Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 53863 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Карта на първата среща
« Отговор #195 -: Февруари 06, 2017, 04:44:56 pm »
Здравей, Лили, извинявай, че се забавих с отговора, но имаме кризисна ситуация вкъщи по здравословен проблем, после ще пиша и в хорарите за здраве.

Срещнали са се на неговото работно място. Тя е отишла за срещата, той е бил там вече, но е имал друга среща и тя е изчакала. За целите на картата мисля, че тя е по 1ви, а той по 7ми дом. Не мисля, че срещите им ще станат официални. Вече е имало и първо спречкване между тях, ще видим как ще им понесе. Със сигурност има нещо съдбовно в срещата им, но не ми се иска да я видя да страда пак.

В синастрията им някои силни аспекти, но има и проблеми. Нейната Луна е в секстил с Венерата му, Марсовете им са в тригон, Слънцето му е в секстил с АЦ й, Луната й е в тригон с Марса му, Меркурий на двамата са в тригон. В същото време Слънцето и Меркурият й са в квадрат с неговия Сатурн, нейните Меркурий и Слънце и неговият Нептун са в квадрат, Луната й е в опозиция с неговия Плутон.
« Последна редакция: Февруари 06, 2017, 04:46:48 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карта на първата среща
« Отговор #196 -: Февруари 06, 2017, 04:49:17 pm »
Ако той е представен по 7 дом в тази карта, може да е по-добре. В такъв случай по- ми се вижда впечатлен и завладян от сестра ти, а тя да е въздействащият партньор. Но това по-скоро синастрията ще го покаже.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Карта на първата среща
« Отговор #197 -: Май 02, 2017, 08:30:02 pm »
Няма как да знаеш кой ще се появи първи и в колко часа ще се осъществи срещата. Пробвала съм с подобна елекция, безмислена е, каквото има да се случва, ще се случи. Успех!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Карта на първата среща
« Отговор #198 -: Май 02, 2017, 08:53:11 pm »
Благодаря ти, Art7ess! :58: Предвид неговата баснословна точност, която задължава и мен, срещата ще трябва да е в точно уговорения час. А пък като му знам мотивацията, трябва да е в животозастрашаваща ситуация, за да не отиде преди мен... Но може би трябва след срещата да направя карта, ако не ми е ясно нещо, знам ли. Но нали обичам все да съм подготвена...  ???

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Карта на първата среща
« Отговор #199 -: Юни 03, 2017, 09:20:43 am »
Здравейте! Искам да построя карта на запознанство в интернет. Чета преведена статия на Мона Ригер. В нея тя споделя, че се прави карта за часа и мястото където е прочетено съответно писмото. Аз обаче нямам  никакъв спомен в колко часа съм го прочела. Отговорила съм в 23:26. Мога ли да използвам този час? Или предполагайки, че съм го прочела 1-2 минути по-рано, да го сменя? 

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Карта на първата среща
« Отговор #200 -: Юни 03, 2017, 03:05:32 pm »
Благодаря, starinthenightsky!
Слагам картата с цел да си изясня две неща.
1. Той ме смята за меркантилна.
2. Аз от своя страна съм впечатлена от начина му на общуване. По моя преценка разбира се, го смятам за човек с интелектуално ниво над средното. Поставя мисловни капани при разговори.
Аз съм представена от Асц., той от Дсц. Всичко тръгна от разговор за моята професия, че е стабилна, доходоносна и не би трябвало да си търся мъж с финансови възможности. Аз не знам нито неговото финансово положение, нито съм правила такива намеци. У1 в 10Д, У7 в 9Д /мисля точно там, където ми прави най-голямо впечатление/. Няма връзка между сигнификаторите. Марс също като негов сигнификатор отново в 10Д в Близнаци. У на Близнаци, Меркурий в 9Д, но той е в изгнание. Също като Слънце и Луна в 10Д. Венера прави секстил с Марс. Луната със Сатурн също. Като цяло мисля, че аз повече съм привлечена от него. И дори само на ниво общуване няма да продължи дълго.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Карта на първата среща
« Отговор #201 -: Юни 03, 2017, 03:48:39 pm »
По АСЦ е този, който е инициирал комуникацията;

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Карта на първата среща
« Отговор #202 -: Юни 03, 2017, 04:05:14 pm »
Така, значи наобратно. АСЦ - той, ДСЦ - аз. Благодаря,  art7ess! Ще погледна пак.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #203 -: Юни 03, 2017, 04:32:47 pm »

 Няма връзка между сигнификаторите.
Слънце У1 в сходящ хармоничен аспект с Уран У7
Венера У3 в сходящ хармоничен аспект с Марс У3 на отсрещната страна

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #204 -: Юни 03, 2017, 05:00:38 pm »
Аспект м/у У1 и У7 не виждам.
М/у У3 и У7 /за нея У1/ - общуване, среща.

Познанство, което може да прерасне в нещо някой ден.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #205 -: Юни 03, 2017, 06:16:37 pm »
Аспект м/у У1 и У7 не виждам.
Слънце У1 в сходяща опозиция със Сатурн У7 и сходящ секстил с Уран У7
първо ще има противопоставяне по опозицията, след това ще си паснат по секстила

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Карта на първата среща
« Отговор #206 -: Юни 04, 2017, 08:55:39 pm »
Според вас тук има ли шанс за продължение на познанството? Оттогава нищо само се запознахме, той дойде при мен, т.е. е представен от Асц Водолей и Сатурн на мое К5. Между упр на 3-ти домове Марс и Венера няма аспект, въпреки че са в един знак. Поизтрих, че се бях объркала.  :012:

Благодаря предварително!  :)
« Последна редакция: Юни 04, 2017, 09:05:53 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Карта на първата среща
« Отговор #207 -: Юни 04, 2017, 09:10:44 pm »
Според тази карта комуникацията м/у вас би трябвало да продължи най-малкото /сходящ съвпад м/у У3 на двамата/, твой У3 в сходящ тригон с негов У1,.
Сигнификаторите за мъж/жена са в сходящ съвпад., неговия У1 е на твоя К5, твоя У1 е в негов 1 дом - привличате се.
М/у У1 на двама ви има знаков квадрат - нещо възпрепятства ли познанството ви?
« Последна редакция: Юни 04, 2017, 09:26:40 pm от Santi »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Карта на първата среща
« Отговор #208 -: Юни 04, 2017, 09:40:56 pm »
Да, нямаме контакт оттогава, не сме си разменяли телефон за връзка.  ;D Привличане имаше доста силно, да. Вероятно човекът е бил обвързан, така си мисля.


« Последна редакция: Юни 04, 2017, 10:57:22 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Карта на първата среща
« Отговор #209 -: Юни 05, 2017, 01:33:44 pm »
Благодаря ви, akruks и Santi! Сега видях че Слънце У1 е в знакова опозиция със Сатурн У7. Венера секстил Марс го забелязах  преди, орбис 4*. Слънце У1 в сходящ секстил Уран У7, орбис 7*. На повечето места съм чела, за допустим орбис от 6*. Ще ви дам ОВ, надявам се скоро, каквото и да стане.