Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645418 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2235 -: Август 01, 2015, 10:42:44 pm »
Сега като споменаваш, послушах, да. Но обикновено не ми влияе, а и друг път ми се случва да чувам мелодии насън. Това не беше тревожно, по-скоро констатация — ако не се събудя сега, ще забравя. Има едно много хубаво усещане, че музиката сама се свири, а ти се носиш отгоре ѝ, но с леко усилие на волята можеш да я насочиш нанякъде.

Имаш неспокойна мисъл/дух. Мозъкът ти не изключва. :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2236 -: Август 01, 2015, 11:06:05 pm »
Ема, от първия сън би се получил интересен кратък разказ. :012:

п.п.Активиран ли ти е 8 дом? :012:

Питаш ме дали си ползвам 8 дом ли?  :57: По всяко направление е активиран.  :08:

Благодаря!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2237 -: Август 05, 2015, 10:37:48 pm »
Сънувам,че много ми се спи и си отивам в спалнята,а там ми се търкаля котаракът(аз в действителност нямам мой котарак).И се появява чистобялата ми котка(и такава нямам) в начална фаза на разгонване.като започна този рошав добитък да си отрива главунката досадно и лигаво в мен и в котаракът ми...аз я изхвърлям,тя долазя като дроб,мяучи и ме гъделичка с ушите  :043: и пак я изхвърлям и тя пак така.Не ни остави да спим с котарака  :57:

Хм, някой разгонен котарак да не се отърква в теб?  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2238 -: Август 05, 2015, 10:41:52 pm »
Аз пак си сънувах онова сладко момченце  :) Целувах го по бузките и то мен. Детенцето се радваше и аз изпитвах голяма нежност  :) Явно си ми е  ангелче-хранител.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2239 -: Август 07, 2015, 06:32:31 am »
Сънувах, че синът ми кара колело, но постоянно падаше.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2240 -: Август 08, 2015, 06:40:36 pm »
Сънувах, че синът ми кара колело, но постоянно падаше.

Neobhodimo li e nalaganeto na samostoyatelnost? Boish li se, che nyama da se spravya?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2241 -: Август 08, 2015, 06:58:04 pm »
Neobhodimo li e nalaganeto na samostoyatelnost? Boish li se, che nyama da se spravya?

 :-\ :72: Страх ме е за всичко свързано с него. Предстои другата година да тръгне на училище и от сега с баща му правим опити да го учим на самостоятелност, но този мой пусти страх...  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #2242 -: Август 09, 2015, 01:35:36 pm »
Сънувах,че зъба до кучешкия ми е развален и се клати......

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2243 -: Август 10, 2015, 08:49:06 am »
Сънувах, че свиря на нещо като… ми, мелез между цигулка и арфа. Много струни опънати над тумбест резонатор с относително цигулковидна форма. С лък. Държи се като гъдулка :012: Нигме, има ли такова животно?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2244 -: Август 10, 2015, 10:09:02 am »
Сънувах, че свиря на нещо като… ми, мелез между цигулка и арфа. Много струни опънати над тумбест резонатор с относително цигулковидна форма. С лък. Държи се като гъдулка :012: Нигме, има ли такова животно?
Да си гледал наскоро "Орфей в Ада"?
Между другото, исках да ти благодаря на лични за корекциите в английския, които си ми пратил снощи, но ми изписа "Потребител 'Reptil' не желае да получава съобщения от вас.". Защо? С някое мое изказване ли те обидих?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2245 -: Август 10, 2015, 02:54:51 pm »
Весо, защо търсиш лични причини? Доколкото знам, има опция да не приемаш лични съобщения - от когото и да било, а не от някой конкретен потребител.
Не съм видял точно такава опция, а само да добавят отделни потребители. Освен това, когато се праща до някого ЛС, е редно да му се даде възможността да отговори (освен ако не става дума за прекратяване на отношения). Намирам този начин на поведение за много странен и нечестен.
А пък ако някой не иска да общува с мен, може директно да си каже.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2246 -: Август 12, 2015, 11:23:37 am »
Тази нощ сънувах странни неща, неща от бъдещето. Претърпях инцидент и някой извика линейка, видях един мъж, беше много хубав и се чувствах сигурна около него. Беше докторът  :012: Сложи ми инжекция в китката и грам не ме заболя, даже го похвалих, че не съм усетила нищо  :012: Появи се едно червено петно и имаше кръв на памука. Спомням си, че бях в инвалидна количка. Малко ми напомня съня за престоя ми в болницата в началото на тази година.
След това сънувах, че се возя във влак и беше адски тъмно.
Имаше неща, които видях, че ще се случат на мои много близки хора. Едни от тях преди ми бяха предсказани и съня ми потвърди предсказанието.
От толкова много сънища в момента се чувствам като парцал, изобщо не ми е  починал мозъка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2247 -: Август 12, 2015, 01:25:46 pm »
Не съм видял точно такава опция, а само да добавят отделни потребители. Освен това, когато се праща до някого ЛС, е редно да му се даде възможността да отговори (освен ако не става дума за прекратяване на отношения). Намирам този начин на поведение за много странен и нечестен.
А пък ако някой не иска да общува с мен, може директно да си каже.
Абе, Весо, в настройките на акаунта човек ако е сложил чавка, че не желае да получава съобщения на имейла или тук, на лични съобщения, това не означава, че има нещо лично към теб- по едно време и аз бях сложила чавката да не ми пишат на лични, че ми беше писнало в темите да мълчат като пукели или да се изказват негативно за мене, а на лични да ми свалят звездите и се допитват до мен по всякакви въпроси. И като парадираш за честност- честно ли е когато пък ти блокираш някой във Фейсбук, без да му даваш обяснения или със съмнителни такива, или пък както си пишеш с някой на лични във форума, без обяснения си закриваш акаунта на другия ден, мм?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2248 -: Август 12, 2015, 01:31:04 pm »
Аз сънувах, че съм на лекции.   :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2249 -: Август 12, 2015, 05:35:20 pm »
И като парадираш за честност- честно ли е когато пък ти блокираш някой във Фейсбук, без да му даваш обяснения или със съмнителни такива, или пък както си пишеш с някой на лични във форума, без обяснения си закриваш акаунта на другия ден, мм?
Имаш право, признавам за това вината си е моя.
Не знам как да я изкупя обаче.   ???