Автор Тема: Познай как изглежда...  (Прочетена 25630 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #120 -: Юни 13, 2014, 09:35:28 am »
хм, тези вежди не са близнашки
аз имам наблюдения, подобни на акрукс, близнаци дават дълги крайници, често и висок ръст

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #121 -: Юни 13, 2014, 11:37:52 am »
Също залагам на Близнаци, но и нещо в Козирог ми се струва, че има / или силен Сатурн / ?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #122 -: Юни 13, 2014, 12:32:33 pm »
Ако става дума за мен - погледни ми натала в по-предната страница. :)

Има Сатурн... - 10 дом(водолей). :)
Благодаря, ще погледна  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #123 -: Юни 13, 2014, 01:25:02 pm »
хм, тези вежди не са близнашки
аз имам наблюдения, подобни на акрукс, близнаци дават дълги крайници, често и висок ръст

Без да претендирам за капацитет, но в друга тема обсъждахме Меркурий и младежкия вид, както и дребния ръст, който той дава. Аз познавам много Козирози, с издължени крайници и без Близнаци на АЦ.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #124 -: Юни 13, 2014, 01:35:53 pm »
По мои наблюдения и Козата, и Близнаците дават издължено тяло. Виждала съм хора с асц. Близнаци, които са ниски, наистина, но вместо краката им да изглеждат къси за тялото и поради това да може да се определят като не добре сложени, те просто са като мини вариант на висок човек - пропорцията между крака и тяло си е добра.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #125 -: Юни 13, 2014, 01:57:00 pm »
Хм да, така е вариант, не се бях замисляла.
А светлите очи къде са? Бузесто лице, криви устни?

Знам, че Везните дават хармонични черти, но само като АЦ. Иначе дават някакъв чар и харизма.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 01:58:40 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #126 -: Юни 13, 2014, 02:06:06 pm »
Светъл тен и светли очи дава Козата, Лъва също по мои наблюдения. При мъже везни или намесени някак везни във външния им вид пък съм наблюдавала убийствната комбинация между тъмна коса и светли очи, за нея си умирам.  :012:
Рак дава светла кожа и склонна към много лесно изгаряне.

Бузести хора като се сетя, все нещо имат в първи дом, но не мога да систематизирам, все е различно, хахаха. На прима виста се сещам за трички момичета, и тричките са различен асцендент и имат различни планетки из първи дом. Две от тях адски много си приличат, човек може да ги сбърка на снимка, но единственото им общо е натоварената ос 1-7.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #127 -: Юни 13, 2014, 02:08:30 pm »
Хм - говориш за АЦто, нали? За външен вид, не за Слънцето?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #128 -: Юни 13, 2014, 02:12:22 pm »
Говоря за знаци, не само за асценденти - може да е управителя на асцендента в този знак, да има стелиум, да е асцендент ... да има такива планети в първи дом. Слънцето само по себе си за мен не си личи кой знае колко във външния вид, добавя характерно излъчване до известна степен и някои жестове, но Луната даже сякаш повече личи на хората във външния вид, поне докато не ги заговориш и не ги опознаеш ... или поне аз като съм правила опити да позная някой какъв е, най-често асцендента или луната познавам, или просто  някой знак, който е много натрупан.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #129 -: Юни 15, 2014, 09:31:01 am »
Надявам се това да не е новото българско правителство.  :012:

не това са бъдещите ни освободители от робството на "демо-крацията" стига демо версии искаме оригинал  :91:
дошли са по спешност да разходят едни парламантуристи ол-инклузив из джунглата,те ще са обедното меню,добре охранени и отгледани  :72:

доволството от добрата стока е изписано на лицата им ...
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1017135_10202956394569597_1680241275_n.jpg

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #130 -: Юни 15, 2014, 09:46:45 am »
BlackBetty,

Представям си те ,като артефакт ,живеещ в наше време -кожата ти изглежда ,сякаш дълго време си била под водата ,прозрачна,но  с тъмно-жълтеникав оттенък,по -тъмен цвят коса , лъскава като на конска опашка или леко вълнообразна ,изпъкнала гръдна кост ,прибрани рамена ,среден ръст ,очите са сякаш леко притворени ,но погледа е като на ястреб,носът мисля е характерен при теб ,защото с него улавяш външните вибрации,в походката има някакво поклащане ,сякаш нещо ти тежи.Хм,малко съм разколебана-уж заявяваш външен вид на "ароматен бухнал кекс" ,а всъщност си "хищна -хиена " . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #131 -: Юни 15, 2014, 02:51:14 pm »
BlackBetty,не съм,но за мен ,ще е полезно да споделиш ,дали тълкувам правилно картата ти. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #132 -: Юни 16, 2014, 12:37:24 pm »
Светъл тен и светли очи дава Козата, Лъва също по мои наблюдения. При мъже везни или намесени някак везни във външния им вид пък съм наблюдавала убийствната комбинация между тъмна коса и светли очи, за нея си умирам.  :012:
Рак дава светла кожа и склонна към много лесно изгаряне.


Ох, тази комбинация и на мен ми е слабост  :)
Светлата кожа, коса и очи преди всичко са ген.

Който иска да пробва да определи цвета на очите, косата и цвета на кожата по картата ми
Ама снимка няма да качвам, само ще дам верния отговор  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #133 -: Юни 16, 2014, 12:42:21 pm »
Освен генетика има и етнически особености. Например, как ще определим особеностите на външния вид в картата на чернокож или от азиатската раса?

В България минавам за млечнобяла, а в моята държава жълтея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай как изглежда...
« Отговор #134 -: Юни 16, 2014, 12:56:45 pm »
BlackBetty,благодаря за споделеното-за мен е много полезно.Все пак Нептун си "каза' думата .
Не допусках ,че домът ,където е стелиума ,ще е по-силен от самия знак ,но както казах -Нептун явно доста е "замаскирал " фактите . ;)

С артефакт,не визирах възрастта ти (тя се вижда в картата ти ) ,а как си "изработена "- изкус(тве)но  от Нептун. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“