Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645280 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2295 -: Септември 01, 2015, 07:01:22 pm »
Чакам за преглед при лекар, а той се оказва форумец :-\ ,че и нещо повече-холистичен лечител, психолог и т.н. Дори видях  лицето му, а той  като че не  искаше. :-\ Изглеждаеш неочаквано за мен, но излъчваше хубава енергия.
После реката тук заля сушата, преля, но само до кокалчетата на краката. Хем беше страшно, хем някак отстранено гледах, имаше и др. хора, някои се шашакаха,други -не. Но "държанието " на реката си беше някак нетипично, и в съня помнех, че нивото пада и тя пресъхва.

Любовни драми?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2296 -: Септември 01, 2015, 07:02:57 pm »
Снощи сънувах баба ми. Поднесе ми първият ми детски часовник, който ми е подарък от нея. (аз все още си го пазя този часовник, но е без каишки) В съня ми ги беше сменила с красиви лилави каишки.  Подържах и го гледах известно време, благодарих и. Питах я как е, а тя отговори, че ще се разболее скоро.  На въпроса ми защо, отговори, че доста време е издържала, имайки предвид трудностите , на които е подложена.

Доста ме разтревожи този сън.  Как бихте го тълкували небуквално?

Жива ли е баба Ви?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2297 -: Септември 01, 2015, 07:06:07 pm »
Уич, отиди на очен лекар.

п.п.Първото ми тълкуване щеше да е подобно на това- на Ема. Другото- проблеми със зрението.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2298 -: Септември 01, 2015, 09:50:07 pm »
Любовни драми?
Ъхъ, задава се ситуация , асцендентът е под 03 гр. на Изгорения път, аз държа контролния пакет акции,  луната е без курс,  и не ме впечатлява водата в пресъхналото корито, защото това не е живата вода. ;) А да, щях да забрявя, сатурн и ретро е в 1 дом.
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 10:01:22 pm от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2299 -: Септември 01, 2015, 10:42:12 pm »
Витхце, цял следобен стискам зъби и не смея да се похваля, че си ме сънувала, да се фукна малко, да се наперя, че някой ме сънувал.  :012: Ей, погали ми Луницата.

Витхцето ме е сънувала. Следобед ме разпозна. Пък и други нишки. Интересен живот. Витхце, ако се отчаяш от мъжете и решиш да минеш в друга посока, ще те взема, няма да останеш сама.  :clap: :58: :012: Това за спокойствие ти го пиша. Не е предложение. Все още.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2300 -: Септември 02, 2015, 01:27:05 pm »
Сънувах голямо езеро и по бреговете му имаше разпилян мой багаж. Вървях и го събирах, а до мен беше покойната ми майка и ме пришпорваше, казваше да побързам, беше леко изнервена от моите бавни реакции. Както и в реалния живот, вървеше пред мен, изпреварваше ме и казваше "хайде, побързай... какво се влачиш!?".  :012:

Трябваше да си събера вещите в един куфар и да потеглям, мама бързаше да ме придружи и да ме качи в някакво транспортно средство, заминаващо в незнайна посока.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2301 -: Септември 02, 2015, 09:41:54 pm »
Сънувах голямо езеро и по бреговете му имаше разпилян мой багаж. Вървях и го събирах, а до мен беше покойната ми майка и ме пришпорваше, казваше да побързам, беше леко изнервена от моите бавни реакции. Както и в реалния живот, вървеше пред мен, изпреварваше ме и казваше "хайде, побързай... какво се влачиш!?".  :012:

Трябваше да си събера вещите в един куфар и да потеглям, мама бързаше да ме придружи и да ме качи в някакво транспортно средство, заминаващо в незнайна посока.
Тревоги около делото?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2302 -: Септември 02, 2015, 09:44:10 pm »
Засега няма развитие, още не се знае кога ще е първото разглеждане, нямам никакви вести от адвокатката.

Вътрешно едно спокойствие ме обзе и съм с ясното усещане, че е време някой да си получи заслуженото.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2303 -: Септември 03, 2015, 11:07:34 am »
Сега пък ново 20  :o

Тази нощ пак сънувах майка си, но този път дойде да ме облича за сватба - в смисъл, че булка бях аз.  :-\

Интересното е, че в съня имаше две дълги бели булчинки рокли и през цялото време се чудех коя от двете да облека. И накрая избрах роклята, донесена от майка ми, за да не я обидя /сякаш беше от нейната сватба/. Майка ми направо засия от удоволствие, когато видя, че нейната рокля съм избрала.

И двете рокли бяха много красиви, затова се колебаех коя да бъде. Накрая избраната рокля ми се стори по-стилна - беше с дантелени ръкави, другата беше само с презрамки. И си мислех - защо с дълъг ръкав, навън нали е още топло? После застанах пред някакво огледало, помъчих се сама да си направя прическа и съорудих нещо подобно на галактически взрив на главата си.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #2304 -: Септември 03, 2015, 03:46:46 pm »
Сега пък ново 20  :o

Тази нощ пак сънувах майка си, но този път дойде да ме облича за сватба - в смисъл, че булка бях аз.  :-\

Интересното е, че в съня имаше две дълги бели булчинки рокли и през цялото време се чудех коя от двете да облека. И накрая избрах роклята, донесена от майка ми, за да не я обидя /сякаш беше от нейната сватба/. Майка ми направо засия от удоволствие, когато видя, че нейната рокля съм избрала.

И двете рокли бяха много красиви, затова се колебаех коя да бъде. Накрая избраната рокля ми се стори по-стилна - беше с дантелени ръкави, другата беше само с презрамки. И си мислех - защо с дълъг ръкав, навън нали е още топло? После застанах пред някакво огледало, помъчих се сама да си направя прическа и съорудих нещо подобно на галактически взрив на главата си.  :012:
Хайде, Лили чака те сватба.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2305 -: Септември 03, 2015, 10:05:27 pm »
Сънувах голямо езеро и по бреговете му имаше разпилян мой багаж. Вървях и го събирах, а до мен беше покойната ми майка и ме пришпорваше, казваше да побързам, беше леко изнервена от моите бавни реакции. Както и в реалния живот, вървеше пред мен, изпреварваше ме и казваше "хайде, побързай... какво се влачиш!?".  :012:

Трябваше да си събера вещите в един куфар и да потеглям, мама бързаше да ме придружи и да ме качи в някакво транспортно средство, заминаващо в незнайна посока.
Добре си се тутала, рано ти е още да стагаш багажа, за да последваш майка си.
Пази себе си и вещите, най-вече себе си, с оглед на съня ти, в който си булка.
Цитат
Съновник на Г.Милър: Покойникът във Вашите сънища обикновено е предупреждение. Видите ли насън своя починал баща или разговаряте с него, в живота Ви заплашва вероятността да сключите неизгодна сделка. Бъдете внимателни в работата си, защото сте заобиколени от врагове. След подобен сън и мъжете, и жените трябва да внимават за бизнеса и репутацията си. Сън, в който при Вас идва Вашата починала майка, говори за това, че излишната чувствителност ще Ви донесе неприятности. Освен това, подобен сън може да означава и заболяване за някой от Вашите близки. Брат или друг роднина, а също и приятел, предвещават че в най-скоро време някой ще потърси от Вас съвет или парична помощ. Ако покойникът във Вашия сън изглежда жизнерадостен и щастлив, това значи че някой Ви влияе зле и, поддавайки се на това влияние, рискувате да претърпите сериозни загуби.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2306 -: Септември 03, 2015, 10:17:54 pm »
Добре си се тутала, рано ти е още да стагаш багажа, за да последваш майка си.

Нямаше да я последвам - искаше да ме качи в някакъв автобус и да отпътувам без нея, в съня сякаш ме изпращаше.

И аз си мисля, че още ми е рано да съм пътник.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Сънувах...
« Отговор #2307 -: Септември 03, 2015, 10:35:47 pm »
Тази нощ пак сънувах майка си, но този път дойде да ме облича за сватба - в смисъл, че булка бях аз.  :-\

Интересното е, че в съня имаше две дълги бели булчинки рокли и през цялото време се чудех коя от двете да облека. И накрая избрах роклята, донесена от майка ми, за да не я обидя /сякаш беше от нейната сватба/. Майка ми направо засия от удоволствие, когато видя, че нейната рокля съм избрала.

И двете рокли бяха много красиви, затова се колебаех коя да бъде. Накрая избраната рокля ми се стори по-стилна - беше с дантелени ръкави, другата беше само с презрамки. И си мислех - защо с дълъг ръкав, навън нали е още топло? После застанах пред някакво огледало, помъчих се сама да си направя прическа и съорудих нещо подобно на галактически взрив на главата си.  :012:

Lilla, мисля си, че с това често сънуване на майка си твоята връзка с нея не е прекъсната. Като че ли все едно продължаваш нейния живот и не искаш да я пуснеш.
Помисли си дали има неща, които е искала и не е осъществила? И дали е възможно ти да промениш нещо? Може и ритуално да извършиш нещо...
Това отпътуване/изпращане не е страшно, просто може би е дошло времето душата ѝ да намери покой и да те остави на спокойствие да си осъществиш мечтите... И ако делото, за което бях чела, че пишеш има връзка с майка ти, то това си мисля, че ще е момента.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2308 -: Септември 03, 2015, 10:40:35 pm »
Да, неприятностите покрай делото са свързани с нея, макар и индиректно. Но тя няма никаква вина за това, че ищецът не е читав човек, а също така и сегашното му семейство.

И на мен ми се струва, че това дело е символичен завършек, равновесието трябва да се възстанови по един или друг начин.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сънувах...
« Отговор #2309 -: Септември 03, 2015, 11:15:43 pm »
А на мен ми прави впечатление, че майка ти често в сънищата ти все те отпраща нанякъде, все е свързано с отпътуване. Може би пък наистина трябва да стегнеш куфарите най-накрая, физически и в материалния свят, не виртуално или духовно.
De omnibus dubitandum est