Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623298 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2220 -: Април 19, 2016, 10:41:06 pm »
Дали ще можете да кажете и за мен коя е била най-подходящата професия? На мен ми е вече късно за кариера, а и никога не ме е вълнувала. Нямам и нужния ресурс, това и без карта го знам.  :012:
  :043: Ами аз познавам един милионер с МарсУ1/12Д тригон със СатурнУ10 в 8Д/Стрелец.  :08: :012: как си с парите?  :012: ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #2221 -: Април 19, 2016, 10:41:28 pm »
Дракониера, телец на МЦ като мен /но без цялата карта/ като едно атрхетипно значение дава-държавна работа, сигурност, винаги заплатКА навреме, не като при частник и зависейки от конюнктурата.
Може да не е много, но е сигурно. След урановата криза, виждам глупава упоритост да следвам тази ценност за изкарване заплата, новият модел още не се е явил.
Когато постъпих там, думата беше -на щат. Защо? Защото 4 г. работих учителка и ме цибаха преди да направя месеците за бюрото по труда и се свивах стоически едни 4 месеца лятос .  Ама как се повтаря 4-ката-сатурн/уран.Ами-благодаря, не употребявам-вече. :)
« Последна редакция: Април 19, 2016, 10:43:01 pm от enigma »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2222 -: Април 19, 2016, 10:45:11 pm »
Дракониера, телец на МЦ като мен /но без цялата карта/ като едно атрхетипно значение дава-държавна работа, сигурност, винаги заплатКА навреме, не като при частник и зависейки от конюнктурата.
Може да не е много, но е сигурно. След урановата криза, виждам глупава упоритост да следвам тази ценност за изкарване заплата, новият модел още не се е явил.
Когато постъпих там, думата беше -на щат. Защо? Защото 4 г. работих учителка и ме цибаха преди да направя месеците за бюрото по труда и се свивах стоически едни 4 месеца лятос .  Ама как се повтаря 4-ката-сатурн/уран.Ами-благодаря, не употребявам-вече. :)
Качвам картата още веднъж,една страница назад отбелязах,че вече учи международни отношения и това не разбирам.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2223 -: Април 19, 2016, 10:47:59 pm »
Не й ли се отдават езици?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2224 -: Април 19, 2016, 10:53:58 pm »
Не й ли се отдават езици?
В чужбина е,всичко и се отдава(ло).Проблемът ми е У10/У1 и то  Слънце/Венера в Лъв до асц и МЦ Телец как дават бюро,но Енигма успя да ме просветли донякъде.Ето в тази карта виждам добра изява на сцена.не знам детето има ли таланти,защото информацията,която имам за амбициите са големи и напълно прагматични.
И се чудя как така някои нямат особени данни за сценична изява драпат натам,а други с такива не.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2225 -: Април 19, 2016, 10:56:59 pm »
Падат от небето.  :012:  :D
Дай Боже,всекиму по много!  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2226 -: Април 19, 2016, 10:59:16 pm »
Не й ли се отдават езици?

Картата на момиче ли е? Аз я прекарах под дъгата :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2227 -: Април 19, 2016, 11:03:20 pm »
Картата на момиче ли е? Аз я прекарах под дъгата :)
Момиченце е,нормално,семпло девойче,не е кифла.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2228 -: Април 19, 2016, 11:14:43 pm »
Момиченце е,нормално,семпло девойче,не е кифла.

Не съм си и помислила, че е кифла. :) Има такава закачка, че като минеш под дъгата си сменяш пола, затова го казах, понеже я именувах момче :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2229 -: Април 19, 2016, 11:49:03 pm »
Драконида, да не останеш с погрешно впечатление . Пари имам колкото да оцелявам, поне засега, минало и настояще. За милиони само от лотарията мога да си мечтая и пак не е голямата ми мечта. Интересно ми е като професии, какви са били най-подходящи? Още от 9г знаех, че искам да стана архитект, на 17г се отказах. Притесних се, че ще страдат хора от паднали сгради.  :D След това имах още 2 насочености, една от които беше безумие, повлияно от майка ми. Изгубих 4г за висше образование, което така и не завърших по хиляди причини. Ако не се бях прехвърлила от една специалност в друга след 2-та година, сигурно щях да завърша с отличие, но.... Попаднах в нова среда, където вече имаше избрани сред колегите, а за мен новата среда винаги е била трудна да се докажа. Оправдания и причини винаги има, важното е човек да е на мястото си. Не съжелявам за нито едно от решенията си до момента.
Първо:Изобщо не се шегувах,че познавам точно такъв човек.  :08:
Второ:У1 и У10 са в мощна хармонична връзка.У1 "вижда" МЦ.
Слънце във Водолей в 11Д без напрегнати аспекти,може спокойно да броим приятни изненади,като са подкрепени с чудесния Мерк във Водолей(и той в 11Д) от диспозитора си Сатурн.
В момента не мога да предполагам къде ти е точната посока,но в картата има късмет и подкрепа от средата.Струва ми се,че се отприщи изведнъж.Сега имаме добър момент трз Уран съвпад с Марс и е съвсем възможно той да ти прошепне някоя идея,която не си допускала или отхвърляла.
Сатурн си прави възврата,което вкарва в персоналните релси.
Твоята карта ми харесва и има късмет,въпреки квадратурите към троновия ти Юпитер по дом и знак.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2230 -: Април 20, 2016, 12:07:36 am »
Миналата година имах изненадващо решение за това каква ще е посоката ми на развитие. Още работя по върпоса и изобщо не съжелявам, дори и да става ужасно бавно. Както обикновено. Дано си права, Драконида! И дано най- накрая разгърна потенциала си, който е добри идеи. Тази година успявам и да ги завършвам, както никога досега.  :012:
Благодаря ти, но пак не разбирам освен милионите, които притежавам  :57:, какви професии са подходящи за мен. Интересно ми е, дали съвпада с това което съм избрала. Извинявай, ако ставам нахална, това е последен опит!  :38:
Може би ЩЕ притежаваш милионите.  :29:
Какъв ти е проблемът с архитектурата?Сградите падат по вина на инженерите,а не на архитектите.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2231 -: Април 20, 2016, 08:59:01 am »
Дали ще можете да кажете и за мен коя е била най-подходящата професия? На мен ми е вече късно за кариера, а и никога не ме е вълнувала. Нямам и нужния ресурс, това и без карта го знам.  :012:

Архитектурата добре се вписва за МС в Козирог. А липсата на амбиция, вероятно е от 12 домния Марс, въпреки, ч ее У1, АС е на критичен градус. Не зная колко е точен часът и дали има опция АЦ да е в Телец  ::)

Много малък е при теб 10 дом, това също ме навежда на мисълта, че общ. изяви, кариера и т.н. няма да са ти пътеводна светлина. Акцентът е другаде  :) К6 в дева за мен те поставя повече в категориятапрецизен и усърден служител - и не го казвам с лош подтекст :) Интерсептиран 2 дом в близнаци - У2=У6 .... изглежда парите няма да падат ит небето и ще се иска усърдна работа, за да имаш материална осигиреност, а за кариера по Козирог - яко напъни. Струва ми се, че има лек конфликт - По МС в Козирог ти се иска да определяш правилата, но по К6 в дева - реално си изпълнител. В творчеството виждаш опция да се изявиш - К5 в Лъв  и тъй като Слънцето е в 11 дом с диспозитор Уран - би следвало да е примерно в нета или с нови прогресивни методи - да кажем - условен пример - правиш бижута и ги продаваш онлайн. Прецизна си по К6 в Дева, разнообразно ти е, понеже не са на конвейр ...

Интересно ми е това, че диспозиторът на слънцето е на К9 - ако часът е точен - изглежда би имала творчески изяви, ако си учила в тази посока  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2232 -: Април 20, 2016, 09:47:59 am »
Благодаря за напомнянето - аз действително - нищо не разбирам от хорари и не отварям темите изобщо  :)



...
Второ:У1 и У10 са в мощна хармонична връзка.У1 "вижда" МЦ.
....

На няколко пъти се споменава вече, че У1 вижда У10 или МС. Каква точно е идеята? Че със собствени сили постигаш целите?
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2233 -: Април 20, 2016, 12:24:14 pm »
Благодаря за напомнянето - аз действително - нищо не разбирам от хорари и не отварям темите изобщо  :)



На няколко пъти се споменава вече, че У1 вижда У10 или МС. Каква точно е идеята? Че със собствени сили постигаш целите?
Би трябвало реализацията да е по възможно най-лекия и бърз  начин със съвпад на У1/У10 и да виждат МЦ от асц.Защото зарядът и амбицията за постижения е изразен непосредствено от личността и планетите на асц са и първа природа.
Правилото е,че ъгловите господари се чувстват най-добре на ъглови куспиди,а съвпад на ъглови господари,върху ъглова куспида е късметлийска йога.В този случай участващите планети са Слънце и Венера,които заедно са от щастливите знаци в астрологията и то в царствения Лъв.Хората по подразбиране ще приемат личността за лидер в сферата му и ще засвидетелстват респект
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2234 -: Април 20, 2016, 12:28:19 pm »
Правилото е,че ъгловите господари се чувстват най-добре на ъглови куспиди,а съвпад на ъглови господари,върху ъглова куспида е късметлийска йога.

Я гледай, имала съм късметлийска йога в натала - Нептун, У7 в съвпад К4 :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми