Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624124 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1920 -: Февруари 18, 2016, 05:04:33 pm »
Akruks,има часгоре-12,07 .Планета -анарета е планетата носеща смърт,за всеки индивидуално изчислена,но у8 и малефиците са с предимство и най-чести .Напоследък оставам с впечатление естествена смърт може и по 9 дда е,но преждевременна заради болести инещастни случаи е по-честа .Анретни градуси са крайни градуси-съвсем в друга връзкаса наечени анаретни.Бест,дир.Нептун квадрат точен Плутон звучи като внезапна смърт отболест,не свързвам с катастрофа,освен ако не е припаднал или бил дрогиран ,заспал или пиян на волана,не знам подробности .

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #1921 -: Февруари 18, 2016, 05:13:00 pm »
Аз посочих, че часа не е точен. Нямам час. Няколко планети близо до 30-ия и този Антарес, затова питах, ако може без час, но явно няма как...

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #1922 -: Февруари 18, 2016, 05:22:50 pm »
Той е певец. Починал е от катастрофа, той е шофирал. Не искам да предполагам. Ако Юпитер е У8 и Нептун е в началото на 8ми, Ас на края на Телец да кажем, по транзити има много квадрати на Нептун и то със Слънце, Меркурий, Юпитер и Уран.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1923 -: Февруари 18, 2016, 05:23:08 pm »
bast,като не е сигурен часът картата се прави за 6.00.Планетата анарета се намира със сложни изчисления,имаше тема за това .Принципът е планетата  най-голям малефик ,според положение и аспекти .Естествените малефици са първите заподозрени,но ако са господари на добри домове,с достойнства и аспекти от естествени или функционални бенефици може да е някой дебилитиран бенефик,господарили намиращ се в домоветенакрая,много аспекти с малефици .

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #1924 -: Февруари 18, 2016, 05:31:22 pm »
bast,като не е сигурен часът картата се прави за 6.00.Планетата анарета се намира със сложни изчисления,имаше тема за това .Принципът е планетата  най-голям малефик ,според положение и аспекти .Естествените малефици са първите заподозрени,но ако са господари на добри домове,с достойнства и аспекти от естествени или функционални бенефици може да е някой дебилитиран бенефик,господарили намиращ се в домоветенакрая,много аспекти с малефици .
Ще разгледам. Мерси, Bin

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #1925 -: Февруари 18, 2016, 05:38:00 pm »
Айдее, някой се засегна.
Корея, астрологично емоциите и храната са по Луна. Вкусовете по Венера. Ти сама си прави изводите за "дъвкането". Плам и страст към живота у човек с нулев интерес към атмосфера, добри питиета, храна - аз не съм срещала. Ако друг е виждал - да каже. На свиня колкото и да й хвърляш бисери...все тая, тя си иска помия  ;D



Значи всички, дето обичат проста и природосъобразна храна, не пият алкохол и мразят засукани манджи са свине?
То по тази логика, всеки, който смята храната за средство , а не цел на съществуването си е еб.. простака..
Аз мога да изпитвам емоции от музика, пътешествие, любими хора, красиви предмети, трябва ли и манджите да ме въодушевляват?
Това ти го казва Рачешка Луна, която много обича да похапва, бързо, на крак, по необходимост най- вече, за да има енергия, защото на света има много по- интересни неща от храната.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1926 -: Февруари 18, 2016, 05:44:20 pm »
Не е като да не съм виждала водолейски Венери, които доста си угаждат. По-скоро някоя с природосъобразен живот и големи ограничения в диетичния режим ще е рядкост, поне аз такива не познавам в реалния живот.

В интерес на истината и моята овнешка Венера води доста семпъл живот, но тя нали е бъгната - ретроградна и в съвпад с Кету. Избивало ме е и на фиести, на бохемлък, но лесно стигам и до другата крайност - тотално ограничение. Но ограниченията при мен никога не са самоцелни, а в името на нещо - по-добър тонус, по-слаба и стегната фигура, прочистване... ако щете и опрощаване на минали прегрешения /когато съм прекалявала  ;D/.

Благодарение на режима, който спазвам, за броени месеци  свалих 7-8 кила, без никакво усилие. Е, за някой е усилие да си ограничи храната, да не плющи мазни кюфтета и кебапчета. За мен е усилие да спортувам, затова търся други алтернативи.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1927 -: Февруари 18, 2016, 07:23:17 pm »
bast,като не е сигурен часът картата се прави за 6.00.
когато не се знае часа се прави за 12 на обяд картата, като средно време на денонощието

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1928 -: Февруари 18, 2016, 09:10:38 pm »
когато не се знае часа се прави за 12 на обяд картата, като средно време на денонощието
------Някои казват 12.00,други 6.00 :012: Първите с основание за средна матиматическа точност,вторите може би държат на символа на Асц-изгрева .Аз лично мисля да докарам Слънцето в картата си на градуса на Асц-има много символичност в астрологията този е добре да се изследва -прогресиите функционират на символиката ,,ден-година,, ,защо дане се пробва символизма на ,,денятси личи по заранта ::) :017: :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1929 -: Февруари 18, 2016, 09:12:37 pm »
Заради луната е 12

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1930 -: Февруари 18, 2016, 09:16:12 pm »
Сега кажете, че и задължително се ползва Кох... или която и да било друга система  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1931 -: Февруари 18, 2016, 09:30:17 pm »
Сега кажете, че и задължително се ползва Кох... или която и да било друга система  ;D

Задължително за кое? Някои хорарни астролози твърдят, че по кох картите са по-точни

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1932 -: Февруари 18, 2016, 09:33:10 pm »
Задължително за всички казуси - натални, хорарни и други.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1933 -: Февруари 18, 2016, 09:51:12 pm »
Задължително за всички казуси - натални, хорарни и други.

Що..кой иска така?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1934 -: Февруари 18, 2016, 09:53:02 pm »
Забелязвам, че често се поражда несъгласие сред астролозите относно някои рутинни, технически моменти - по коя система се построява, как да се гледа и т.н.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui