Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645340 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2205 -: Юли 22, 2015, 10:27:23 pm »
Сънувах, че бера тикви, а после се оказа, че не е трябвало да ги късам. ;D

Рано е, вероятно, да събираш плодовете на труда/усилията си.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2206 -: Юли 22, 2015, 11:31:44 pm »
Сънувах, че бера тикви, а после се оказа, че не е трябвало да ги късам. ;D

наесен  :012:  :012:

А аз се сетих за част от моя сън. Бях в някакъв подлез и нарочно пуснах един чифт мои дънки на стълбите. След това гледах как хората минаваха около тях или върху тях  :012: и се чудих дали ще ги вземе някой. По-късно се върнах, понеже бях някъде изчезнала и се зарадвах да ги видя обратно там. Взех ги, не бяха много мръсни, но каква изненада- единият кръчол беше коренно различен от другия. Някой ги беше преправил в различни цветове и модели. Като пришит от друг чифт дънки. Обух ги и не ми стояха много зле, но много се бях натъжила, че дънките ми не са същите. След това ме изби и на яд към този, който ги е преправил и оставил на същото място.  :012:

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #2207 -: Юли 23, 2015, 12:04:12 am »
Рано е, вероятно, да събираш плодовете на труда/усилията си.
Това доста се връзва с тогавашните ми мисли. Благодаря!  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2208 -: Юли 24, 2015, 06:50:36 am »
А аз сънувах, че тичам - но бях с обувки на платформа, и въпреки това се чувствах много удобно с тях. (по принцип рядко нося такива обувки)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Сънувах...
« Отговор #2209 -: Юли 26, 2015, 01:00:17 pm »
Сънувах, че отивам да си измия зъбките преди лягане, както винаги, но влизайки в банята, осветлението прекъсваше, аз непрекъснато натисках ключа с надеждата да светна и по едно време от проблясъка видях, че огромен паяк се катери по мен и се опитва да стигне лицето ми .... Скочих от леглото сутринта  :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2210 -: Юли 28, 2015, 03:58:39 pm »
Сънувах много странен сън, отново с фентъзи сюжет. Този фрагмент от съня най-ясно запомних.

Бях насред някакъв път, водещ в незнайна посока. Но беше широк път и водещ към нещо далечно. От двете му срещуположни краища сякаш имаше две изгряващи слънца, бяха огромни. Първо бях откъм единия му край, изведнъж до мен се появи майка ми. Казах й, сочейки с пръст "Мамо, виж как изгрява слънцето". Но тя ми отвърна "Не, това е Луната, а Слънцето е в срещуположна посока, върви натам". Интересното беше, че двете небесни тела сякаш изгряваха едновременно.

Имаше и забавен момент, като в анимационно филмче. Погледнах към огромната Луна и видях до нея черен силует - дърта вещица, яхнала метла. За момент усетих някакъв страх, но вече се отдалечавах в срещуположната посока.

Спомням си как вървях след майка ми по пътя напред, където в далечината се виждаше изгряващото Слънце. Светлината беше много силна, озаряваше целия път. Изведнъж фигурата на мама се изгуби, сякаш се разтвори в пространството. А аз продължих да вървя напред...

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2211 -: Юли 31, 2015, 12:27:36 pm »
Да се запиша в темата, че отдавна не съм споделяла сън, понеже помнех напоследък какво съм сънувала, като се събудя  :)
Тази сутрин сънувах позната, която е парализирана от ученичка, даваха я напреди в "Предай нататък"... Сънувах как я срещам в коридора на поликлиниката на окръжна болница, може и друга да е била болницата, но както и да е- беше бременна с близнаци, пипнах ѝ корема за късмет, ритна ме бебето в него, а познатата ми беше много щастлива и красива- с грим и с хубава дрешка- нещо като бюстие или по-дкоро пояс от плътна дантела- бежов цвят, все едно на ръка плетени парички с копринен конец, върху шоколадово кафява блуза. После я вкараха с количката в някаква стая да ражда със секцио, а аз взех да умувам дали и какви подаръци да купя на бебетата или да им дам 50лв като вляза в стаята после да ги видя.  Нямам спомени самата аз какво правех там, не бях болна и се чувствах добре, бях в добро настроение.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2212 -: Юли 31, 2015, 09:25:24 pm »
А аз сънувах, че тичам - но бях с обувки на платформа, и въпреки това се чувствах много удобно с тях. (по принцип рядко нося такива обувки)

Бързо издигане? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2213 -: Юли 31, 2015, 09:28:47 pm »
Да се запиша в темата, че отдавна не съм споделяла сън, понеже помнех напоследък какво съм сънувала, като се събудя  :)
Тази сутрин сънувах позната, която е парализирана от ученичка, даваха я напреди в "Предай нататък"... Сънувах как я срещам в коридора на поликлиниката на окръжна болница, може и друга да е била болницата, но както и да е- беше бременна с близнаци, пипнах ѝ корема за късмет, ритна ме бебето в него, а познатата ми беше много щастлива и красива- с грим и с хубава дрешка- нещо като бюстие или по-дкоро пояс от плътна дантела- бежов цвят, все едно на ръка плетени парички с копринен конец, върху шоколадово кафява блуза. После я вкараха с количката в някаква стая да ражда със секцио, а аз взех да умувам дали и какви подаръци да купя на бебетата или да им дам 50лв като вляза в стаята после да ги видя.  Нямам спомени самата аз какво правех там, не бях болна и се чувствах добре, бях в добро настроение.

Теми- свързани с оженствяване, във всичките му аспекти- не само размножителни, вълнуват ли те?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2214 -: Юли 31, 2015, 09:33:34 pm »
Сънувах много странен сън, отново с фентъзи сюжет. Този фрагмент от съня най-ясно запомних.

Бях насред някакъв път, водещ в незнайна посока. Но беше широк път и водещ към нещо далечно. От двете му срещуположни краища сякаш имаше две изгряващи слънца, бяха огромни. Първо бях откъм единия му край, изведнъж до мен се появи майка ми. Казах й, сочейки с пръст "Мамо, виж как изгрява слънцето". Но тя ми отвърна "Не, това е Луната, а Слънцето е в срещуположна посока, върви натам". Интересното беше, че двете небесни тела сякаш изгряваха едновременно.

Имаше и забавен момент, като в анимационно филмче. Погледнах към огромната Луна и видях до нея черен силует - дърта вещица, яхнала метла. За момент усетих някакъв страх, но вече се отдалечавах в срещуположната посока.

Спомням си как вървях след майка ми по пътя напред, където в далечината се виждаше изгряващото Слънце. Светлината беше много силна, озаряваше целия път. Изведнъж фигурата на мама се изгуби, сякаш се разтвори в пространството. А аз продължих да вървя напред...

Интересни мъже край теб? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2215 -: Юли 31, 2015, 09:35:57 pm »
Сънувах, че отивам да си измия зъбките преди лягане, както винаги, но влизайки в банята, осветлението прекъсваше, аз непрекъснато натисках ключа с надеждата да светна и по едно време от проблясъка видях, че огромен паяк се катери по мен и се опитва да стигне лицето ми .... Скочих от леглото сутринта  :o
Поизгубил си контрол в/у нещо.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2216 -: Юли 31, 2015, 09:40:18 pm »
наесен  :012:  :012:

А аз се сетих за част от моя сън. Бях в някакъв подлез и нарочно пуснах един чифт мои дънки на стълбите. След това гледах как хората минаваха около тях или върху тях  :012: и се чудих дали ще ги вземе някой. По-късно се върнах, понеже бях някъде изчезнала и се зарадвах да ги видя обратно там. Взех ги, не бяха много мръсни, но каква изненада- единият кръчол беше коренно различен от другия. Някой ги беше преправил в различни цветове и модели. Като пришит от друг чифт дънки. Обух ги и не ми стояха много зле, но много се бях натъжила, че дънките ми не са същите. След това ме изби и на яд към този, който ги е преправил и оставил на същото място.  :012:
Едно по-фри тълкуване. :)
Кандидатствала ли си за работа, която е различна от очакваната/желаната и за която- не си съвсем готова? Е, може да се окаже призвание. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2217 -: Август 01, 2015, 08:03:04 am »
Интересни мъже край теб? :)

Нито един  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2218 -: Август 01, 2015, 08:04:04 am »
Бързо издигане? :)

Засега няма такива изгледи. Благодаря, Uran.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2219 -: Август 01, 2015, 09:49:13 am »
Тази нощ беше особено плодотворна на сънища. Помня само два.

В първи сън пътувам през някакъв непознат за мен град, има много светофари, валяло е дъжд, привечер е, светинките се отразяват по асфалта. Виждам мой приятел по случайност. Качвам го в колата. Виждам друга моя приятелка, която се е върнала от чужбина. И с нея продължаваме напред. Тя мълчи и само посочва къде да спра. На неразрешено място, насред една улица. Тръгва нагоре към нея към някакъв парк, стъпва на парапет на мост, аз се притеснявам, че ще падне. Тъкмо й направих забележка, че е трябвало да ми обясни къде отиваме, защото съм направила задръстване, а тя се подсърди и изчезна. опитах да я догоня, но не ми се получи. продължих с моя приятел към посока морето. и получих съобщение от нея, че в Англия доматите все още струват 3 рупии.

Втори сън съм в някакъв голям магазин. Има всичко в него, малко е мрачен. Уж си търся книги за четене, а намирам щандове с бельо, до тях със сладки, цигари, лепила, щуротии. Един младеж от персонал ме спира и ми предлага много специални цигари/пурети, шоколадови. Набутва ми ги в ръцете. Търся изход и се събуждам лутайки се в този магазин.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.