Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 621816 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4335 -: Декември 15, 2020, 09:42:28 am »
Здравейте,

Това е картата на моя съседка от родния ми град, с която сме много близки.
Предната седмица претърпя много тежка операция.
За четвърти път откриха ракови клетки с много разсейки.
Вчера е говорила с майка ми и е споделила, че не издържа и не иска да се бори.
Според вас, картата показва ли лошо развитие на болестта?
За мен тази жена е много силна и борбена и е преживяла много!
Днес, ще се чуя с нея, надявам се да и дам малко кураж.

Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4336 -: Декември 15, 2020, 01:55:16 pm »
fortunades, за развитие на болест се прави карта за началото на болестта.
Тук управителите на 8-ми, как човек се справя с кризите, как оцелява, са Венера, Сатурн, Меркурий. Венера няма сила, Сатурн и Меркурий са ретро, но пък ъглови, есенциално силни. Сатурн обаче не е нощна планета, а картата е нощна и когато е бавен е по-зъл, в нощна карта е по-склонен да отнема. Хвърля ляв квадрат към Марс у 2 - енергетика, физически ресурси- не мисля, че натива носи толкова голям капацитет да се справя организма на физиологическо ниво. Слънцето е перегрин, може да се каже неаспектирано, но пък диспозитора е фазов, т.е. действа мощно.  Имало е ЛЗ срещу Меркурий месец юни, сега СЗ срещу Слънце и предстои ЛЗ догодина близо пак до Меркурий. Цикъл Слънце-Юпитер започва върху Сатурн у АСЦ, Юпитер освобождава. МЦ в Стрелец, Риби инсептирани в 1-ви дом ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4337 -: Декември 15, 2020, 02:05:48 pm »
fortunades, за развитие на болест се прави карта за началото на болестта.
Тук управителите на 8-ми, как човек се справя с кризите, как оцелява, са Венера, Сатурн, Меркурий. Венера няма сила, Сатурн и Меркурий са ретро, но пък ъглови, есенциално силни. Сатурн обаче не е нощна планета, а картата е нощна и когато е бавен е по-зъл, в нощна карта е по-склонен да отнема. Хвърля ляв квадрат към Марс у 2 - енергетика, физически ресурси- не мисля, че натива носи толкова голям капацитет да се справя организма на физиологическо ниво. Слънцето е перегрин, може да се каже неаспектирано, но пък диспозитора е фазов, т.е. действа мощно.  Имало е ЛЗ срещу Меркурий месец юни, сега СЗ срещу Слънце и предстои ЛЗ догодина близо пак до Меркурий. Цикъл Слънце-Юпитер започва върху Сатурн у АСЦ, Юпитер освобождава. МЦ в Стрелец, Риби инсептирани в 1-ви дом ?

Рени,

Много ти благодаря за изчерпателния отговор.
Няма информация кога е започнало заболяването, защото те разсейките са на много места.
Когато е отишла на профилактичен преглед, тогава са го установили и сега по спешност са и направили операцията.
Утре, ще я изписват.
Силно се надявам да намери сили и да се справи и този път.
Благодаря ти, Рени! Бъди здрава и всички около теб!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4338 -: Декември 15, 2020, 04:30:20 pm »
Прогр. и дир. Луна са в Козирог в 12 дом, което дава неприятно минорно, депресивно усещане...

Предвид преживените събития около жената е нормално да има подобен емоционален отговор.

Нека силата бъде с нея! Винаги има надежда!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4339 -: Декември 18, 2020, 06:56:17 am »
Дирекция Сатурн на к2.Прог.асц телец,прогресивна Венера на к8,почти.Марс съвпад Слънце в 4ти дом.И затъмненията ще аспектират Слънцето.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #4340 -: Януари 02, 2021, 10:45:25 pm »
Здравейте. От малко дете нещото в което съм най-уверена е рисуването и то ми е давало най-голямо внимание и възхищение от страна на другите. Откакто се помня всички смятат че с това ще е свързана моята професия. Само че аз не успявам да съм отдадена на това колкото трябва, виждам че имам някакъв страх от себеизразяване и също така то не ми създава сили и желание за живот когато се намирам в мъка. Осъзнах че това което би ми давало сили е грижа за другите. Ако не успея да намеря щастието за което винаги съм копнеела, поне да се науча да го създавам у другите и поне в това да намеря удовлетворение. Мисля за идеята да работя нещо свързано с грижа за деца, особено умствено и емоционално. Като детегледачка или помощник-възпитател. Замислих се и за медицина и като ми хрумна работа в детска болница това много ме привлече. Само, че не се чувствам уверена за тези неща, нито си спомням свои преживявания които да ми покажат че бих се справила и реших да дойда тук и да поискам съвет и да се уверя. Бих ли се справила, бих ли била полезна ако се занимавам с тези неща или има нещо друго в което бих била по-полезна? Ето картата ми:
« Последна редакция: Януари 03, 2021, 12:55:19 am от Aquarius »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4341 -: Януари 03, 2021, 07:01:49 pm »
Aquarius,  Луна и Венера, които имат отношение към 1 и 10 домове,   и към професията, са  в квадрат-това, което усещаш като призвание  е малко вероятно да ти носи радост, удовлетворение. Това, което с лекота смяташ, че ти се отдава и ти идва от сърцето- Юпитер също има отношение към 10-ти, а може К5 да е в Риби, е в анаретен градус и квадрат с Венера- пак греда.  :)
Сатурн има отношение към 1 дом и е квадрат Слънце- няма как да се чувстваш уверена в това, което смяташ, че е твоя мисия, цел. Квадратурите изискват корекция, поправки в сферите, които активират, чрез планетарните принципи. По-леко това ще се случва, при леките мунданни аспекти на същите. За теб, примерно : ляв тригон на Слънце към Сатурн, тази година Слънце Везни тригон Сатурн Водолей, Венера Рак тригон Юпитер Риби.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4342 -: Януари 04, 2021, 02:03:34 pm »
Здравейте. От малко дете нещото в което съм най-уверена е рисуването и то ми е давало най-голямо внимание и възхищение от страна на другите. Откакто се помня всички смятат че с това ще е свързана моята професия. Само че аз не успявам да съм отдадена на това колкото трябва, виждам че имам някакъв страх от себеизразяване и също така то не ми създава сили и желание за живот когато се намирам в мъка.
"Когато няма сълзи у писателя, няма сълзи и при читателя" е казал Робърт Фрост, но същото може да се каже за всеки творец в друга област на изкуството.
Имаш в зоните на Гоклен- Венера, Нептун, Луна и Юпитер, а те управляват 1-ви, 5-ти, 10-ти, 3/5-ти дом, което показва подчертан 5-ти дом и Венера (Везни на АС, Юпитер в 7д, естествен на Везните), тъй че си имаш художествения талант. Ако имаш нужда да обгрижваш и помагаш на деца, може да го правиш с четката- децата най-добре изразяват емоционалните си проблеми на белия лист- с четката и боичките, нямат толкова богат речник, за да се изразяват словесно и споделят своите страхове и притеснения. В тази насока може да се развиваш, памперси може да сменят и жени без артистичен талант. А и това не пречи да твориш вкъщи и представяш в даден момент творбите си на публика- известните творци не правят изложби всеки ден и година, нали?

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #4343 -: Януари 06, 2021, 09:35:53 pm »
Благодаря ви за включването. Така поне няма да се разочаровам ако опитам.
« Последна редакция: Януари 07, 2021, 12:56:31 am от Aquarius »

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4344 -: Януари 07, 2021, 09:56:54 am »
Здравейте! Начинаещ астролог съм! Опитвам се да разчитам аспектите и транзитите, но като, че ли нещо ми обягва или доста неща все още. Темите в хороскопа са ми любов(брак и/или съжителство), като последните 2 г започнах сериозно да анализирам влиянието на транзитите и затъмненията в житейски ситации. Много тежко ми влияят цял живот,особено от края на 2019 г., по разбираеми причини 2020 г.!8 г мн тежък брак,като ноември 2020 като приключи подтикнат свише с арест на съпруга. юни 2017 се запознах с любовта на живота ми /словак везни/ и имахме планове за общо бъдеще. всичко прекрасно, докато април 2020 рабрах че съм бременна с близнци. Тогава той се оплаши и 2 месеца сякаш не беше той. загубих близнаците в стреса. той си замина временно за Словакия от стеса и загубата на работа, пандемия като му трябва време да се възстанови.синът ми беше до мен, но сякаш не ми се живееше и се молех Бог да ме прибере.
Реших да се занимая с подробно разчитане на моята и неговата карта, за да разбера това ли е края или му трябва трасформация. Допитах се до няколко астролози, но ми казват общи неща, които и сама виждам като начинаеща.
Моля за помощ и ме извинете ако тук не е тази тема.
12.08.1979 София 23:55
благодаря

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4345 -: Януари 07, 2021, 10:00:25 am »
 ::)

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4346 -: Януари 07, 2021, 10:17:47 am »
И един странен въпрос извинете. Тук някои планети ми ги дава в различни домове
https://astro-charts.com/tools/birth_chart/?name=elitsa&pk=&lat=42.69751&lng=23.32415&place=Sofia%2C+Sofia-Capital%2C+Bulgaria&date=1979-8-12+23-55&timeRadio=pm
както и прикачения файл
« Последна редакция: Януари 07, 2021, 12:40:10 pm от lara12 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Натални карти
« Отговор #4347 -: Януари 07, 2021, 07:18:58 pm »
Карта в астроком да се виждат градуси и домове,че така нищо не се разбира(поне аз ).Асц телец ли си?Венера в лъв в голям огнен тригон с Луна/Нептун..........Изгорена Венера .
Слънце/Юпитер на к5,някой артист,спортист,творец, известен около теб?
Уран на Дц си е развод,когато му дойде времето.Стелиумът в лъв прави проблем да драматизираш нещата,картата не е толкова зле.Домакиня ли си?Работа с деца?В картата липсва въздух.
« Последна редакция: Януари 07, 2021, 07:26:30 pm от Сафо »

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4348 -: Януари 08, 2021, 01:49:37 pm »
Благодаря за отговора Сафо, но това и аз го виждам. Асц. телец съм, да. творец съм аз, а синът ми беше проф футболист и баскетболист 5 г след контузии и пробл с коленете се наложи да прекъсне. аз карате и кик бокс преди 20 г професионално но се отказах, заради контузии иначе приятели и познати известни спортисти много работех и до 22 си година пр на спорт тото и на стадион васил левски. заради пандемията съм си в къщи 1 г но не съм домакиня-мениджърска позиция в хотел - организатор събития лондон-4г. драматизацията съм я изключила отдавна, има няма 10 г от както ми спря сърцето и започнах духовни практики.
интересува ме по-скоро и то е единствената ми тема:
юни 2017 се запознах с любовта на живота ми /словак везни/ и имахме планове за общо бъдеще. всичко прекрасно, докато април 2020 рабрах че съм бременна с близнци. Тогава той се уплаши и 2 месеца сякаш не беше той. загубих близнаците в стреса. той си замина временно за Словакия от сртеса и загубата на работа-шок, пандемия като му трябва време да се възстанови.синът ми беше до мен, но сякаш не ми се живее и се молех Бог да ме прибере.
Реших да се занимая с подробно разчитане на моята и неговата карта, за да разбера това ли е края или му трябва трасформация. Допитах се до няколко астролози, но ми казват общи неща, които и сама виждам като начинаеща и само парите си дадох.
имам ли съжителство отразено с него или брак Това се опитвам да разбера. изчетох тонове литература но ми бяга нещш - опит.
ако може да ми помогне някой с отг на този въпрос ще съм благодарна. психолог съм по образование, практикувам и рейки и лечение с ангели. Ако някой има нужда- безплатно го правя.

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4349 -: Януари 08, 2021, 01:57:21 pm »
Направих и в астро ком  :)