Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623573 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2325 -: Май 26, 2016, 04:00:48 pm »
Явно според анализа по горе съм обречена да съм сама така, че май окончателно ще зачеркна личния си живот ,май се оказва че това е правилния избор за да си спестя неприятностите и болката.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2326 -: Май 26, 2016, 04:04:59 pm »
Явно според анализа по горе съм обречена да съм сама така, че май окончателно ще зачеркна личния си живот ,май се оказва че това е правилния избор за да си спестя неприятностите и болката.

Не бих казала, че си обречена на самота. Напротив - хора с такъв хороскоп са изключително магнетични за всякакъв тип връзки, защото там имат да научават най-важния си урок. При тях Вселената наистина не търпи и не допуска за по-продължително време да остава "празно пространство". Но при теб има силно изразена тенденция нещата в личния живот да не се развиват с един стабилен и спокоен ритъм, има предпоставки за повече екшън, за по-разтърсващ емоционален заряд.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #2327 -: Май 26, 2016, 04:14:51 pm »
Според мен човек, ако се запита защо му се случват повтарящи се проблемни ситуации, трябва да си познава хороскопа и какво е драснато там. Така си спестява доста чуденки и главоблъсканици.  :)

Това е толкова вярно. И аз се възмущавах от случващи ми се събития, докато не се заинтересувах в дълбочина от наталната ми карта. Това ми даде възможност да съм далеч по-балансирана.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2328 -: Май 26, 2016, 04:17:52 pm »
Е поне за някой всичко се е балансирало,надявам се аз вече се отчаях и мисля за глупости поне в момента де.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2329 -: Май 26, 2016, 04:24:22 pm »
Е поне за някой всичко се е балансирало,надявам се аз вече се отчаях и мисля за глупости поне в момента де.

Ето това е Луна в Скорпион :)

Преди 2 години един господин с такава Луна ми изигра "театър" и аз "клекнах".

Не драматизирай, а използвай даденостите си за по-съзидателни неща.

И аз ти я разглеждам картата в момента, в комбинация с цифрите. Ако наистина си готова да чуеш, може да се пише - но като гледам, използваш всяко мнение тук, за да драматизираш.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2330 -: Май 26, 2016, 04:28:35 pm »
Не си права готова съм да чуя всичко.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2331 -: Май 26, 2016, 04:31:22 pm »
Кой ли ще е следващата ни жертва?  :97:

Матейко! Сам си предложи картата  :043: :72: :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2332 -: Май 26, 2016, 04:36:49 pm »
Не съм жертва,но ще си стъпя на краката изправяла съм се бил достатъчно много пъти,че и с ега да го направя просто ми дойде в повече всичко.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2333 -: Май 26, 2016, 04:47:06 pm »
Не съм жертва,но ще си стъпя на краката изправяла съм се бил достатъчно много пъти,че и с ега да го направя просто ми дойде в повече всичко.

естествено, че ще се справиш - имаш силна енергетика. В момента бих те посъветвала да си дадеш време и възможност за успокоение с нещо като СПА, или масаж или просто си направи чай и си легни в топло легло. Каквото на теб ти харесва.
Междувременно тук ще се пише и ще можеш да почетеш.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2334 -: Май 26, 2016, 04:53:26 pm »
Благодаря на всички за вниманието и съветите ще чета написаното .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2335 -: Май 26, 2016, 04:57:37 pm »
Уич, на някои не им е дадено да стават астролози и да си разбират картата. Затова пита. Пък дано да ѝ е от полза това, което сме написали. Но в живота има и ситуации, през които човек трябва да мине, независимо от вътрешната нагласа, те си се случват и трябва да бъдат приети.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2336 -: Май 26, 2016, 05:12:39 pm »
С ти защо си помисли ,че другите не ги търсят .


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2337 -: Май 26, 2016, 05:28:28 pm »
Има хора, които просто трябва да бъдат оставени да си потрошат главата, защото това им е пътят в живота - един безкраен низ от "случайности" на принципа проба-грешка. В тази категория попадат женските представители със съвпад Луна-Раху /в чист вид/ или същият в комбинация с Марс и/или Сатурн. Троши-глава-аспект го наричам аз.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #2338 -: Май 26, 2016, 05:35:25 pm »
Луната в Риби повече драматизира, направо обира всички точки по ред сълзи, ред сополи  :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #2339 -: Май 26, 2016, 05:39:11 pm »
Момичето просто страда. Каква ви е първата реакция, когато вие сте наранени? Не ви е приятно. И на нея й е криво. Недейте така остро. Иска да си излее болката просто. Аделина е силна отвътре - Марс в съвпад със Сатурн в повечето случаи не "произвежда" слабаци. Нали и аз го имам същия съвпад (но в друг дом), та знам как се гневя, като постъпят лошо с мен. Скорпионската Луна чрез драми преработва болката си. Такава е природата й - знаете по-добре от мен (защото сте по-добри в астрологията от мен). Излиза като феникс от пепелта.

А ми се струва от личен опит, че при Марс/Сатурн има един момент, в който колкото повече ти отнемат нещо, толкова по-силно го искаш и настървено се бориш. Понякога не знаят, кога да се откажат.

Аделина, мислила ли си за някаква артистична преработка на акцентираните вода и 5-ти дом в картата ти?
« Последна редакция: Май 26, 2016, 05:41:28 pm от Mirabella »