Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623485 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #2025 -: Март 13, 2016, 09:17:00 pm »
Щото отговаря на два важни въпроса: Красив и чаровен ли съм? Естествено. Колебая ли се за пустия асцендент? Колебая се. Везни! (А в ГРАО наистина нямат данни за някои раждания. Sunnily едно време казваше, че цели години им се губят.)

Иначе, Илиева, от ректификация има смисъл, ако часът е поне приблизително известен. Примерно плюс-минус половин час, хайде, един да е. Но и не всеки има кой знае какви събития. Някои си стоят неоженени/неомъжени, без деца, без катастрофи, с живи роднини… астрологична трагедия направо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2026 -: Март 13, 2016, 09:21:20 pm »
Щото отговаря на два важни въпроса: Красив и чаровен ли съм? Естествено. Колебая ли се за пустия асцендент? Колебая се. Везни! (А в ГРАО наистина нямат данни за някои раждания. Sunnily едно време казваше, че цели години им се губят.)
Да, помним я Сънили и липсващите часове на няколко набора в Пловдив, но дамата от Ямбол в случая си има записан час на раждане в общината, който е верен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2027 -: Март 13, 2016, 09:48:26 pm »
Все пак животът е моя личен и е сравнително близко всяка една прилика....
Приликите са си прилики- дай по същество сега- 88-ма ли си се омъжила, понеже тогава дирекционен ДС е критичен градус, а дир Сатурн е секстил с Луната ти? Есента на 88-ма ли си забременяла/родила момиче?
Края на 2009 има ли някакво хубаво събитие у дома ти, като нов член на дома, може да е внук- прогресивен Юпитер съвпад с пр Слънце в 4д , а дир К9 в нулев градус на овен?
Преди 3г имала ли си някаква хирургическа интервенция, загуба на пари или пари, спечеени от рискови начинания, заради дир. Марс на К8?  промяна на социален статус/ кариера заради дир МС в нулев градус? В рамките на последната година имала ли си романтична връзка, от която си се разочаровала, заради дир Нетун на ДС?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2028 -: Март 13, 2016, 09:57:28 pm »
Е, то не е трудно всеки за себе си да реши, че е красив, харизматичен, деликатен и с усещане за естетика  :012:

Доста често един асц дева прави по-хубави жени от везни

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2029 -: Март 13, 2016, 10:00:04 pm »
И Рак - също :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2030 -: Март 13, 2016, 10:32:35 pm »
Доста често един асц дева прави по-хубави жени от везни
Защото когато са жени са с пр. АСц везни

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2031 -: Март 13, 2016, 10:42:35 pm »
Асц Дева дава правилни и фини черти, същото и за Венера в Дева

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #2032 -: Март 13, 2016, 10:57:05 pm »
При мъжки АЦ Дева съм забелязала перфектни профили, добре оформени черепи , хубави фини нослета и топли кафяви очи с извити мигли.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2033 -: Март 13, 2016, 11:42:26 pm »
При мъжки АЦ Дева съм забелязала перфектни профили, добре оформени черепи , хубави фини нослета и топли кафяви очи с извити мигли.
Явно моят мъж е изключение, защото е с еврейски нос, сини очи  и няма хубави мигли и форма на черепа, но пък си е критикар, педант и чистофайник точно по дева  :012: :012:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2034 -: Март 14, 2016, 09:05:25 am »
Малко ме наплашихте, но трябва да приемете, че не всеки е толкова наясно с астрологията, както вие тук във форума! Не успях да открия "Книга на влюбените/изчерпана във всички борси/, но все пак стигнах до приемлив вариант на картата си/т.е. уточних за себе си часа на раждане/. Сега ви питам, какво говори това струпване на планети в 12 дом, защото четох противоположни неща. Поздрави за всички!

Ето още едно мнение - прикачена книжка. Не знам доколко е вярно.

Интересно, кои са противоположните неща ... би ли споделила?


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2035 -: Март 14, 2016, 11:36:07 am »
Ето още едно мнение - прикачена книжка. Не знам доколко е вярно.

Интересно, кои са противоположните неща ... би ли споделила?
Хепи, не разбра ли, че жената сама си напълни 12д, понеже не ѝ харесва картата, построена за часа, записан в общината? Не споделя събития, не уточни дали написаните от мен събития съответстват, обвинява астроложката, която е правила ректификация и стигнала до заключение, че часът от общината е верен, така както и аз съм на това мнение... сподели, че не разбира от астрология, а ден след това си изкара час, та чак и минутата ректифицирала- 8:51  :)
Благодаря обзче за книжката, че нали аз и малката си имаме по няколко планети в 12д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2036 -: Март 14, 2016, 11:47:27 am »
Всички варианти могат да се проверят дали и доколко са работещи, но не и при липса на диалог.  :)

Нали в онзи рускоезичен сайт се прави автоматична ректификация и после четеш интерпретациите и сравняваш?

Астроложката, която е правила ректификация, поне е разполагала с данни и важни дати. А ние тук нищо не знаем, така не съзирам никаква полза за двете страни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2037 -: Март 14, 2016, 01:03:36 pm »
Кой е този руски сайт? Аз си мисля, че съм родена доста по-рано - транзитен Сатурн ми е още в трети дом, а майка ми почина, правя ремонт на жилището.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2038 -: Март 14, 2016, 01:12:05 pm »
Акрукс го е посочила някъде, може би на предната страница. Не ползвам такива ресурси, но веднъж от любопитство реших да тествам възможностите му. Изкара ми два варианта на час - единият беше малко по-ранен от официално обявения, а другият с няколко минути по-късен. Впоследствие си правих професионална ректификация и верен се оказа по-късният час, с него картата ми работи като по часовник.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2039 -: Март 14, 2016, 02:04:22 pm »
На мен ми изкара 99 т. за по-късен час и излиза, че отпреди 4 години съм с МС в лъв, а аз мислех, че едва от миналата година ми е в лъв и се чудех как ще се получи да съм под светлината на прожекторите :012: Точно преди 4 години стартирах блога си и преживях стреса да ми звъни телефона през час и да ме търсят непознати. От тогава съм си все така :)