Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646172 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2220 -: Август 01, 2015, 12:17:51 pm »
Помня, че сънувах някаква мелодия. Звучеше като меден инструмент, първите три-четири такта, някакъв жизнерадостен джаз. И си помислих "трябва да се събудя веднага, иначе пак ще забравя всичко" и то точно така стана — отплеснах се в странични мисли/сънища и я забравих.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2221 -: Август 01, 2015, 04:38:37 pm »
Сънувах починала близка два дни преди нейния РД опитваше се да си свери ръчния часовник. Реших да й помогна, но златните стрелки подлудяха в ръцете ми усещането бе за нечиста сила, която се всели в мен.
Уранче, знаеш ли нещо за тълкуване на стрелки, часовници?
В интерес на истината, мисля че беше астрално нападение от онези кошмари дето ставаш да пишкаш и знаеш, че като легнеш преживяването ще продължи от същото място.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2222 -: Август 01, 2015, 05:45:30 pm »
Преди няколко нощи сънувах как съм на нашата улица с други момчета от махалата. Имаше някакви хора (или същества, вече не помня) от друга планета, които искаха да ни нападат и изгорят живи. Всички бяхме много уплашени и бързахме да се скрием. Имаше и някакво непознато момче, което се намираше най-близко до извънземните. Аз тръгнах да се крия у нас, а това момче беше стигнало входната врата на кооперацията и искаше да влезе да се скрие от опасността. Много се чудех дали да го пусна, понеже ме беше много страх, но излязох от нас и го пуснах да влезе само във входа, преди извънземните да са го изгорили жив. После пак се върнах у нас и тук някъде се събудих.
Не знам дали големите горещини не предизвикват да сънувам такива кошмари, но си беше много страшничко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2223 -: Август 01, 2015, 06:09:06 pm »
Теми- свързани с оженствяване, във всичките му аспекти- не само размножителни, вълнуват ли те?
Уранче, благодаря!  Не знам какво се разбира под оженствяване, с рамножителните теми съм приключила отдавна, а за внуци е малко рано засега. Обадих се на жената, която сънувах, за да я чуя дали е добре, доколкото може да е добре в нейното положение. Похвали ми се, че е написала няколко дълги стиха, била си изляла душата, каквото е натрупала от времето на инцидента до днес. Каза, че ще ми ги изпрати да ги прочета, засега не искала да ги прави обществено достояние, а ако я споходела музата пак и напише още, тогава можело да помисли да ги издаде в книжка. та това е раждането при нея- родила е нещо ново, а като ѝ разказах съня, ми каза, че точно тези цветове и стил на дрехи са каквито харесва.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2224 -: Август 01, 2015, 07:54:11 pm »
Уранче, знаеш ли нещо за тълкуване на стрелки, часовници?
В интерес на истината, мисля че беше астрално нападение от онези кошмари дето ставаш да пишкаш и знаеш, че като легнеш преживяването ще продължи от същото място.
Не, не знам. Зависи, Ти- как си усетила съня. Дали, в реала, имаш срокове, които те подтискат или се страхуваш, че времето, за нещо/някого, изтича.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2225 -: Август 01, 2015, 07:54:41 pm »
Засега няма такива изгледи. Благодаря, Uran.  :-*

А имаш ли мераци? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2226 -: Август 01, 2015, 07:58:03 pm »
Преди няколко нощи сънувах как съм на нашата улица с други момчета от махалата. Имаше някакви хора (или същества, вече не помня) от друга планета, които искаха да ни нападат и изгорят живи. Всички бяхме много уплашени и бързахме да се скрием. Имаше и някакво непознато момче, което се намираше най-близко до извънземните. Аз тръгнах да се крия у нас, а това момче беше стигнало входната врата на кооперацията и искаше да влезе да се скрие от опасността. Много се чудех дали да го пусна, понеже ме беше много страх, но излязох от нас и го пуснах да влезе само във входа, преди извънземните да са го изгорили жив. После пак се върнах у нас и тук някъде се събудих.
Не знам дали големите горещини не предизвикват да сънувам такива кошмари, но си беше много страшничко.
Може да е проекция на страховете ти от другите, най- общо казано. Ти си силно свързан със семейството си, дори и да не го одобряваш съвсем.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2227 -: Август 01, 2015, 08:03:07 pm »
Помня, че сънувах някаква мелодия. Звучеше като меден инструмент, първите три-четири такта, някакъв жизнерадостен джаз. И си помислих "трябва да се събудя веднага, иначе пак ще забравя всичко" и то точно така стана — отплеснах се в странични мисли/сънища и я забравих.

Тревожност, която се опитваш да преработиш? :017: Необходимост от подкрепа/утеха?
п.п. Понякога музиката, в съня, е като компенсация. Друг път- ехо от нещо, което ни е впечатлило. Слуша ли, преди лягане, музика? :012:
« Последна редакция: Август 01, 2015, 08:10:50 pm от Uran »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2228 -: Август 01, 2015, 08:09:47 pm »
Благодаря много, Uran!
В какъв смисъл страховете ми от другите?
Иначе, и на мен ми се е случвало насън да ми звучи музика. Даже съм се събуждал, за да си пусна въпросната песен, независимо по кое време на денонощието да е.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2229 -: Август 01, 2015, 08:09:57 pm »
Ема, от първия сън би се получил интересен кратък разказ. :012:

п.п.Активиран ли ти е 8 дом? :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2230 -: Август 01, 2015, 08:11:33 pm »
Благодаря много, Uran!
В какъв смисъл страховете ми от другите?
Иначе, и на мен ми се е случвало насън да ми звучи музика. Даже съм се събуждал, за да си пусна въпросната песен, независимо по кое време на денонощието да е.

Света, непознатото.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2231 -: Август 01, 2015, 08:13:34 pm »
Възможно е, да.
Благодаря!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2232 -: Август 01, 2015, 08:33:11 pm »
Сега като споменаваш, послушах, да. Но обикновено не ми влияе, а и друг път ми се случва да чувам мелодии насън. Това не беше тревожно, по-скоро констатация — ако не се събудя сега, ще забравя. Има едно много хубаво усещане, че музиката сама се свири, а ти се носиш отгоре ѝ, но с леко усилие на волята можеш да я насочиш нанякъде.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2233 -: Август 01, 2015, 09:24:40 pm »
Не, не знам. Зависи, Ти- как си усетила съня. Дали, в реала, имаш срокове, които те подтискат или се страхуваш, че времето, за нещо/някого, изтича.
Да, така си го обясних и аз, в този стил. Завършвам цял период в живота, с нова роля, това е. Сънуваната е мама, за пръв път ми се явява, не исках да осъзная смяната на декора и филма, сигурно затова и тя така там. :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2234 -: Август 01, 2015, 09:37:36 pm »
А имаш ли мераци? :)

Да, признавам си.   :29:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."