромно облекчение!

В реалния живот никога не съм искала да се възпроизвеждам, кошмар! Чудно ми е изобщо как бих могла да сънувам нещо подобно, като дори не ми е минавало през ума, последното нещо за което бих си помислила, са деца.

Ще се разболявам ли?

Може да получиш някакво облекчение/падане на товар. :017: