Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 52432 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Карта на първата среща
« Отговор #240 -: Октомври 21, 2018, 10:21:41 am »
Не е ли по-добре да видим дали срещата ще се осъществи наистина и тогава да умуваме?
Иначе, картата не е лоша, Меркурий и Юпитер също са в съвпад. Първият дошъл май беше по Асц.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Карта на първата среща
« Отговор #241 -: Октомври 28, 2018, 02:46:31 pm »
Моя приятелка има първа среща с мъж на неутрална територия.
Още не е ясно кой ще е по АЦ и ДЦ .
Как Ви се струва , мен лично ме учуди съвпадът на У1 и У 7 , както и Венера/Слънце.
Чакащият ли беше по ДЦ?
Срещата се е състояла минути по-рано, не се променя съществено картата.
Мъжът е бил първи на мястото.
Много са се харесали и историята ще има продължение със сигурност.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Карта на първата среща
« Отговор #242 -: Юни 23, 2020, 08:58:30 pm »
Прикачвам 3 карти - една от запознанството, втора от първата ни среща и третата е карта на първи интимни отношения. В коя според вас има потенциал някакъв или никъде не се вижда такъв и още на онзи етап е било обречено всичко? :)
При запознанството аз бях първа на мястото с мои колеги, (един, от които негов приятел) ако това е от значение, в останалите случаи ме е взимал от хотела, не е имало уговорка за ресторат или заведение предварително.
На първата ни среща бях буквално като омагьосана и усетих нещо много силно, и сякаш присъствието до мен на сродната ми душа. За него не знам как е било тогава.  :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Карта на първата среща
« Отговор #243 -: Юли 23, 2020, 07:33:37 pm »
Интересно ми е как бихте коментирали тази карта на първата среща? Асцендента е в точен съвпад с наталното ми Слънце .

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Карта на първата среща
« Отговор #244 -: Април 26, 2021, 03:45:51 pm »
Здравейте, може ли помощ?
Моята дата: 25.01.1992 2.45ч
Негова дата: 13.08.1992 20.20ч
 Първа среща: 26.03.2021г 20.20ч
Момента в който той се отказа от нищото : 09.04.2021г 10.24ч.Ще се радвам някой да помогне? Въпроса ми е имаме ли бъдеще заедно?  :'(

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Карта на първата среща
« Отговор #245 -: Април 26, 2021, 04:16:05 pm »
Деси, първата Ви среща е била на 26 март 2021, днес е 26 април 2021. Не искам да омаловажавам чувствата и надеждите ти, но да питаш за сериозна връзка при такъв крехък резултат наистина звучи леко несериозно. Някъде споменаваш, че дори за този един месец господинът е бил "качествен", макар да не е сигурно как точно си оценила потенциала му за краткия срок. Да, аз вярвам в съдбата и знаците, но все пак.
Говориш за твои други лични проблеми и лечение, дали не се вкопчваш в някаква илюзия сега?
Може би е по-полезно първо да решиш здравословните си грижи и тогава да се насочиш към връзка, защото партньорството е голям водевил от пъстроцветни събития и нюанси, голямо предизвикателство. Дали имаш нужда точно сега да гониш някого, който на първо четене бие контра и бяга? Какво мислят лекарите ти по въпроса? Препоръчват ли ти такъв експеримент? Разочарованията съпътстват връзките, дори когато са споделени, може би трябва да помислиш върху рисковете и да си дадеш време. Ако някой мъж те отхвърли грубо, а ти му възлагаш надежди, това няма ли да влоши психичното ти състояние? Всички жени страдат от несподелена любов и потъват в дупка, дори когато са привидно съвсем здрави. Мъжете няма да избягат. Отложи любовта за по-добри времена.
Прави впечатление точният час на късането му, дали не задълбаваш излишно и не отдаваш прекалено голямо значение на нещата? Точен час на късане, до минутата, не е много нормално според мен, в смисъл категорично показва проблем. Много е хубаво, че имаш добър лекар-партньор, бъди много честна с лекаря, разкажи всичко и го питай за мнение, слушай го.
« Последна редакция: Април 26, 2021, 04:30:07 pm от Люба »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12527
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #246 -: Април 26, 2021, 04:43:17 pm »
desitog999, град или географски координати на мястото на срещата, за да построим карта ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Карта на първата среща
« Отговор #247 -: Април 26, 2021, 05:18:54 pm »
desitog999, град или географски координати на мястото на срещата, за да построим карта ?
[/quote
град Шумен

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Карта на първата среща
« Отговор #248 -: Април 26, 2021, 05:35:00 pm »
Деси, първата Ви среща е била на 26 март 2021, днес е 26 април 2021. Не искам да омаловажавам чувствата и надеждите ти, но да питаш за сериозна връзка при такъв крехък резултат наистина звучи леко несериозно. Някъде споменаваш, че дори за този един месец господинът е бил "качествен", макар да не е сигурно как точно си оценила потенциала му за краткия срок. Да, аз вярвам в съдбата и знаците, но все пак.
Говориш за твои други лични проблеми и лечение, дали не се вкопчваш в някаква илюзия сега?
Може би е по-полезно първо да решиш здравословните си грижи и тогава да се насочиш към връзка, защото партньорството е голям водевил от пъстроцветни събития и нюанси, голямо предизвикателство. Дали имаш нужда точно сега да гониш някого, който на първо четене бие контра и бяга? Какво мислят лекарите ти по въпроса? Препоръчват ли ти такъв експеримент? Разочарованията съпътстват връзките, дори когато са споделени, може би трябва да помислиш върху рисковете и да си дадеш време. Ако някой мъж те отхвърли грубо, а ти му възлагаш надежди, това няма ли да влоши психичното ти състояние? Всички жени страдат от несподелена любов и потъват в дупка, дори когато са привидно съвсем здрави. Мъжете няма да избягат. Отложи любовта за по-добри времена.
Прави впечатление точният час на късането му, дали не задълбаваш излишно и не отдаваш прекалено голямо значение на нещата? Точен час на късане, до минутата, не е много нормално според мен, в смисъл категорично показва проблем. Много е хубаво, че имаш добър лекар-партньор, бъди много честна с лекаря, разкажи всичко и го питай за мнение, слушай го.

Здравейте, благодаря за отговора. Като цяло ние поддържаме контакт от близо 3 месеца. Да вярно, че преди излизанията само сме си писали, което за повечето хора изглежда бизобидно. За мен това е внимание от сутринта до вечерта и от двете страни. За часа на раздялата пиша и помня, защото стана с телефонно обаждане и ми е лесно да го напиша тук. Иначе надали бих помнила такива неща. Знам, че е качествен човек защото е приятел на мои приятели, които не биха ме подвели. За отказа му и аз и те се чудят защо? За това пиша тук с някаква надежда да разбера нещо. Колкото до състоянието ми, мисля че един стабилен човек до мен ще спомогне за решаването на проблема. През периода в който се боря с това съм била обвързана сериозно, необвързана и съм ходела по срещи. За това моля ако някой, може да ми помогне с отговор. Иначе вярвам, че ми давате правилен съвет и благодаря за отделеното време, оценявам го!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12527
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #249 -: Април 26, 2021, 06:04:51 pm »
Кой беше първи на срещата ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

desitog999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Карта на първата среща
« Отговор #250 -: Април 26, 2021, 09:51:51 pm »
Кой беше първи на срещата ?

аз бях първа :)

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Карта на първата среща
« Отговор #251 -: Март 03, 2022, 09:04:56 pm »
Здравейте,

Какво е мнението ви по тази карта на първата среща? Въпреки, че има хубави аспекти, последния на Луната е секстил със Слънцето, предстоящите й аспекти са само хубави....не ми харесва, че срещата беше на намаляваща Луна и то в последната 4-та половина. В Астро това го описват като неблагоприятно за дълготрайна връзка. Но, тъй като нямам наблюдения, реших да се допитам. Иначе Луната в Козирог описва желанията и намеренията и на двамата - да си намерят сериозен партньор.

Пръв на срещата беше той, втора аз.

Наистина ли фазата на Луната категорично не позволява дълготрайни отношения, при наличието на всички хубави аспекти?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7329
Re: Карта на първата среща
« Отговор #252 -: Март 05, 2022, 05:12:05 am »
Здравейте,

Какво е мнението ви по тази карта на първата среща? Въпреки, че има хубави аспекти, последния на Луната е секстил със Слънцето, предстоящите й аспекти са само хубави....не ми харесва, че срещата беше на намаляваща Луна и то в последната 4-та половина. В Астро това го описват като неблагоприятно за дълготрайна връзка. Но, тъй като нямам наблюдения, реших да се допитам. Иначе Луната в Козирог описва желанията и намеренията и на двамата - да си намерят сериозен партньор.

Пръв на срещата беше той, втора аз.

Наистина ли фазата на Луната категорично не позволява дълготрайни отношения, при наличието на всички хубави аспекти?
Последният аспект на Луната не е секстил със Слънцето.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Карта на първата среща
« Отговор #253 -: Март 05, 2022, 11:28:49 pm »
Здравейте,

Какво е мнението ви по тази карта на първата среща? Въпреки, че има хубави аспекти, последния на Луната е секстил със Слънцето, предстоящите й аспекти са само хубави....не ми харесва, че срещата беше на намаляваща Луна и то в последната 4-та половина. В Астро това го описват като неблагоприятно за дълготрайна връзка. Но, тъй като нямам наблюдения, реших да се допитам. Иначе Луната в Козирог описва желанията и намеренията и на двамата - да си намерят сериозен партньор.

Пръв на срещата беше той, втора аз.

Наистина ли фазата на Луната категорично не позволява дълготрайни отношения, при наличието на всички хубави аспекти?
Последният аспект на Луната не е секстил със Слънцето.

А кой е тогава, Сафо? Явно нещо ми се губи на мен. Поне аз така го виждам.... Че последния отминал аспект е със Слънцето, но явно не виждам нещо друго важно.
Какво "казва" картата според теб като цяло? Има ли потенциал за връзка или не?
« Последна редакция: Март 05, 2022, 11:38:21 pm от Venus »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13537
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #254 -: Март 06, 2022, 12:16:44 am »
Здравейте,

Какво е мнението ви по тази карта на първата среща? Въпреки, че има хубави аспекти, последния на Луната е секстил със Слънцето, предстоящите й аспекти са само хубави....не ми харесва, че срещата беше на намаляваща Луна и то в последната 4-та половина. В Астро това го описват като неблагоприятно за дълготрайна връзка. Но, тъй като нямам наблюдения, реших да се допитам. Иначе Луната в Козирог описва желанията и намеренията и на двамата - да си намерят сериозен партньор.

Пръв на срещата беше той, втора аз.

Наистина ли фазата на Луната категорично не позволява дълготрайни отношения, при наличието на всички хубави аспекти?
Луната вече е извършила секстил със Слънцето преди вашата среща, а последен неин аспект и съвпад с Плутон. АС и ДС са във фиксирани знаци, което предполага дълготрайна връзка.