Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 620302 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Натални карти
« Отговор #4605 -: Април 17, 2023, 02:40:15 am »
А слънцето.във Водолей на 8 домния Сатурн в 9 д ли попада? Със Сатурн в 8 питам и защо е избрала професия по Венера водолейката?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4606 -: Април 17, 2023, 02:00:17 pm »
Nedialka, въпросът ви е доста комплексен така зададен и изисква разглеждане освен на радикса и използване на прогресии, дирекции..което е доста трудоемко и времеемко. Можете да си ги погледнете и вие ако сте се задълбочили до толкова в материята. Иначе по натал за работа - да, може да е свързана с висшето ви образование. Сериозна работа, работа на служител, която ще изисква ежедневна отговорност, мисъл и отдаденост.  Със сигурност не е нещо творческо, например, собствен бизнес при вас също не съм сигурна дали е удачен. Този година Юпитер транзитира през 10 дом, а управлява 9 и 10, така че успехът в завършването и работата може да ви се усмихне. Относно връзки, за съжение, за мен има индикации за това, което описвате, как и дали се преработва, вече не мога да взема отношение. Всеки човек и ситуация ни е урок, ако научим урока и го израстем той ще направи път на нещо друго или просто вече няма да има влияние над нас.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4607 -: Април 17, 2023, 04:56:51 pm »
А слънцето.във Водолей на 8 домния Сатурн в 9 д ли попада? Със Сатурн в 8 питам и защо е избрала професия по Венера водолейката?
Слънцето У4 в 10д, МС е във Водолей
Венера е съвпад Сатурн У8, У9, У10 в самия край на 8д. Понякога човек няма избор, когато е призвание – рисува от съвсем малка, на 6г имаше награда от Япония, после от други международни конкурси и въпреки това нямаше самочувствие, след като не я приеха в худ.гимназия в София; до последно не вярваше, че е приета в Комплутенсе – Мадрид , а там със стипендии за висок успех се издържаше. Според мен ще живне след като прогр. Слънце влезе в Овен средата на август. Прогр.

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4608 -: Април 18, 2023, 11:25:43 am »
Лисана ,много благодаря за отговора!По принцип се опитвам и сама да правя някакви обяснения по неговата и моята карта,но просто колкото повече мисля и задълбавам ,толкова повече се обърквам .Преди време когато децата бяха още малки ,една жена която разбира от натални карти и прогресии погледна картата ми и каза -ако вземеш да учиш висше ще ти се получат много добре нещата ,ще имаш успех голям ,да абсурд да е нещо творческо ,защото не умея ,но имам спокоен и методичен ум затова и записах икономика ,засега само помагам в бизнесите на мъжа ми ,казвам бизнеси ,защото той воден он авантюристичния си дух на стрелец постоянно е със нови идеи-захващал се е със какво ли не ,всеки път различно ,аз гледам да си мълча и само да помагам ,но парите които ми дават моите роднини отиват постоянно в инвестициите му и съм притеснена,макар и да имам волско търпение.Затова сега се захванах да уча за да имам други мисли ,дрего поле за изява ,и аз усещам ,че една сериозна компания или интитуция биха били добре за мен ,но не зная как ще се развият отношенията със съпруга ми защото няма да мога изобщо да му помагам ,а той разчита много на мен -в момента влагаме поредните пари за магазин и купуване на стока -той в съдружие с друг човек .Когато Юпитер беше в Стрелец успяхме да съберем пари и да купим две апартаментчета на морето които даваме по наем ,сега той си е наумил да съберем пари за още ,много е потаен -асцендента му е водолей ,венера в козирог ,много е потаен ,понякога не вниквам много добре в характера му .Децата ми са зосия лъв и телец -притеснено ми е и за тях -още отсега много много не се разбират помежду си -13 и 8 години ,същата пък жена която ми гледаше картата видя ,че ще ме гледат много добре на стари години-замислих се ..това пък означава ли ,че ще съм много болна като осторея ,та чак пък да ме гледат толкова много и къде в картата ми има индикации за такова нещо ... Ако може още някой да ми каже какво вижда в моята карта поне що се отнася до моя характер и какво да променя в него  ,ще бъда много благодарна.По принцип нямам добра комуникация с брат си ,жена му ,също и с майка ми и баща ми -обичат ме ,но нямам силна връзка с тях ....[img][img]

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4609 -: Април 18, 2023, 12:15:03 pm »
Здравейте!Любител съм ,гледам си картата ,уча висше образование  ,според Вас ще имам ли успех като завърша  и в коя сфера най-вече?Също и съм притеснена за моят партньор-зодия стрелец е и постоянно влага от общите ни финанси в нови бизнеси ,но после са доста често неуспешни,притеснявам се от скандали с него в къщи ,ще се успокоят ли нещата,ще имам ли спокойствиев съпружеските отношения?Благодаря предварително!Прикачвам моята натална карта.[/img]
Аз да повдигна питането ,моля за някакви насоки ,важно ми е :(
абе ти първо следваш, а после търсиш насоки за подходяща професия - логично е да търсиш реализация в сферата на образованието, няма как да учиш за техолог по храните, а да очакваш да се реализираш като архитект, примерно
добре си се насочила към икономика, подхожда ти да си служител

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4610 -: Април 18, 2023, 12:24:35 pm »
Благодаря за отговора! Втора година съм  сега ,реално завършвам 2025г има още доста време ,но просто ми омръзна да стоя и да не правя нищо друго освен да помагам в къщи и в семейния бизнес .Мисля ,че сега ми е времето да вложа и в себе си при вече пораснали деца ,пак казвам повече ме тормозят семейните отношения с моя стрелец,даже мога да кажа ,че в началото много си допадахме като зодии ,но вече с времето като поотмина младостта виждам много различия между тези две зодии за съжаление.. ,Плутон при него от тази година  влиза във 1 дом асцендента Водолей съответно  -ново начало ,но за кое и за какво...някаква трансформация  ...,но колко ли разбирам аз от астралогия , и все пак ще чета и ще продължавам ,интересно ми е
« Последна редакция: Април 18, 2023, 12:31:14 pm от Nedialka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4611 -: Април 18, 2023, 12:49:34 pm »
Плутон при него от тази година  влиза във 1 дом асцендента Водолей съответно  -ново начало ,но за кое и за какво...някаква трансформация  ...,но колко ли разбирам аз от астралогия , и все пак ще чета и ще продължавам ,интересно ми е
моят Плутон е в 12д на градус от АС, минал е над асцендента ми като съм била много малка, пък нищо фатално не се е случило, нито ново начало е имало – нормално и стандартно детство

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4612 -: Април 18, 2023, 01:04:25 pm »
Добре звучи :),аз знам ,че и много други аспекти трябва да се вземат предвид ,благодаря много за отговора и пожелавам здраве и усмивки :)!!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Натални карти
« Отговор #4613 -: Април 18, 2023, 02:06:19 pm »
А слънцето.във Водолей на 8 домния Сатурн в 9 д ли попада? Със Сатурн в 8 питам и защо е избрала професия по Венера водолейката?
Слънцето У4 в 10д, МС е във Водолей
Венера е съвпад Сатурн У8, У9, У10 в самия край на 8д. Понякога човек няма избор, когато е призвание – рисува от съвсем малка, на 6г имаше награда от Япония, после от други международни конкурси и въпреки това нямаше самочувствие, след като не я приеха в худ.гимназия в София; до последно не вярваше, че е приета в Комплутенсе – Мадрид , а там със стипендии за висок успех се издържаше. Според мен ще живне след като прогр. Слънце влезе в Овен средата на август. Прогр.
С ъглово слънце, макар и в заточение, мисля че би трябвало да има по-добра самооценка и да очакваш още успехи от нея - да, определено в огнения знак ще си стъпи на крака. Хм, отново откривам паралел с моето 9д на радост слънце в падение,  не ми се мисли, че чак след десетина години прогр. Слънце ще влезе в Стрелец :), дотогава ще търся баланса.
« Последна редакция: Април 18, 2023, 02:09:40 pm от terrarossa »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Натални карти
« Отговор #4614 -: Април 18, 2023, 02:12:48 pm »
Недялка, имате афинитет за работа в голям колектив и социална среда, където да блестите - за добро или лошо семейният бизнес ви е тесен, според мен сте на прав път.

Nedialka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #4615 -: Април 18, 2023, 03:01:46 pm »
Благодаря!Ще видим как ще се развият нещата тази година с новия бизнес който подхваща моя мъж ,вложени са много лични средства и то от моите родители ,това са готови пари които не смятам ,че отново трябва да бъдат рискувани ,но зодия стрелец обича риска...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Натални карти
« Отговор #4616 -: Април 18, 2023, 06:11:18 pm »
Nedialka,понеже не се виждат градуси на куспиди на домове на тези карти,предполагам к5 е в скорпион.Жената,която разбира от натални карти как разбра,че децата ви ще ви гледат много добре?Питам от любопитство.Марс,който е упр.на 5ти дом не вижда Луната,тоест-Вас и е в знак в който Луната е в падение.Но пък Луната е в овен-Марс я приема.Може би това. ::)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4617 -: Май 01, 2023, 04:28:18 pm »
Замислих се над следния въпрос - 12 часа преди да се родя е имало пълнолуние, но в последния градус на Скорпион. Това има ли значение и как трябва да го разглеждам? Чак сега го осъзнавам и някак ми се обърнаха представите. По презумпция винаги съм мислила, че тогава е имало пълнолуние в Стрелец, защото луната ми е там, а слънцето в 0 на Близнаци, но градусите всъщност са се разминали.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4618 -: Май 01, 2023, 08:37:04 pm »
Гледам картата на Гешев. Той човечеца бил голям късметлия и роден с ретро Меркурий.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Натални карти
« Отговор #4619 -: Май 01, 2023, 09:07:14 pm »
Кой човек на почивка със семейството си, ходи с ескорт бронирани коли ? Да ходи с една, защо с цял ескорт ? Кой има интерес и каква може да е мотивацията да стига чак дотам ? Ако знае, че точно тогава ще мине ескорта, то значи този, който е поставил тротила, има вътрешна информация. Вътрешен човек. Маршрутът би трябвало да е секретна информация. Във фейса, хора, които си имат понятие, коментират че такова количество тротил не прави такива "кратери". Няма видеозапис. Има обяснения на думи. Медии, партийно ориентирани се включиха, вероятно за да подсилят ефекта с обвинения   ... тогава се помислих, че може и да е инсценировка.
« Последна редакция: Май 01, 2023, 09:13:45 pm от starinthenightsky »