Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623100 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2280 -: Май 02, 2016, 05:47:55 pm »
Не виждам нищо открояващо се, освен способността да се заиграва с непознати деца от раз, както и да запомня имената на хората пак от раз. Може по цял ден да рови в гардероба и да виси пред огледалото  :012: Днес цял ден чета Шестопалов и други книжки, но не успях да я вкарам в рамки. Иначе при мен нещата са като по учебник - много лесно се отгатва с какво се занимавам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2281 -: Май 02, 2016, 05:55:13 pm »
Не всички карти са толкова буквални, с формулите на Шестопалов не се получава еднакво достоверно при всички. Виждала съм карти, в които професията е показана много буквално, особено при филолози и работещи в някоя медия, рекламна агенция. Но има карти, които искат повече разцъкване. При мен също няма буквални указания за професията и занаята, по-скоро е заложена свобода да избирам и да творя сама своята професия, оползотворявайки различни възможности според обстоятелствата.

Запиши я в някакъв творчески кръжок, за да е сред хора, пък професия, която да я храни, ще избирате по-нататък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2282 -: Май 02, 2016, 10:51:16 pm »
Баща й има влечение към сцената, посещаваше курс по актьорско майсторство преди две години, изкуствата го привличат, хобито му е фотография. От моят род дядо ми е рисувал и свирел на флейта, баща ми и брат му рисуваше, но само за удоволствие, не и да се изхранват с това. Аз бях приета в първи клас в музикална школа чрез изпит и бях добра по солфеж, но по детски настоявах за акордеон, а те имаха учител само по пиано и така се разминах с музиката. Прецених, че нашите няма да имат пари за пиано и не исках да ги затрудня, така че вместо музика - прописах поезия. И двамата с баща й се водим филолози с езици - може би това й е наследеният талант, а не музиката. С Марс и Уран в тригон си мисля, че има шанс да не е с две леви ръце и да усвои техниката на музикалния инструмент.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #2283 -: Май 03, 2016, 07:40:07 pm »
Здравейте, пускам един натал на мъж, разгледах общите неща,но ми се иска по-детайлно някой да каже нещо.. много труден и интересен човек. Пуснала съм с транзити, тъй като има и 2 по-конкретни въпроса - Ще има ли деца и кога има предпоставка да се случи? И кога има вероятност за смяна на работа?  :)
« Последна редакция: Май 07, 2016, 06:21:13 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2284 -: Май 03, 2016, 07:42:54 pm »
Ти не беше ли питала за него наскоро? Тогава часът на раждане не беше известен. Сега точен ли е?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #2285 -: Май 03, 2016, 07:58:05 pm »
Да.  :)
« Последна редакция: Май 03, 2016, 09:36:15 pm от 666 »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #2286 -: Май 04, 2016, 07:15:24 pm »
Здравейте, пускам един натал на мъж, разгледах общите неща,но ми се иска по-детайлно някой да каже нещо.. много труден и интересен човек. Пуснала съм с транзити, тъй като има и 2 по-конкретни въпроса - Ще има ли деца и кога има предпоставка да се случи? И кога има вероятност за смяна на работа?  :)


Някой ще коментира ли...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2287 -: Май 04, 2016, 07:27:38 pm »
За такива сериозни прогнози не става само гледане по картинка, трябва с натални данни и ректифициран час на раждане.

При него има смесено влияние върху светилата - от една страна са в съвпад с есенциално силен бенефик, от друга страна има квадрат от три малефика или, нека да приемем, поне два /Марс и Сатурн/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2288 -: Май 05, 2016, 11:23:55 am »
Линк към астростатия за таланта към музиката (на сръбски):

http://www.keplerunited.org/upload/file/cshw6o0dy3socwc8oo.pdf

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #2289 -: Май 08, 2016, 02:22:26 am »
Чудя се в коя тема да си постна среднощния монолог... :012:

Гледам си картата тези дни и ме връхлитат все Сатурнови мисли - какво ли трябва да проявя в този си живот, каква ли енергетика е необходимо да усвои...

Досега срещах все партньорства (вкл. и приятелски), които се стремяха основно да ме смачкват, потъпкват, да ме карат да се съмнявам в себе си, те да бъдат най-, а аз нищото. Тотално заслепяване или енергиен вампиризъм спрямо мен. Затова и вероятно, покрай моето вътрешно съпротивление, и бунт не успях да имам нито една нормална връзка или пък приятелство. А всичко се срутваше при всеки един по-силен вятър. Чаках спасителя в образа на принц и срещнах дявола.
Родителите ми, безкрайно съм им благодарна... Но като че винаги съм имала усещане, че си живеят в техния си свят, в който аз се включвам само на моменти. Допринесоха доста и за една ниска самооценка.
Средата, учителите, другите хора, работодателите - също. Постоянно да пренебрегвам себе си, за да не обидя и засегна другия. Все избирах да съм прецаканата... Едно е да си добър с другия и съвсем друго е някой упорито да те мачка, ей така за кеф.

Та, мисля си - няма как да избягам от рибешкия си асцендент или от Луната, нито пък от желанието за усамотение. Силната емоция ще си я нося доживотно (дай Боже с времето, емоционалната интелигентност да е по-добра). Но кой е пътят - на непрекъснато служене, в полза на другия или в здравословния егоизъм и пътя на Овена... До тук основно, като че ли съм живяла по първия и сега с първите мин. на прогр. Луна в Овен се замислям за тези неща...

Дали не стъпкаха наивницата, за да се роди борещата се.......... :) ?! 

PS. Съвет, моля :17:!

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2290 -: Май 08, 2016, 09:20:03 am »
..............Но кой е пътят - на непрекъснато служене, в полза на другия или в здравословния егоизъм и пътя на Овена... До тук основно, като че ли съм живяла по първия и сега с първите мин. на прогр. Луна в Овен се замислям за тези неща...

Дали не стъпкаха наивницата, за да се роди борещата се.......... :) ?! 

PS. Съвет, моля :17:!

Съвет лично за теб или принципно? Ако сложиш и картата си, може би ще имаме база за размисъл :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2291 -: Май 08, 2016, 10:05:52 am »
Романтика, трябва да намериш сили да го преодолееш и някак да живееш с това. Това не означава да станеш като мнозинството, да се слееш с тълпата. Това огънче в душата ти не трябва да угасне, въпреки разочарованията, с които се сблъскваш ежедневно и повсеместно. Но това е животът навън. За по-развитите души, дошли тук да усвояват някои по-специфични уроци, това наистина е сериозно изпитание, разбирам.

И моят случай бе такъв, доволна съм от сегашния резултат. Важното е да не позволиш покварата, зложелателството и елементаризмът отвън да се настанят трайно в душата ти. Приятелите си можеш да филтрираш и да отсяваш пиявиците, паразитите, за съжаление с родителите не е така /и ще търпиш, докато не се отделиш/, с работния колектив също - там пък рядко ще срещнеш някой наистина читав и осъзнат човек, повечето носят много ниска вибрация и им личи от километри.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2292 -: Май 08, 2016, 10:29:33 am »
Съвет лично за теб или принципно? Ако сложиш и картата си, може би ще имаме база за размисъл :)

+1  :) Натал и прогресии  :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2293 -: Май 08, 2016, 10:37:12 am »
Чаках спасителя в образа на принц и срещнах дявола.
Родителите ми, безкрайно съм им благодарна... Но като че винаги съм имала усещане, че си живеят в техния си свят, в който аз се включвам само на моменти. Допринесоха доста и за една ниска самооценка.
Средата, учителите, другите хора, работодателите - също. Постоянно да пренебрегвам себе си, за да не обидя и засегна другия. Все избирах да съм прецаканата... Едно е да си добър с другия и съвсем друго е някой упорито да те мачка, ей така за кеф.

Та, мисля си - няма как да избягам от рибешкия си асцендент или от Луната, нито пък от желанието за усамотение.  на прогр. Луна в Овен се замислям за тези неща...

 PS. Съвет, моля :17:!

силата идва с осъзнаването й,че е вътре в теб, ;)
и прогр.асц.  в овен ли е,в началото може да губиш битки, важното е кой печели войната -накрая
моя син , също е с асц риби и луна там,но при ингреса на асц. в овен+прогр. луна овен нещата се промениха рязко и видимо,отключиха лъвското ,дремещо в 6 дом
идеализираш хората и после като излязат от илюзорният образ ,които си  изградила за тях - идва разочарованието
искаш да вярваш,да се доверяваш в доброто в околните,а те ти показват негатив,претопяват те за да изваят метаморфоза,да се харесваш повече и да се приемеш такава каквато си
видимото е тленно,вечното остава и ние обичаме тази вечна и неотменна част от себе си- душата,както Бог обича нас....

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2294 -: Май 08, 2016, 11:24:41 am »
Романтика, ако качиш карта, ще ми е интересно да видя къде са ти Лунните възли. :)

Засега ще споделя с теб мислите, на които ме наведе разказът ти. :)
Хората, които са се държали зле с теб, потъпквали са те, подигравали са ти се и всичко в най-черни краски, което са ти причинили, са носители на марсова енергия. Такива хора искат да видят отпор, да влязат в битка, да има интензивна обмяна на енергии. Те искат да те предизвикат да покажеш силата си, да видят достоен противник, да извикаш уважението им. От това, което споделяш е очевидно, че си заобиколена от такива хора и обстоятелства, които те провокират да скочиш срещу тях от спокойствието и мекотата си. Сякаш ти казват "Хайде, покажи на какво си способна, не се свивай така! "
Явно в теб има много сила, за да се натъкваш на това, което описваш и е крайно време да я освободиш и покажеш на другите. Можеш да го направиш по рибешки, но въпреки това бъди сигурна, че те ще го усетят :)

« Последна редакция: Май 08, 2016, 11:26:19 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми