Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623092 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1800 -: Декември 29, 2015, 07:29:00 pm »

Заради Слънцето в последен градус може би, но той е много повече Лъв, отколкото Рак. Тези, които са го виждали знаят, че той и външно прилича на лъвче, а и носи голяма доза открита самоувереност в себе си :)

лъвското се вижда още при първа среща -диспозитора на Асц. е в Лъв и в опозиторен дом на 5-лъв :)има си баланс за енергията и т-каре + голям тригон с върха му и е магнетично артистичен,дарба да улавя енергията на групата и дарба да влиза  и излиза лесно в роля ,прилича ли на баща си  :)
« Последна редакция: Декември 29, 2015, 07:35:40 pm от strelicka »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1801 -: Декември 29, 2015, 08:02:31 pm »
Да, Стреличка, прилича на баща си. Почти изцяло.  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1802 -: Декември 29, 2015, 10:48:43 pm »
Заради Слънцето в последен градус може би, но той е много повече Лъв, отколкото Рак. Тези, които са го виждали знаят, че той и външно прилича на лъвче, а и носи голяма доза открита самоувереност в себе си :)
Това е заради Мерка У1 в лъв, както и Венера в лъв, а везни заема голяма голяма част от 1д.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1803 -: Декември 29, 2015, 10:57:49 pm »
Марса му в 8 дом, в Овен и участващ в голям огнен тригон се набива в очи, така е. Но аз освен с бъдещ сексапил го свързвам и с много енергия, предвид многото планети в огнен елемент, което води до нуждата от спорт.
Голямата енергия е при квадратите, тригонът просто показва, че ще действа хармонично в областите, показани от домовете, които управляват участващите планети, в случая 2-8-4-6-7 дом, както и 3-11 дом, където се намират.
Скорпион на К3, Плутон У3 в 3д, марс в 8д- плутонианец :)
« Последна редакция: Декември 29, 2015, 11:00:26 pm от akruks »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1804 -: Декември 29, 2015, 11:36:48 pm »
Голямата енергия е при квадратите, тригонът просто показва, че ще действа хармонично в областите, показани от домовете, които управляват участващите планети, в случая 2-8-4-6-7 дом, както и 3-11 дом, където се намират.
Скорпион на К3, Плутон У3 в 3д, марс в 8д- плутонианец :)

:) Като му гледам и тригона Меркурий/Плутон и аз си мисля за едно плутонианско вербално общуване по-нататък.
А като споменах енергията, имам предвид количеството й при застъпен основно огнен елемент в картата. Той просто не може да стои на едно място, освен когато е на компютъра. Непрекъснато е в движение. Без да е свръхактивен в онзи смисъл на болестно отклонение :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1805 -: Декември 30, 2015, 12:52:26 am »
Той просто не може да стои на едно място, освен когато е на компютъра. Непрекъснато е в движение. Без да е свръхактивен в онзи смисъл на болестно отклонение :)
Разбирам, нали съм с АСЦ дева и близнаци на МС- нямах спирачка навремето, а и сега рядко върша само едно нещо, обикновено по няколко неща едновременно, дори и сега- пиша тук, чатя с детето и гледам тв  :) А, правя и торта- чакам да изстине блата  :29:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1806 -: Декември 30, 2015, 08:33:16 am »
Чела съм, че сатурн на асц. в 12. дом не е благоприятно разположение. Разглеждам го като астро отпечатък на травматичното му за мен раждане. Прохождане/проговаряне отметна предсрочно. Успокоявам се, че поне е хармонично аспектиран. Благодаря за предположенията за професия!

за травматично раждане съм чела за марс на ац или в 1ви дом, както и съвпад на ац с неблагоприятна звезда.
за сатурн в 12ти в кармичната съм чела, че душата е много стара и е по-особено положението там.

аз също съм със сатурн на АЦ в 12ти. раждането ми не е било травматично.

Имате ли проблеми с костите и зъбите и в кой знак е сатурн?
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 08:35:59 am от Kler »

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #1807 -: Декември 30, 2015, 09:05:59 am »
Той е още на 2г. и 4м., с обещаващо атлетична фигура и красива млечна усмивка:). Не мога да съм много полезна с фийдбек заради възрастта му.  Сатурн е в скорпион 7,05, после асц на 9,32 и северен възел 9,58, което се спряга като особено кармична констелация. Аз не съм достатъчно астрологично и духовно напреднала, за да смеля това...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1808 -: Декември 30, 2015, 09:47:44 am »
Да се вмъкна и аз в темата с картата на моя син. :) Ще се радвам на всички коментари  :)



това, което ми се наби на очи (защото имам твоята карта и я мисля), е повторението на ретро Плутон и СЛВ в 7 дом и при теб и при него -  семейна динамика - просто сменяте знаците. Явно това са важни неща в семейството ви - на него ще му се наложи да продължи работата по тази тема.

Със скенера не стана   :d030: :d030: :d030: - затова още няма книжка - направо не знам, защо така става - 3 РС-та + 3 скенера и не могат да ми направят да правя плавно сканиране - явно ще трябва да сканирам страница по страница и после някой да ги събере в един файл .....

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1809 -: Декември 30, 2015, 09:50:52 am »
Той е още на 2г. и 4м., с обещаващо атлетична фигура и красива млечна усмивка:). Не мога да съм много полезна с фийдбек заради възрастта му.  Сатурн е в скорпион 7,05, после асц на 9,32 и северен възел 9,58, което се спряга като особено кармична констелация. Аз не съм достатъчно астрологично и духовно напреднала, за да смеля това...

не се притеснявай, чак пък толкова не е - съвсем стандартно положение - трябва ти само добро тълкувание, за да сте ориентирани как да подхожда.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1810 -: Декември 30, 2015, 10:08:30 am »
това, което ми се наби на очи (защото имам твоята карта и я мисля), е повторението на ретро Плутон и СЛВ в 7 дом и при теб и при него -  семейна динамика - просто сменяте знаците. Явно това са важни неща в семейството ви - на него ще му се наложи да продължи работата по тази тема.

Със скенера не стана   :d030: :d030: :d030: - затова още няма книжка - направо не знам, защо така става - 3 РС-та + 3 скенера и не могат да ми направят да правя плавно сканиране - явно ще трябва да сканирам страница по страница и после някой да ги събере в един файл .....
Тук ми идва на ум преходът на моят съвпад Луна/Уран в негова Луна във Водолей. А от страна на таткото е наследил съвпада на Луна с Нептун, но в друг знак, Слава Богу :)

За книгата, питах тук, на работа, за скенера, но също трябва страница по страница да се сканира. Иначе бих я взела и бих я сканирала.
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 10:11:09 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1811 -: Декември 30, 2015, 10:13:59 am »
Знакът няма кой знае какво значение, съвпадът луна Нептун в 5ти дом води до много любовни разочарования. От това положение май по-зле е само Нептун в 7ми дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1812 -: Декември 30, 2015, 10:18:49 am »
освен да я пратите до Бургас тази книга за сканиране :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1813 -: Декември 30, 2015, 10:29:05 am »
...

Имате ли проблеми с костите и зъбите и в кой знак е сатурн?

Аз имам - от малка съм с фрактури и прочие ... със зъбите - генетично по бащина линия .... Сатурн ми е ретрограден в 5 дом в в края на 2 градус Лъв. В прогресиите няма да се обърне директен.

При мен, обаче и Марс е ретро, в надир, ъглов ...това допълва горната картинка. В прогресиите - вече е директен  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1814 -: Декември 30, 2015, 10:32:31 am »
Аз нямам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.