Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622863 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2355 -: Май 26, 2016, 07:50:06 pm »
Нека хората с Луна в лъв не ме разбират погрешно,но за мен това да имаш две деца и да не ги потърсиш маса време с оправдания за тяхното поведение не може да е нищо друго освен безчувствени и егоизъм.

Не генерализирай толкова ... Аз имам Луна в Лъв и 2 деца и съвсем не съм ги хвърлила на боклука. Майка ми също ... и смея да твърдя, че двете със сестра ми ѝ дължим много.  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2356 -: Май 26, 2016, 07:51:13 pm »

С две думи да се откажа от каквото и да било бъдеще с него.

Аз коментирах картата, за която Матео пита - дали има нещо интересно. Ти си във връзка с този човек ли?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2357 -: Май 26, 2016, 08:25:44 pm »
Не познавам човек с Луна в Лъв, който да не държи на семейството и децата. Даже бих казала, че е по-силно изявена от рачешката Луна. При рачешката често се наблюдава повече променливост, нестабилност, а предвид това, че по-голямата част на знака минава с Близнаци с прецесия, много често има тенденция отношенията да се интелектуализират, да се търсят такива стимули, а не да се свие класически тип гнезденце. Само последните 5 градуса на Рак попадат в по-семейно и обгрижващо ориентирана накшатра, двете накшатри преди тази са с по-интелектуално проявление.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2358 -: Май 26, 2016, 08:36:21 pm »
Тр. Сатурн като тръгне директен му налазва и пр. Слънце. А като и Плуто му нагази 4д ще го оставим да си поговори с тези двамата за свободната воля  :012:
Хахах
Разгледах се! Ужасно лято, поносима есен... 2017 лека полека а моето време ще е през 2018.
Стискам зъби! :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #2359 -: Май 26, 2016, 08:42:42 pm »
А за хората който имат слънца в квадрат със Сатурн какво ще кажеш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2360 -: Май 26, 2016, 09:11:46 pm »
По мои наблюдения квадратите на Сатурн доста каляват характера, в мутабелни знаци обаче нанасят повече щети. Съвпадите и опозициите с Луната сякаш са по-неблагоприятни от квадрата от психологическа гледна точка, не толкова на ниво външна изява и събитийност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2361 -: Май 26, 2016, 10:14:39 pm »
А за хората който имат слънца в квадрат със Сатурн какво ще кажеш.

В превод- без болка няма печалба

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Натални карти
« Отговор #2362 -: Май 26, 2016, 10:30:59 pm »
За подходяща сфера на изява, професионална реализация и разни таланти 10ти или 6ти дом се гледа?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2363 -: Май 26, 2016, 10:34:20 pm »
Повече 10ти, 3ти и 5ти също имат значение /за таланти/. Доминантите в хороскопа също.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2364 -: Май 26, 2016, 10:38:19 pm »
За подходяща сфера на изява, професионална реализация и разни таланти 10ти или 6ти дом се гледа?
По 10ти дом,У10 се гледа за най-голямата изява и полза за/в обществото,която може да не е свързана със сферата на трудополагане,а с личното хоби например.Ще дам един пример за човек,който е мениджър от ниско ниво,но неговата известност сред огромен кръг от хора е като никнейм в интернет-платформа,там се изявява най-успешно и там е авторитет.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2365 -: Май 26, 2016, 10:52:19 pm »
По 10ти дом,У10 се гледа за най-голямата изява и полза за/в обществото,която може да не е свързана със сферата на трудополагане,а с личното хоби например.Ще дам един пример за човек,който е мениджър от ниско ниво,но неговата известност сред огромен кръг от хора е като никнейм в интернет-платформа,там се изявява най-успешно и там е авторитет. 
щом се изявява, скрит зад никнейм, какъв знак има на МС?

известната из нета със стиховете си caribiana също малцина знаят, че е Радосвета Аврамова

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2366 -: Май 26, 2016, 11:11:30 pm »
щом се изявява, скрит зад никнейм, какъв знак има на МС?

известната из нета със стиховете си caribiana също малцина знаят, че е Радосвета Аврамова
Овен на МЦ/Марс в Близнаци в началото на 12Д.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2367 -: Май 26, 2016, 11:31:23 pm »
Овен на МЦ/Марс в Близнаци в началото на 12Д.
значи от разположението на у-ля на МС идва скритата изява
моя У10, У1 е в 1д- все ми е тая за обществените изяви, важно е аз да се ценя

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2368 -: Май 27, 2016, 08:40:26 am »
Хахах
Разгледах се! Ужасно лято, поносима есен... 2017 лека полека а моето време ще е през 2018.
Стискам зъби! :)

тр.Плутон от 98 г.пресече -дом 4 и все стискам зъби,зъболекарите забогатяха що карета и съвпади преживях,жива да не бях,ма съм ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2369 -: Май 27, 2016, 08:48:38 am »
А за хората който имат слънца в квадрат със Сатурн какво ще кажеш.

зависи кой сфери упр.планетите,в кой домове са и дали има подкрепящи асп.към този квадрат,дали е десен или ляв
трудно детстно,липса на бащината фигура,не само физически,липса на авторитет,който да следва
но по прогресия този квадрат ще стане тригон, тогава ако се е трудил много да изгради име,то ще работи за него
ще бере плодове,ако е засял достатъчно и се грижил да отгледа реколта