Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623960 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2115 -: Април 09, 2016, 04:24:00 pm »
Накшатрата, в която е разположена Луната, има връзка с музиката, ритъма.

Указания за негативни влияния /на астрално ниво/ като че ли не виждам на пръв поглед, може да е временно явление и да е предизвикано от някоя прогресия или планетен период. Не е изключено и Марс да ти е с такова влияние, намира се в специфична накшатра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Натални карти
« Отговор #2116 -: Април 09, 2016, 05:15:19 pm »
В мен се надига злорадо желание да те опровергая, ;д но на бялото не мога да кажа черно... 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2117 -: Април 14, 2016, 09:49:32 pm »
Това е. Четох, че 2ри и 10ти са главните показатели на доходите и кариерата в картата, затова реших, че са достатъчни :) Иначе освен това останалото е наводнение в 12ти дом, което не знам какво може да направи с професията ми след като болниците  и затворите са ми прекалено депресиращи и ограничаващи.
Ти имаш ли 16г?Вече съм сигурна,че трябва да сложим ограничение за лица под 20г във форума-това е несериозен интерес,но получената информация остава нездрав отпечатък страхове или очаквания.Но сигурно ти стиска да прочетеш мненията каквито и да са.
 Все пак имаме сериозен проблем с Нептун-хич да не го броим като управител(на асц),той има очевидно влияние в хороскопите.Твоят е направил остра контра на планетите на социалния успех Сатурн и Юпитер.Дори и да развиеш нужната дисциплина и трудолюбие,Нептун ще ти размътва трезвата преценка и ще допускаш грешки.Няма да виждаш реалността и пътищата,които ще избираш към успеха ще бъдат неправилни.Първата част от живота ще ти бъде като на скитник,който върви в пустинята и вижда миражи или като  "Одисеята"-гневът на Посейдон и безкрайните пътешествия-изпитания,преди да се върнат "вкъщи".Сатурн ти е и стар У12 и Слънцето не получава подкрепа от Господаря си,което налага спешно да се заловиш за сериозна и скучна работа.Да чуеш напътствията на семейството си за бъдеще.
 На твоя Сатурн стабилността многократно ще му бъде отнемана от Уран и Нептун.Квинконсът Между Плутон/Сатурн изобщо не е обещаващ за пренастройване и работа в екип между тях-тези две планети изобщо не се пренастройват.И все пак Плутон е по-висш ще бъде на неговата т.е ще трансформира Сатурн,което е болезнен процес.Единствен подкрепящ аспект от паднала Венера няма да го направи особено силен,но пак е нещо.Съдейки по мястото му на К2 най-сигурно е,че ще изкарваш парите си с много тежък труд,бавно ще изграждаш и придобиваш,но след 40г възраст ще бъдеш стабилна.Но пък Венерата ти може да разчита на Господаря си за пълната му подкрепа за всичко,за което са му останали сили,след ударите на  Уран/Нептун.

 12Домната "ситуация" ми прилича на амбиции за чужбина и мечти за светло бъдеще там,но Сатурн квадратира К12 и Слънце У6.Всички дейности свързани с изкуство,задгранични пътувания,любови с чужденци ще бъдат сизифови усилия.Има една малка светлинка,че Плутон и Хирон пускат по едно секстилче,но разходящо на Слънце У6 и вероятно средата ще откликне с организацията по терен,на който да се мъчиш да си търкаляш камъните.

  Марс е аспектиран минорно близо да асц,близо до знака,в който е на трон-близо,близо но не е на трон по дом и знак.  ;) В непрактичните,мечтателни Риби само в кошмарни сънища ли смяташ да се изявяваш?Ако решиш можеш да се напънеш и да се разработиш-5 градуса не са кой знае колко много и можеш да стопиш разликата.

 Юпитер получава квадрат и половина от Хирон и Плутон.В общи линии и от тук имаш саботьори на плановете и мечтите ти.
 
 ЛФ в Овен,в 1Д ще броя,че има тригонче от Плутон и че е нещо хубаво.

  Картата ти никак не е лека,да знаеш-или поне аз не виждам някъде прогрес с особена лекота и див късмет.Виждам наложителен труд.

П.П:Още едно хубаво нещо в картата ти е,че Марс и Юпитер са в рецепция-поне ще се движиш в живота с оптимизъм и заряд,а вярата ти трудно ще бъде сломена.
Сатурн и Венера също са в рецепция,освен в тригон,та би могло една женитба с по-възрастен мъж или късен брак,или сатурнов тип да те спаси в края на краищата.
 
« Последна редакция: Април 14, 2016, 10:20:21 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2118 -: Април 14, 2016, 11:33:35 pm »
Моето предложение за оптимално развитие е химия,козметология,фармацевтика,екология,Минно-геоложкия  с профил Сондиране нефт и газ.Така ще бъде начесан и Марс в Риби,и Нептун квадрат на Управителите Сатурн/Юпитер на МЦ,и планетите в 12Д  ;)
« Последна редакция: Април 14, 2016, 11:38:13 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Натални карти
« Отговор #2119 -: Април 15, 2016, 02:08:00 pm »
Дракониада благодаря за разчитането на цялата карта хмммм и да,  имам 16. Лично аз знаех, че картата ми не е особено обещаваща, но след тоя отговор ми идва да се хвърля в Дунава  :-\ определено ми спести някой работи, за които благодаря :) Иначе какво излиза в крайна сметка, че цял живот съм обречена на препятствия и проблеми и, че не трябва да ходя да уча в чужбина, а да остана да си страдам на родна земя?
След това, което прочетох вече гледам на картата си по-друг начин

''И все пак Плутон е по-висш ще стане на неговата т.е ще трансформира Сатурн, което е болезнен процес''
Ако мога да предположа чрез нечия смърт?


Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2120 -: Април 15, 2016, 02:25:30 pm »
Не ми се четеше дългия пост на Дракс, но след написаното от девойчето, се наложи да го прочета - е това наистина си е тесла  :57: :57: Дракич, що така го пресичаш момичето? Сега ще трябва и аз да я гледам тази карта, защото ми стана жал  ???

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2121 -: Април 15, 2016, 02:34:38 pm »
Не ми се четеше дългия пост на Дракс, но след написаното от девойчето, се наложи да го прочета - е това наистина си е тесла  :57: :57: Дракич, що така го пресичаш момичето? Сега ще трябва и аз да я гледам тази карта, защото ми стана жал  ???
Ами виж и картата  :D и Милият Сатурн на какво е подложен.Все пак приемам,че има два Господаря на МЦ...
Изобщо не режа девойчето.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2122 -: Април 15, 2016, 02:42:40 pm »
С предложението на Драката за "химия, козметология, фармацевтика, екология" и аз ще се съглася.

При малко по-късен час на раждане, т.е. ако МС е в Козирог, акцентът се измества към рецепцията Венера/Сатурн и повече клоня към козметология и козметична/модна индустрия.

При МС в Стрелец акцентът е по-изследователски и научен, не толкова практико-приложен /да е ангажирана в производството или изработката на нещо/. Вирусология, микробиология също, ако те влекат науките. Нещо с по-хуманистична насоченост, за обществото.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2123 -: Април 15, 2016, 02:45:08 pm »
Ами виж и картата  :D и Милият Сатурн на какво е подложен.Все пак приемам,че има два Господаря на МЦ...
Изобщо не режа девойчето.

гледам, гледам :)

само че, на мен по ми пасва, девойчето да сподели, какво иска да прави в живота си, а не да я натискаме да прави нещо, което картата била показвала ....

какви науки, какви геологии и т.н. - този Меркурий в 12 дом, в Риби .....

и психологията не ми пасва - липсва 8 дом, Плутон, Скорпион

допада ми обаче предположението на Рени - ако можеше и да е по-конкретно и свързано с нейните музикални тщения, щеше да е идеално.

Девойче, не може ли и датата да си дадеш - да ги видим, какви са тези кошмари ....
« Последна редакция: Април 15, 2016, 02:50:21 pm от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2124 -: Април 15, 2016, 02:45:32 pm »
Аз не виждам нещо кой знае колко фатално, Лили много добре го е казала. Тези минорните не ги броя и като изключим квадрата на слънцето със Сатурн, заради съвпада му с уран, но там ще дава веселото, проблемен може да е съвпадът на Нептун с ЮЛВ. Може да го дава по-отнесено и болките от сатурновата квадратура към слънцето да са по-силни. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2125 -: Април 15, 2016, 02:50:19 pm »
Дракониада благодаря за разчитането на цялата карта хмммм и да,  имам 16. Лично аз знаех, че картата ми не е особено обещаваща, но след тоя отговор ми идва да се хвърля в Дунава  :-\ определено ми спести някой работи, за които благодаря :) Иначе какво излиза в крайна сметка, че цял живот съм обречена на препятствия и проблеми и, че не трябва да ходя да уча в чужбина, а да остана да си страдам на родна земя?
След това, което прочетох вече гледам на картата си по-друг начин

''И все пак Плутон е по-висш ще стане на неговата т.е ще трансформира Сатурн, което е болезнен процес''
Ако мога да предположа чрез нечия смърт?
Дете,ти прочете ли оптималното развитие на картата ти,както и предложенията на другите от форума?Но то ще е ОПТИМАЛНО и успешно само,ако положиш МНОГО усилия.Тогава ще си си на мястото.Всяка карта и най-добрата,и най-тежката имат посредствено и оптимално развитие.При теб,ако те мързи и не се напънеш,докато си младичка сигурно ще си най-чевръстата сервитьорка в някоя кръчмичка.Или ще пилиш нокти и стискаш пъпки на заплата в някой козметичен салон.Но,ако се стегнеш и положиш усилия...
 Плутон ти е У8 в 9Д на висшето образование.Подходящо е да се насочиш в неговата сфера,а именно минно-геоложки,фармация,медицина...,в противен случай той би могъл да те остави без В.Образование и изпадаш от "А" група.Той е в добър аспект с У6 на К12 и чудесно би се изявила там.
 Какво "нечия смърт"?В живота на всички идва смъртта,губят се близки с всякакви аспекти в картите,но изобщо не съм визирала това.
  От теб зависи картата ти дали е обещаваща или не,от твоя напън.С тази карта при много усилена работа можеш да се радваш на уважение и пари,което обаче едва ли е възможно без да се образоваш.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Натални карти
« Отговор #2126 -: Април 15, 2016, 02:55:45 pm »
Hе искам да ви развалям смеха, но смятам, че е нужно да вметна, че девойчето не се чувства срязано защото все пак знае, че колкото астролози, толкова и интерпретации. :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2127 -: Април 15, 2016, 02:57:26 pm »
Hе искам да ви развалям смеха, но смятам, че е нужно да вметна, че девойчето не се чувства срязано защото все пак знае, че колкото астролози, толкова и интерпретации. :)

Ми тогава девойчето да си прочете малко и да си направи собствена интерпретация.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2128 -: Април 15, 2016, 02:58:48 pm »
Аз не виждам нещо кой знае колко фатално, Лили много добре го е казала. Тези минорните не ги броя и като изключим квадрата на слънцето със Сатурн, заради съвпада му с уран, но там ще дава веселото, проблемен може да е съвпадът на Нептун с ЮЛВ. Може да го дава по-отнесено и болките от сатурновата квадратура към слънцето да са по-силни. :)
За мен фатално е най-посредственото,неудовлетворението,объркването и безизходицата.Например У7/Мерк е в 12Д и всякак ще се изяви,но има разлика как,нали?Не е все едно дали ще се омъжи за кварталния хубавец,който по-късно ще стане кварталния пияница,за лекар,поет,неудачен мистик или водопроводчик.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2129 -: Април 15, 2016, 03:04:48 pm »
За мен фатално е най-посредственото,неудовлетворението,объркването и безизходицата.Например У7/Мерк е в 12Д и всякак ще се изяви,но има разлика как,нали?Не е все едно дали ще се омъжи за кварталния хубавец,който по-късно ще стане кварталния пияница,за лекар,поет,неудачен мистик или водопроводчик.  ;)

Права си. А и Сатурн е много важен в картата й - много труден за осъществяване, но наложителен - ако иска добро материално и професионално положение. Демек, онова, което си написала за дисциплината, упоритостта, постоянството, поемане на отговорност за себе си.