Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645373 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2325 -: Октомври 06, 2015, 08:08:59 pm »
Напоследък нямаше сънища покрай натовареното ми ежедневие, но тази нощ наваксах, като сънувах много, но запомних от съня само това, че Лили Иванова е умряла, а после се сънувах как плача за майка ми, която също беше умряла. 

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2326 -: Октомври 06, 2015, 08:10:16 pm »
Напоследък нямаше сънища покрай натовареното ми ежедневие, но тази нощ наваксах, като сънувах много, но запомних от съня само това, че Лили Иванова е умряла, а после се сънувах как плача за майка ми, която също беше умряла.

Майка ти жива ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2327 -: Октомври 06, 2015, 10:19:47 pm »
Майка ти жива ли е?
да, жива е, иначе щях да напиша, че съм сънувала уммрялата си майка  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2328 -: Октомври 10, 2015, 12:31:35 pm »
Сънувах, че правя секс с враг???  :-\
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2329 -: Октомври 10, 2015, 05:45:14 pm »
Сънувах, че правя секс с враг???  :-\

От кой пол бе? ;)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2330 -: Октомври 10, 2015, 05:58:00 pm »
« Последна редакция: Октомври 10, 2015, 05:59:43 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2331 -: Октомври 10, 2015, 06:14:48 pm »
Мъжки ??

Дали наистина ти е враг?
Иначе, опит за доминиране. Искаш да му го н.....ш?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2332 -: Октомври 16, 2015, 11:38:42 am »
Сънувах много странен сън с починалата ми майка - със сигурност е някакво послание, но не мога да го разкодирам.

Сънувах, че е жива и на видима възраст между 45 и 50 години, каквато си я спомням. Но доста младееше. Нямаше болнав вид, напротив. Нямаше и тъмна аура около нея, по-скоро беше светъл образ. Нищо не загатваше за болести и смърт.

В съня ми живеехме заедно, но тя беше обвързана с друг мъж, нов партньор - това нито беше първият й съпруг, нито вторият. Абсолютно непознат за мен мъж. За малко го видях - той също ми се стори светъл образ, това беше първото впечатление. Тя изглеждаше щастлива, доволна, спокойна с него.

Аз стоях пред тоалетка с огледало /в стаята на моята покойна баба, от детството - много ясно си я спомням/ и се гримирах, все не успявах да сложа грима както трябва и все се размазваше. Бях се подразнила, че някой от тях е окупирал банята, а аз вече закъснявах за университетски лекции, вече бях изтървала първите 2 часа. А ми бяха важни - по учебна дисциплина, по която нямам добра подготовка. Затова беше важно да не отсъствам, да да не изтърва материала и после да наваксвам.

Разменихме няколко реплики с майка ми и ми се стори, че е с леко издуто коремче. И в един момент тя ми изтърси, че е... бременна и съвсем скоро предстои да ражда. Дори ми каза датата, спомням си я много ясно - тогава е рожденият ден на една моя близка приятелка - 15 юни.

Да не би със съдебното дело да е свързано по някакъв начин, а тази дата да е важна? Не очаквам до м. юни 2016 да има окончателна развръзка, тогава ще е минала само една година, а такива дела се точат понякога по 2-3, особено ако е намесен голям материален интерес.

В съня си мама беше бременна от новия си приятел и изглеждаше много доволна, в хармония със себе си и с мъжа до нея /което по принцип е много нетипично за нея като личност и характер/.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2333 -: Октомври 16, 2015, 02:21:20 pm »
Дали ти няма да позабременееш, Лили  :012: Ако сега започнеш да "го готвиш" тъкмо за 15 юни ще е готово  :017:  :043:

Точно сега няма с кой, а и имам толкова по-сериозни проблеми за решаване. Затова си мисля, че сънят не е толкова буквален.
« Последна редакция: Октомври 16, 2015, 02:24:04 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2334 -: Октомври 16, 2015, 02:26:05 pm »
Да сънуваш починал човек бременен е много странно ::) аз също си помислих, че може да става дума за твое забременяване.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2335 -: Октомври 16, 2015, 02:27:18 pm »
А сънят е с послание, по-вещите да се изкажат  :)

Да, определено е послание.

Не знам дали има някаква връзка /вероятно има/, но снощи до към 2:30 ч. се въртях в леглото, не можех да заспя. Изпаднах в морална дилема покрай това дело - да поискам всичко, което ми се полага по закон, или всичко да им опростя.

Лежах, премислях миналото, претеглях количествата злини и добрини по време на съвместното ни съжителство. И все пак количествено злините надделяха, целият ми живот сега е непрекъсната борба с последствията - дълга, мъчителна и продължителна...

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2336 -: Октомври 16, 2015, 02:28:42 pm »
Да сънуваш починал човек бременен е много странно ::)

Да, интересно - беше бременна и щастлива, дори ми съобщи датата на термина.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Сънувах...
« Отговор #2337 -: Октомври 16, 2015, 03:33:53 pm »
И аз мисля, че точно този не е буквален.

Не знам дали има някаква връзка /вероятно има/, но снощи до към 2:30 ч. се въртях в леглото, не можех да заспя. Изпаднах в морална дилема покрай това дело - да поискам всичко, което ми се полага по закон, или всичко да им опростя.

В такъв случай моите предположения са, че си я "извикала" и ти се е явила, за да ти внесе спокойствие в душата (Луна).
Смятам, че прекалено си се притеснила покрай обстоятелствата около делото, които първо не са окончателни, и второ - възникват в сенчестия период на Меркурий.
За мен посланието от този сън е само едно, каквото има да става, ще става, но всичко ще се развие в твоя полза, независимо какво сега ти се върти в ума (Луна, Меркурий).

А дилемата как да постъпиш не стои, тя те подкрепя в решението – вземи това, което според теб е правилно, по твое вътрешно усмотрение.
Явно тя бди над теб, а ти все така й се сърдиш на моменти, но с времето трябва да се освободиш от това „бреме“, от целия товар на миналото и корените си (Луна) – има срок в съня, и той не е непременно буквален, макар че би могло и да бъде.
15 юни е Меркурий отново – вест, послание, сънят наистина е някакъв знак. Ти си прецени дали датата не те води към друга асоциация, с какво я свързваш самата ти (ако има нещо такова).

Като допълнение, догодина по това време Меркурий наскоро ще е приключил ретроградието си и вече от седмица някъде ще е излязъл от сянката, така че има защо да му обърнеш внимание, като наближи. Може да съвпадне с някакво решение, дори да не е финално, не се знае.
Сюжетът и главният участник в съня са все по Луна, а Плутон+Марс допълват картината, описвайки натално и твоята Луна, наследственият имот също е по нея. От там си съставям изводите, че има връзка именно с него. Меркурий е посредникът в цялата схема.

Не приемай насериозно мнението ми, това е само експериментален пост, аз някъде из темата споделих преди, че така ми хрумна да си тълкувам сънищата.

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2338 -: Октомври 16, 2015, 03:46:36 pm »
Благодаря, много интересна астрологична връзка си направила със сънищата.  :58:

Засега нямам конкретни съображения относно тази дата, ще видим по-нататък доколко е съществена. На този етап с нищо не я свързвам.

Аз съм човек, който до последно се съмнява, колебае и се разкъсва между доброто и злото, колкото и относителни да са като понятие, особено в сегашни времена. Тъкмо взех да се успокоявам, че не всичко е изгубено, и веднага се изправих пред друга дилема, от морално естество. Но тези, които от такива дилеми не страдат, живеят най-добре, в това вече окончателно се убедих.

Но ако им клекна, ще бъда поставена в още по-неприятна ситуация. А именно - отказваш се от всичко в тяхна полза, на тебе в знак на благодарност ти се казва колко си нагла, безочлива и колко са ти обидени, тръгваш гузна и с още повече горчилка в душата. А те - все така самодоволни, мазни и проспериращи. Та ако Темида е сляпа, а Господ е тръгнал на лов за пеперуди, трябва да положиш и ти някакви усилия, ако искаш да задвижиш перките на Божествения ядрен реактор.  :)

Сега се замислих - пропуснатите 2 часа в съня може да означават и две съдебни заседания, а оттам нататък всичко да тръгне към окончателно разрешаване /предстоящото "раждане"/. Първото заседание вече е минало и неуспешно. Ще видим как ще е на второто.



« Последна редакция: Октомври 16, 2015, 06:02:26 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сънувах...
« Отговор #2339 -: Октомври 16, 2015, 06:58:21 pm »
.
« Последна редакция: Октомври 17, 2015, 03:52:37 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми