Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646205 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2250 -: Август 12, 2015, 09:05:02 pm »
Аз сънувах, че съм на лекции.   :012:
А записки водеше ли си? И преподавателят готин ли беше?  :29:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2251 -: Август 12, 2015, 09:07:20 pm »
А записки водеше ли си? И преподавателят готин ли беше?  :29:

Нямам спомен, но в съня си бях намерила вече дружка - ето това ми е основното притеснение, че първият ден ще гледам като магаре в компютър - сама сред един куп непознати.

 :85:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2252 -: Август 16, 2015, 08:27:27 am »
Сънувах, че братовчедка ми прави секс с поп.  :o Ужааааасссс!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #2253 -: Август 18, 2015, 09:40:26 am »
Момичета, тази нощ сънувах чуден сън. Чух шум от кухнята в стария апартамент на баба ми и изтичах смело да видя кой е там. Влизам и виждам Богородица гола с младенеца. Като ме видя тя бързо се прибра в иконата. Изпитах силно страхопочитание, стреснах се и дълго не можах да заспя. Мисля да отида и да запаля една свещичка пред иконата й, да й благодаря, че ме е навестила.  :58:
Serve, love, give

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2254 -: Август 18, 2015, 04:23:59 pm »
Много хубав сън :)
Днес е празникът на Пресвета Богородица "Всецарица", виж дали не си сънувала тази икона http://www.sveta-gora-zograph.com/ikona/ikona.php?id=5

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #2255 -: Август 19, 2015, 01:08:14 pm »
Иконата почти не я видях, за съжаление. Не знаех, че вчера е бил празник на Пресвета Богородица "Всецарица". Мислех, че е на Свети Иван Рилски. Благодаря за информацията.  :)
Само не мога да разбера защо я сънувах гола.
Serve, love, give

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2256 -: Август 19, 2015, 02:16:48 pm »
От сънищата тази нощ запомних един интересен фрагмент. Сънувах как пред жилището, в което живеех като малка, намирам изгубено/изоставено кученце - дребна порода беше, заприлича на малко по-едър пекинез или някаква кръстоска. Тръгна след мен, гледаше тъжно и мяташе опашка. Започнах да го чеша по вратлето и намерих каишка с медальон, на него беше гравиран телефонът на собственика. Щях да му се обаждам, но сънят прекъсна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2257 -: Август 19, 2015, 11:21:25 pm »
Lilla, дали на скоро не си се връщала в спомените си към това място или нещо, което да ти напомня за преди? Имала ли си близка приятел/ка там, за която сега тъгуваш, че не общувате или си изгубила нейните координати?
Може и скоро да се появи някой нов човек. Приеми го, може да има да ти каже нещо важно... :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2258 -: Август 21, 2015, 12:19:53 am »
Иконата почти не я видях, за съжаление. Не знаех, че вчера е бил празник на Пресвета Богородица "Всецарица". Мислех, че е на Свети Иван Рилски. Благодаря за информацията.  :)
Само не мога да разбера защо я сънувах гола.

Защото е нямала никаква тежест, била е необременена. Просто предположение.

Иначе аз сънувах много шеметен сън. Бях поканена в дома на мой приятел. Който отсъстваше и имаше личен празник. Гостите му също бяха там. Трябваше да се грижа за почерпката им. Но с едно условие - който иска питие, трябваше да го вземе пълзейки на 4 крака. Поради криене от някакво митично създание. През цялото време умирах от страх да не се появи, бог знае какво беше. Напуснах дома му, всички бяха на 4 крака, пълзяха, а аз отидох да учи в университет. От първи ден бях на изпит и ми беше много изненадващо, че така бързо се развива учението ми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2259 -: Август 21, 2015, 10:39:48 pm »
Мой сън е бил малко предсказателен. Днес този приятел дойде в дома ми по работа. Не беше сам, а с един от мъжете, които сънувах. Не пълзяха на 4 крака.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2260 -: Август 23, 2015, 05:30:11 pm »
От сънищата тази нощ запомних един интересен фрагмент. Сънувах как пред жилището, в което живеех като малка, намирам изгубено/изоставено кученце - дребна порода беше, заприлича на малко по-едър пекинез или някаква кръстоска. Тръгна след мен, гледаше тъжно и мяташе опашка. Започнах да го чеша по вратлето и намерих каишка с медальон, на него беше гравиран телефонът на собственика. Щях да му се обаждам, но сънят прекъсна.

Запомни ли цифрите? Може да се наложи да потърсиш приятел/подкрепа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2261 -: Август 23, 2015, 05:31:13 pm »
Не, не помня нито една цифра. Беше някакъв мобилен номер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2262 -: Август 23, 2015, 05:32:45 pm »
Не, не помня нито една цифра. Беше някакъв мобилен номер.

Как са съдебните делби? Може да се наложи да потърсиш някого.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2263 -: Август 23, 2015, 05:37:44 pm »
Сънувах, че съпругата на семеен приятел се приготвя да посреща гости, а самата тя е болна. Беше приготвила огромно количество храна, сякаш ще изпраща войник. Насън ѝ бях дал друго име. Като се събудих, ми трябваше малко време да се сетя как се казва всъщност — от много години не сме се виждали.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2264 -: Август 23, 2015, 05:40:57 pm »
Как са съдебните делби? Може да се наложи да потърсиш някого.

Сега са в съдебна ваканция, наесен по някое време трябва да има първо разглеждане на делото. Вече сме подали възражение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui