Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 785218 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4740 -: Юли 16, 2024, 12:53:40 pm »
Здравейте на всички,
Много искам да си разчета наталната карта и най-вече да видя за любовта какво показва, но не съм много запозната и не знам кое какво значи, ще съм благодарна ако някой от вас ми помогне и ми каже какво вижда…и какво да очаквам ,интересно ми е дали в наталната карта фигурира бъдещият съпруг , дали вече го познавам или още не…🤔 случват ми се много странни неща напоследък и съм объркана за много неща…
наталната карта не е кристална топка за гледане, а за разчитането може там където сте я построили, да прочетете какво пише за всяка планета по знак и по дом, аспектите между тях.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Натални карти
« Отговор #4741 -: Август 25, 2024, 10:40:23 pm »
Качвам една карта да се опитате да отгатнете какво донесе пълнолунието тук:
« Последна редакция: Август 27, 2024, 10:24:11 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4742 -: Август 26, 2024, 10:27:51 am »
Корея, без рождени данни, вярно е за отгатване. Ха, ха
Донесло е чувал картофи с панделка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Натални карти
« Отговор #4743 -: Август 27, 2024, 08:20:15 am »
Корея,пълнолунието в 4ти дом,родители,наследство,нов дом.
Най-общо като предположения ,цикъл Марс/Юпитер на к8 -инцидент.

crazylady

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
Re: Натални карти
« Отговор #4744 -: Август 27, 2024, 12:25:08 pm »
Получен, подписан документ.

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4745 -: Август 27, 2024, 08:28:49 pm »
Аз бих заложила на някакво раздвижване във финансовата сфера.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Натални карти
« Отговор #4746 -: Август 27, 2024, 10:18:10 pm »
.
« Последна редакция: Август 31, 2024, 11:02:45 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Натални карти
« Отговор #4747 -: Август 28, 2024, 11:59:08 am »
Здравейте, преди години някой беше дал линкове щ, където можеш горе-долу да разтълкуваш натална карта. За съжаление не мога да ги открия. Може ли отново да се споделят. Искам да видя защо и къде бъркам в живота си, а нямам възможност да отида на платен астролог. Благодаря!

Zemela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Натални карти
« Отговор #4748 -: Август 29, 2024, 12:10:37 pm »
Здравейте!
Синът ми доскоро тренираше футбол, но забелязвам, че все по-често се опитва да пропуска тренировките. Мисля, че губи интерес. Търся в картата му какво занимание след училище  би го грабнало.
У5 Марс във Везни опозиция с Уран на върха на 5 дом. Май затова не пожела да ходи на самбо.
Марс тригон със Слънцето /може би баща му по-сполучливо ще го насочи към спорт/. Може би детския театър. Марс - Слънце - Уран образуват синтетичен триъгълник, може би този показател е с предимство?
Марс биквинтил с Нептун. Плуване.
Това, което виждам като майка, е че му трябва много движение на открито, затова и го записахме на футбол, когато училищата бяха затворени, за да тича навън.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4749 -: Август 29, 2024, 01:56:15 pm »

Zemela, първо се разглежда статусът на АСЦ , неговите управители и планети в знака на АСЦ и тогава как си взаимодействат с останалите сфери/ домове. АСЦ Скорпион с Марс, който е в знак на заточение и не вижда АСЦ, западно ориентиран, той знае ли защо трябва да тича . Луна Стрелец в 1ви дом и Юпитер като втори упр. на 5 дом в рецепция- занимания, където с да сблъска своите умствени способности с тези на други. Тялото, тук, се развива чрез ума, не обратно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Натални карти
« Отговор #4750 -: Септември 01, 2024, 03:33:04 pm »
Аз понеже нищо не разбирам, ама нали 7 дом в близнаци значело два брака. Аз имам един много тежък развод (около год. живяхме заедно) и едно съжителство 4 години като имаме дете от тази връзка. Любопитно ми е защо се случват тези раздели при мен. Преди години си правих регресия, уж разбрах, ама явно нищо. Може ли да се каже в тоя живот ще имам ли половинка, писано ли ми е...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4751 -: Септември 02, 2024, 03:17:50 pm »
Аз понеже нищо не разбирам, ама нали 7 дом в близнаци значело два брака. Аз имам един много тежък развод (около год. живяхме заедно) и едно съжителство 4 години като имаме дете от тази връзка. Любопитно ми е защо се случват тези раздели при мен. Преди години си правих регресия, уж разбрах, ама явно нищо. Може ли да се каже в тоя живот ще имам ли половинка, писано ли ми е...
И всички ли с Близнаци на Десцендент са с два брака? Според мен напрегнатите взаимоотношения, не само в брака, а с другите – партньори, колеги, клиенти, са показани от квадрата между Юпитер У1 в Рак и Меркурий У7 във Везни. С твоята рачешка Луна в 8д., квадрат Слънце (мъжа, егото ти) и с Марс (начина на действие) определено имаш вътрешен конфликт и трябва да работиш върху себе си, да се научиш да владееш емоциите, които те владеят.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Натални карти
« Отговор #4752 -: Септември 02, 2024, 03:39:49 pm »
Не съм с два, нито с един брак, само таен с Невидимия имам при ДЦ Близнаци.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Натални карти
« Отговор #4753 -: Септември 02, 2024, 10:10:46 pm »
Статусът на Меркурий трябва да се гледа при десцедннт в близнаци. Меркурий е най-пренебрегвания в астрологията, а той е връзката между светилата и другите две лични планети - Марс и Венера. В алхимията е живакът без който не се получава златото. Много е измамен, хитър, двуличен, бърз, неуловим.
Вижте си го по прогресии какво прави, цикли - долен или горен съвпад със слънцето  преди раждането и след това, ако трябва и по сидерал в кой знак е, има ли рецепция с диспозитор и т.н.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4754 -: Септември 03, 2024, 11:54:22 am »
Не съм с два, нито с един брак, само таен с Невидимия имам при ДЦ Близнаци.
имаш два песа, верни партньори  :-*