Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622611 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1740 -: Декември 11, 2015, 02:53:02 pm »
Благодаря, art7ess. Надявах се, че като е толкова сатурнясал ще има да свалям пласт по пласт и с търпение ще стигна до нещо. Но няма. Дърдорене и рационалност, това е. Аз имам същия стелиум Венера, Луна и Юпитер, но в Овен. Просто замръзвам. :(
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #1741 -: Декември 11, 2015, 03:23:51 pm »
Единствена, прекалено много Водолей.
Ти каква емоция търсиш? И какво разбираш под емоция?

Жените, които ще го впечатляват ще са освободени, ценящи свободата, различни, авантюристични, нестандартни, интересуващи се от разни каузи, които са свързани с надличностното. Луна и Венера във Водолей.
По-скоро ще е увлечен по жена, с която ще намерят допирна точка в работенето за един по-добър свят, по-справедлив, по-шарен. Отколкото в жена, която е домакиня, отдадена на семейството.
Не го търси в тези изгарящи, изпепеляващи, Единствени, потапящи и нептунови любови. Не е там.

По Марс в Телец ще държи на притежанията си. От някакво его и ревност - моето си е мое.

Водолейските и уранясалите Венери/Луни по-скоро ще проявят съчувствие към някой изпаднал в беда. Отколкото в дома си, в личните отношения. Те са над нещата.
Майка ми беше с Луна във Водолей. Нейната чувственост към мен и семейството беше като на цепеница.  :72: Но редовно се раздаваше за някакви каузи, за приятели в нужда, бездомни животинчета, за съседката пенсионерка, на която пенсията не й стигаше, а беше страстна пушачка. Редовно й купуваше цигари, хляб, кисело мляко, разни дребни неща за домакинството, за готвене. И винаги го обсъждаше с мен с думите "Емма, добре ли направих според теб? Тя има нужда от това и мисля, че я зарадвах." А аз, че се обливам в сълзи и сополи по някоя моя си драма - няма значение, сама съм си виновна, защото - и се изреждат рационално и прецизно моите недостатъци като характер, жена и т.н.  :012:

Ще замръзнеш, че и ще се вцепиш.  :012:

Имат си и положителни качества. Но емоционалността под формата, която търсиш - не е сред тях.

Рационално Слънце. :) Подкован с разум. Там ще ти е сигурно, различно. И ще се учиш да обичаш Вселената и всичките й твари. Хората. Но личността - по-нататък, в друго време, с други Луни и Венери.

По-скоро ще чуеш, че си обичана, защото си част от Вселената. А не по причина, че си Единствена.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1742 -: Декември 11, 2015, 03:44:44 pm »
Същата история е и с мен. Към близките си проявявам студенина. Никога няма да ме видите да ги гушкам. Това не е присъщо за мен, но пък съм плътно до тях каквото и да се случи. Майка ми все ме обвинява, че съм студена, но не мога да бъда лигла у нас. Тук явно говори Слънцето ми във Водолей в 4-ти дом. Все съм неразбрана от близките си- те са много експресивни в емоциите си, докато аз и да изживявам нещо си го тая в себе си и оттам изглеждам, че съм дистанцирана и студена.

 В любовта съм друга- там съм нептунианка- рея се и търси единствената любов. Много мила и себеотдаваща съм.

Иначе съм яла попарата на човек с Луна във Водолей, знам за какво иде реч. Трудни хора са за връзка.


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1743 -: Декември 11, 2015, 03:52:24 pm »
Ако може сподели какви са твоите впечатления от водолейската Луна?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1744 -: Декември 11, 2015, 03:59:44 pm »
Ако може сподели какви са твоите впечатления от водолейската Луна?

Аз ли?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #1745 -: Декември 11, 2015, 04:10:33 pm »
Да, trendy - ти.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1746 -: Декември 11, 2015, 05:16:09 pm »
За това говедо не искам да говоря, не го заслужава. Само ще ти кажа, че са интересни мъжете с тази Луна, сприхави и леко нервнички.

Любовни слова никога няма да чуеш от тях. Понякога са темерутести, закачливи. Ще те направят на пух и прах и така ще го извъртят, че самата ти ще започнеш да се смееш. Щури хора, но емоционално дистанцирани, най-вероятно са имали проблемно детство или проблеми с майката, аз така си обяснявам студенината им. Никога няма да те допуснат на 100% в света им. Ценят страшно много приятелите си, обичат компаниите. За да впечатлиш такъв мъж- трябва да си загадка, да си интересна, да си като пеперудка- неуловима, постоянно трябва да му се изплъзваш. Това е всичко, което се сещам засега.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1747 -: Декември 11, 2015, 06:40:55 pm »

Любовни слова никога няма да чуеш от тях
Това не е вярно-индивидуално е, аз пък познавах точно обратния случай-цунки, мунки -лигни по сто пъти на ден, обичаш ли ме/ обичам те и други досади, все едно 13 годишно момиченце :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1748 -: Декември 11, 2015, 06:43:25 pm »

Любовни слова никога няма да чуеш от тях
Това не е вярно-индивидуално е, аз пък познавах точно обратния случай-цунки, мунки -лигни по сто пъти на ден, обичаш ли ме/ обичам те и други досади, все едно 13 годишно момиченце :012:

Аз си пиша от моята камбанария. Наблюдавала съм го това при 2-3 човека.
На този образ какво му е Слънцето, има ли нещо водно?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1749 -: Декември 11, 2015, 06:56:07 pm »
Ъ водно, освен Марс в рак друга вода в тинята нямаше ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1750 -: Декември 11, 2015, 07:42:54 pm »
хайде, хайде – признай си, че си далеч от родното място ;)

по принцип 3ти дом/Мерк са свързани с пътуванията и кратките ексурзии

по 9ти/12ти – подвластни на Юпитер са "големите" пътувания /често свързани миграция, нов дом/

Да :) Родена съм в ста загора и живея в София, но ми е някак по 3 дом с управител Меркурий - при мен :) В рамките на страната съм пътувала ужасно много, ама ми се ходи по приключения. Искам в Лапландия, ей такива разни, ама няма  :012: Нито командировки, нито почивки, нито приключения :) Има наоколо - България, Гърция и наоколо :)

Сега на новолунието в Стрелец - това си пожелах :) :012: Да видим Луната послушна ли ще е или йок  :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1751 -: Декември 11, 2015, 09:27:43 pm »
На 31.10.2015г имах прогерсивно новолуние в 12 дом във водолей. Прогресивната е намаляла до тогава, вече расте.

А натална е в 6 дом, в Лъв - било е дни след пълнолуние :) Т.е. наталната е намаляваща :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #1752 -: Декември 11, 2015, 09:30:16 pm »
Единствена, сещам се за още един мъж с Луна във Водолей. Но Слънцето е в Овен, Меркурий и Юпитер в Риби, Венера в Телец, Марс в Козирог и в съвпад с Нептун - точен.
Не съм го виждала да е чувствен към жената до себе си. Но се влюби в нея по допирната им точка - съчувствие към животните. Отглеждат и търчат след всякакви бездомни животни, спасяват патици, пилета, порове, норки, кучета, котки, зайци и подобни и ги отглеждат в домашната си зоологическа градина - спасяват ги от приюти, от зоо магазини, от улицата. По Венера в Телец се влюби в парите на жената и по угаждането, което си правят. Любовта им се гради на грижите за животните и угаждането. Не са много сексуална двойка. Тя е с Марс във Водолей и не си пада по секса. Но не им дреме, нощем се зариват в леглото с гризини и всякакви храни. И така отработват ситуацията.
По рибешки Меркурий говори лиготии, за да угоди на жената. Но е доста разсъдлив спрямо ситуацията. Седи си в дома, а тя го издържа.  ;) Но с такава зоологическа градина, има ли и време да работи. Аз не мога да насмогна на 5-6 котарачета, ако имам работа. Какво остава за хилядата и триста животни, които те гледат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1753 -: Декември 11, 2015, 10:55:49 pm »
Приемам всякакви коментари по този натал. Няма проблеми с майката, спокоен, уравновесен, подреден, изключително мил и внимателен.
С Луна везни и Слънце риби няма как да не е мил и внимателен. Щеше да се учудя да е обратното. Има си своте вътрешни страхове, покрай Марс в рак, а в емоционален и личен план не му е лесно с Венера У1, заточена в овен- обича ли да похапва, пълен ли е, защото е в опозиция с Юпитер, а по принцип везни и телец на К6 и К1 са склонни да закръглят фигурата.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #1754 -: Декември 13, 2015, 01:13:31 am »
Май това е най-подходящата тема да си задам въпроса. Та, слагам картата на един човек със сериозно питане. Това е приятел на приятелка, коярто в момента супер си притеснява за него. В смисъл, в момента не се знае  дали си е изключил тела или не отговаря , няма нет и тн. Опасенията са да не е направил някое глупост, като такава да си отнеме живота(правил е опити преди  и според нея е способен на такова нещо)В момента транзитите му никак не са розови, а два дни преди новолунието е имал рд. Освен това е писал, че преди няколко дни  е прекратил  връзката със семейството си. Имал е големи проблеми с майка си в миналото. Показват се и от квадрата на сатурн с луната, майката е била направо жестока към него, особено в детството. Какво мислите за картата ?Слагам тук с прогресии и дирекции. Ако някой иска, може да му пратя данните , евентулано за разбиращите индийска.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name