Автор Тема: Карта на първата среща  (Прочетена 71565 пъти)

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #270 -: Септември 07, 2024, 12:45:50 pm »
Здравейте!
Има ли потенциал за връзка според тази карта на първа среща?
Аз нещо се замотах сериозно.
Моля за помощ!  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Карта на първата среща
« Отговор #271 -: Септември 07, 2024, 04:12:10 pm »
napa,Марс в 8ми дом,предстои да сменя знак.Слънце и Меркурий са взаимна рецепция по управление,ъглови.
Слънцето е сходяща опозиция със Сатурн ,според мен-интимност,секс,но дълготрайност,не.

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #272 -: Септември 07, 2024, 04:23:11 pm »
napa,Марс в 8ми дом,предстои да сменя знак.Слънце и Меркурий са взаимна рецепция по управление,ъглови.
Слънцето е сходяща опозиция със Сатурн ,според мен-интимност,секс,но дълготрайност,не.

Благодаря!
А малко повече дали може да кажете за двамата участници - кой с какви намерения е отишъл, кой има по-голям интерес към другата страна?
« Последна редакция: Септември 07, 2024, 04:35:47 pm от napa4 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #273 -: Септември 07, 2024, 09:15:02 pm »
Здравейте!
Има ли потенциал за връзка според тази карта на първа среща?
Аз нещо се замотах сериозно.
Моля за помощ!  :)
А кой е пристигнал първи на мястото на срещата? Според мен има потенциал за сериозно обвързване, ако не брак, то съжителство, само че нещата няма да се случват бързо, представеният от АС си има своите лични и семейни затруднения.

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #274 -: Септември 07, 2024, 11:23:33 pm »
Здравейте!
Има ли потенциал за връзка според тази карта на първа среща?
Аз нещо се замотах сериозно.
Моля за помощ!  :)
А кой е пристигнал първи на мястото на срещата? Според мен има потенциал за сериозно обвързване, ако не брак, то съжителство, само че нещата няма да се случват бързо, представеният от АС си има своите лични и семейни затруднения.

Аз пристигнах първа, но тъй като мъжът се обади, че е попаднал в задръстване и ще закъснее няколко минути, аз реших да разгладам един магазин наблизо. Когато ми се обади, че е пристигнал, тогава и аз отидох на мястото на срещата. Не знам кого да сложа на АС.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #275 -: Септември 08, 2024, 01:39:10 pm »

Аз пристигнах първа, но тъй като мъжът се обади, че е попаднал в задръстване и ще закъснее няколко минути, аз реших да разгладам един магазин наблизо. Когато ми се обади, че е пристигнал, тогава и аз отидох на мястото на срещата. Не знам кого да сложа на АС.

 Този, който приема другия или вече е на мястото на срещата, се описва от Десцендент, в случая мъжът е по АС, с у-л Марс в 8д на секса и ретро Плутон в 3д – затруднения при пътуване, осъществяване на срещата
Негов 3д е твой 9-ти, има ли нещо свързано с чужбина при него, като произход, местонахождение или да живее надалеко?

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #276 -: Септември 11, 2024, 08:21:04 pm »

Аз пристигнах първа, но тъй като мъжът се обади, че е попаднал в задръстване и ще закъснее няколко минути, аз реших да разгладам един магазин наблизо. Когато ми се обади, че е пристигнал, тогава и аз отидох на мястото на срещата. Не знам кого да сложа на АС.

 Този, който приема другия или вече е на мястото на срещата, се описва от Десцендент, в случая мъжът е по АС, с у-л Марс в 8д на секса и ретро Плутон в 3д – затруднения при пътуване, осъществяване на срещата
Негов 3д е твой 9-ти, има ли нещо свързано с чужбина при него, като произход, местонахождение или да живее надалеко?
Да, живял е в чужбина и често пътува.
Кои фактори говорят за евентуално съвместно съжителство?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #277 -: Септември 12, 2024, 01:08:52 pm »

[/quote]

Кои фактори говорят за евентуално съвместно съжителство?
[/quote]

Факторите в индивидуалните рождени карти и на двамата и кой в какъв период е.
Картата на първа среща, дали ще има развитие, посочено от обмена между у1 и у7, фазата на Луната и нейните сходящи аспекти. Добре поставени у1 и у7 с рецепция и аспект от добротворци- добри новини. Тук Марс сменя знак и наранява Венера, страст може да има, но добро отношение, радост- не. Луната е на трон, растяща, добри новини, но в рамките на действие на фазата, няма сходящи аспекти. Приятното увлечение си остава само увлечение. Тази карта се съпоставя с годишната карта на всеки от участниците, за да се разбере какви си  нагласите на всеки за годината.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #278 -: Септември 13, 2024, 12:27:05 pm »
Да, живял е в чужбина и често пътува.
Кои фактори говорят за евентуално съвместно съжителство?
У4 са в сходящ хармоничен аспект.

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #279 -: Септември 14, 2024, 05:53:07 pm »



Кои фактори говорят за евентуално съвместно съжителство?
[/quote]

Факторите в индивидуалните рождени карти и на двамата и кой в какъв период е.
Картата на първа среща, дали ще има развитие, посочено от обмена между у1 и у7, фазата на Луната и нейните сходящи аспекти. Добре поставени у1 и у7 с рецепция и аспект от добротворци- добри новини. Тук Марс сменя знак и наранява Венера, страст може да има, но добро отношение, радост- не. Луната е на трон, растяща, добри новини, но в рамките на действие на фазата, няма сходящи аспекти. Приятното увлечение си остава само увлечение. Тази карта се съпоставя с годишната карта на всеки от участниците, за да се разбере какви си  нагласите на всеки за годината.
[/quote]

Аз видях сходящ аспект между Венера и Плутон, та се обнадеждих, че може да има добро продължение.
Много ми хареса мъжът.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карта на първата среща
« Отговор #280 -: Септември 16, 2024, 09:44:26 am »

[/quote]

Аз видях сходящ аспект между Венера и Плутон, та се обнадеждих, че може да има добро продължение.
Много ми хареса мъжът.
[/quote]

Плутон не е лична планета или срещата ви е от историческо значение, което ще промени света ? Между Венера и Плутон аспекта е разходящ. Всички външни планети, трансатурнови, не се свързват с добри намерения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Карта на първата среща
« Отговор #281 -: Септември 16, 2024, 07:17:50 pm »
Това е карта от момента на сключване на брак на сестра ми и нейния съпруг. Според Вас успешен ли ще е ? Още няма и година откакто се ожениха, а той започнал да прави намеци за "непреодолими различия". Това предстои да е втори провален брак за нея за последните 6години и тя е пред психически срив.  :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #282 -: Септември 16, 2024, 08:35:30 pm »
Аз видях сходящ аспект между Венера и Плутон, та се обнадеждих, че може да има добро продължение.
Много ми хареса мъжът.
Аспектът не е сходящ, а разходящ – Венера (по-бързата планета) вече е извършила тригон с Плутон, който е ретрограден, а това означава връщане назад към спойката, взела съм под внимание този аспект, както и други , за да напиша, че има потенциал тази връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на първата среща
« Отговор #283 -: Септември 16, 2024, 08:43:20 pm »
Това е карта от момента на сключване на брак на сестра ми и нейния съпруг. Според Вас успешен ли ще е ? Още няма и година откакто се ожениха, а той започнал да прави намеци за "непреодолими различия". Това предстои да е втори провален брак за нея за последните 6години и тя е пред психически срив.  :(
Защо не поместваш карти от астро.ком с табличката под диаграмата, където са планетите и градусите, по-удобно е за разглеждане, тук трябва да се кьорави човек да търси всяка планета и съпоставя с другите елементи трудно, отнема много време, поне на мене.

Слънцето У7 е в последен градус на знака Стрелец, в разходящ квадрат е със Сатурн У1 в Риби, оттам и различията, както и сравнително бързата промяна при него. Венера в опозиция с Уран, този аспект при синастрия показва бързо приключване на любовта и кой откъде е дошъл.
« Последна редакция: Септември 16, 2024, 08:50:08 pm от akruks »

napa4

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Карта на първата среща
« Отговор #284 -: Септември 18, 2024, 02:55:56 pm »
Аз видях сходящ аспект между Венера и Плутон, та се обнадеждих, че може да има добро продължение.
Много ми хареса мъжът.
Аспектът не е сходящ, а разходящ – Венера (по-бързата планета) вече е извършила тригон с Плутон, който е ретрограден, а това означава връщане назад към спойката, взела съм под внимание този аспект, както и други , за да напиша, че има потенциал тази връзка.

Много благодаря за окуражаването!
Мъжът е много, много готин и ми се иска да развием по-дългосрочни отношения. Има много, което мога да науча от него. Засега отношенията са на ниво само секс. И това се дължи до голяма степен на ниската ми самооценка и убеждението ми, че аз няма какво да му дам.
« Последна редакция: Септември 19, 2024, 05:09:15 pm от napa4 »