Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 52873 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #225 -: Май 23, 2018, 05:35:21 pm »
Това какво означава, че Слънцето и е в моят 12-ти дом, а Марс в моят 4-ти?
Много ще ти бъда благодарна да ме ориентираш.
То и ще трябва да поразровя де.
Да, нейното Слънце е в твоя 12-ти дом, затова я приемаш за таен враг, мислиш си, че не ти мисли доброто, но това е кармично положение, длъжница си ѝ отпреди, а като си разчистиш дълговете, тя сама ще се дистанцира. Марс , нейният, е в твоя 4-ти дом, което не означава, че ти завижда или се бърка в семейния ти живот, но с начина си на действие/изказване те провокира така да я приемаш, например казва нещо, което не е насочено към теб, но ти си мислиш, че хвърля камъни в твоята градина. В общи линии е това- синастрията покри мнението ми от картата на 1-ва среща. Остава да поработиш върху себе си и надутото Его - Слънце в екзалтация в Овен съвпад с Юпитер в 11д-  имаш високо мнение за себе си и очакваш другите да имат същото за теб, но такова очакване е нереално, няма как да си харесвана и високо ценена от всички.
« Последна редакция: Май 23, 2018, 05:37:32 pm от akruks »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Карта на първата среща
« Отговор #226 -: Май 23, 2018, 06:44:02 pm »
Да, нейното Слънце е в твоя 12-ти дом, затова я приемаш за таен враг, мислиш си, че не ти мисли доброто, но това е кармично положение, длъжница си ѝ отпреди, а като си разчистиш дълговете, тя сама ще се дистанцира. Марс , нейният, е в твоя 4-ти дом, което не означава, че ти завижда или се бърка в семейния ти живот, но с начина си на действие/изказване те провокира така да я приемаш, например казва нещо, което не е насочено към теб, но ти си мислиш, че хвърля камъни в твоята градина. В общи линии е това- синастрията покри мнението ми от картата на 1-ва среща. Остава да поработиш върху себе си и надутото Его - Слънце в екзалтация в Овен съвпад с Юпитер в 11д-  имаш високо мнение за себе си и очакваш другите да имат същото за теб, но такова очакване е нереално, няма как да си харесвана и високо ценена от всички.
akruks, какви дългове трябва да разчистя и как да разбера с какво съм ѝ длъжница? Точно за това ти говорих, че усещах че нещо не е наред, но не знаех какво е и не можех да го разбера, а то си е било кармично. Явно е трябвало да я срещна, за да науча някакъв урок, но какъв е той- нямам представа. Да, определено ме провокира с нейните неизискани изказвания и аз го приемам за лична обида, просто защото я мисля за враг. Едното следва от другото.
По отношение на Егото ми-преди бях с много ниско Его и самочувствие, но доста се промених и се научих да се ценя, не само като човек, а като жена най-вече, защото преживях една адска връзка с бившият си. И малко след това срещнах съпругът си, който ме накара да си върна вярата и самочувствието. Но какво по-хубаво от това да се чувстваш женствена. Определено съм наясно, че не всички хора трябва да ме харесват, но и не приемам фактът че не ме харесват заради това което съм и сама съм постигнала, без да съм направила или казала нещо лошо по адрес на другият.
Има ли информация, която мога да прочета, за да разбера как трябва кармично да ѝ се издължа?
Благодаря ти.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #227 -: Май 23, 2018, 08:43:26 pm »
akruks, какви дългове трябва да разчистя и как да разбера с какво съм ѝ длъжница? Точно за това ти говорих, че усещах че нещо не е наред, но не знаех какво е и не можех да го разбера, а то си е било кармично. Явно е трябвало да я срещна, за да науча някакъв урок, но какъв е той- нямам представа.
Има ли информация, която мога да прочета, за да разбера как трябва кармично да ѝ се издължа?
Благодаря ти.
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%EF%EE%E4%E2%EE%E4%ED%E8

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Карта на първата среща
« Отговор #228 -: Май 23, 2018, 08:50:33 pm »
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%EF%EE%E4%E2%EE%E4%ED%E8
Благодаря ти akruks. Може би трябва да я приема като част от семейството ни, тъй като е приятелка от скоро на девер ми, тъй като нейния Марс е в моят 4-ти дом. Ще прочета информацията и ще видя какво трябва да направя. Ако успея, ще разкажа.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #229 -: Юни 05, 2018, 01:37:55 pm »
Преди дни ме контактнаха за работа. Като гръм от ясно небе ми дойде, много страно и необичайно за мен. След малко имам първа среща по темата. Реших да пусна една карта, осите са гранични, Луната също (грам емоция няма в мен, което е странно). Меркурий пред горен съвпад...
« Последна редакция: Юни 05, 2018, 01:40:23 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #230 -: Юни 05, 2018, 02:18:29 pm »
Ами то карта на първа среща се прави като се осъществи срещата, сега това може да се гледа като елективна карта или пък хорарна, с желанието ти да разбереш как ще протече срещата.
Представена си от Меркурий на трон, в ходящ съвпад със Слънце У11 и с ПФ , Луната с хармоничен аспект към Плутон У3 и с последен- тригон с Венера У2- пари ще имаш, както и договор за нова работа, в настоящата може да имаш спънки и неясноти, докато се освободиш.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #231 -: Юни 05, 2018, 03:32:08 pm »
Благодаря ти, Акрукс :)  :08: Много делова беше срещата, опознавателна, харесахме се взаимно.   :72:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #232 -: Юни 05, 2018, 03:57:53 pm »
Благодаря ти, Акрукс :)   Много делова беше срещата, опознавателна, харесахме се взаимно.   
А засече ли точното време и кой пръв е бил на място на срещата?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #233 -: Юни 05, 2018, 04:09:02 pm »
Аз отидох няколко минутки по-рано, защото беше на "моя територия" и се чувствах, като домакин. Би ми било неловко да закъснея, при положение, че съм определила мястото и часа и са на минута от офиса ми. Той беше точен, и това беше първото ми добро впечатление. Но не погледнах за точен час в този момент, не знаех, че е важно. Приключихме точно в 15ч. Като по разписание. Човекът е изп. д-р в много голяма компания и предполагам, че си има план за деня. Все още всичко ми е супер странно. Такова нещо не ми се е случвало до сега, както и такъв щателен разпит, като за ЦРУ.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #234 -: Юни 05, 2018, 05:47:23 pm »
Аз отидох няколко минутки по-рано, защото беше на "моя територия" и се чувствах, като домакин. Би ми било неловко да закъснея, при положение, че съм определила мястото и часа и са на минута от офиса ми. Той беше точен, и това беше първото ми добро впечатление. Но не погледнах за точен час в този момент, не знаех, че е важно.
Разбира се, че е важно, нали по точното време на срещата се прави карта на първа среща, а отишлия пръв на срещата е по АС.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карта на първата среща
« Отговор #235 -: Юни 05, 2018, 08:16:51 pm »
Благодаря ти, Акрукс :) Ще знам за следващ път  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Карта на първата среща
« Отговор #236 -: Юни 16, 2018, 06:34:29 pm »
Пускам тази карта на случайно запознанство повече от година след това, защото, по някаква причина, не съм приключила в главата си с това момче и постоянно го мисля.

Аз го заговорих, приятели ме заведоха в бара, в който работи. Преди това общувахме няколко години онлайн, започнахме с общия интерес към астрологията и езотериката и задълбахме в близко (много близко) приятелство. Аз го чувствах/м като сродна душа. Казвал е, че е взаимно. Той искаше да се виждаме в живия живот, но аз, не помня защо, все отлагах. (Не виждах как щях да се впиша в живота и средата му, не бях достатъчно "готина", а и си изживявах разни други неща тогава. +, че е по-малък от мен, а тогава беше доста осезаемо.)
Но спряхме да общуваме (той изчезна, като се появяваше спорадично, търсеше ме през хора, разминавахме се) по неясни за мен причини, доста преди "запознанството" ни и това (неяснотата) ми тежи. В момента ми лайква рандъм постове в социална мрежа, но не общуваме.

Запознанството ни беше "здрасти, здрасти" и неговото видимо притеснение, след което го пратих да си работи.
Как да я гледам тази карта, че да си сложа, ако не друга, поне астрологична точка?

//извинявам се за споделянето, явно имам нужда
« Последна редакция: Юни 16, 2018, 06:36:29 pm от art7ess »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #237 -: Юни 16, 2018, 08:41:32 pm »
Арт, Венера е анаретна и в рамките на знака няма да направи аспект с Марс, Луната е растяща, но без курс. Венера и Марс са в 6-ти дом, едва ли влечението, интереса ще са извън ежедневно ниво. Има интерес, но едва ли ще е нещо, което ще има романтично бъдеще. Наслади се на момента, докато го има, но без излишни сантименти, заради Венера в Риби. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Карта на първата среща
« Отговор #238 -: Юни 16, 2018, 09:58:25 pm »
Арт, Венера е анаретна и в рамките на знака няма да направи аспект с Марс, Луната е растяща, но без курс. Венера и Марс са в 6-ти дом, едва ли влечението, интереса ще са извън ежедневно ниво. Има интерес, но едва ли ще е нещо, което ще има романтично бъдеще. Наслади се на момента, докато го има, но без излишни сантименти, заради Венера в Риби. :)
Мерси, Рени!)
//нямам на какво да се наслаждавам, отдавна е минало:Д

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Карта на първата среща
« Отговор #239 -: Октомври 21, 2018, 10:15:15 am »
Моя приятелка има първа среща с мъж на неутрална територия.
Още не е ясно кой ще е по АЦ и ДЦ .
Как Ви се струва , мен лично ме учуди съвпадът на У1 и У 7 , както и Венера/Слънце.
Чакащият ли беше по ДЦ?
« Последна редакция: Октомври 25, 2018, 11:58:03 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...