Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623222 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2370 -: Май 27, 2016, 09:05:28 am »
Не забравяй, че и Рак и Скорпион са много емоционални, но и много потайни. Това не означава, че емоции няма. Просто не всички рачешки и скорпи акценти си развяват емоциите. Защитна реакция.

не забравяме  и с кой дружи скорпи луната- особенно съвпадите-карета-опозета много я оцветяват,поразяват
думата контрол точно й приляга,тя е като играч на покер,празно платно ако иска да спечели играта,
отвътре ураган  от емоции,заровени дълбоко,невидими,но енергията е толкова мощна,че облъчва всичко в радиус
като магнитно поле привлича и подчинява  чрез самоконтрол

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2371 -: Май 27, 2016, 10:40:51 am »
Скорпионската Луна по принцип няма мярка, това по повод честата смята на обектите на Аделина. Честата смяна на партньорите се дължи на силните вътрешни емоции и желания, които често притежателите на такива Луни не умеят да контролират и причината не е че са влюбени /щото реално не са, просто са обсебени от страстите си/, обекта на тези емоции не от особена важност, ако не е този, ще е следващият. Но емоциите винаги са силни и обсебващи, като някакъв наркотик от който имат нужда.  И сценарият винаги е един и същ, докато не се овладее тази Луна /искат да контролират другите, защото не могат да контролират себе си/. Честото прескачане от легло в легло е за да си задоволяват страстите.
Моята по някаква причина, я заради Сатурн в 8-ми или силното Марсово влияние, не е чак толкова обсебваща и шавлива, държа си много на независимостта и затова уважавам правото на другия да има лично пространство /ама аз контролирам колко пространство да му дам, разбира се  ;D Наскоро се смеехме с един приятел, че ако ми изневеряват, първо аз трябва да съм дала разрешение  за това ;D /, където да не си вра носа, не изпитвам нужда и на всяка цена да съм влюбена. Обсесиите при мен започват, когато нямам доверие в другия, ама пак си ги държа за себе си, рядко правя представления /като ги правя са качествени разбира се/.  А от както Сатурн ми сгази Луницата, ми се вижда почти невъзможно някой да разпали емоциите ми. Но около мен има доста Скорпионови Луни, е направо ме задушават по някой път, това желание да обсебват, да контролират е трудно за понасяне за околните. Друга тяхна черта е /особено при жените/ на първата среща е да са обезумели от 'любов' /в тяхната глава/, това е поредната им най-голяма любов и ако не я притежават се започва рев, сополи и истерии. Да не споменавам, горкият обект на влюбването, то се започва един психически тормоз над него, на който трудно може да издържи без да избяга със 100  ;D


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2372 -: Май 27, 2016, 12:29:53 pm »

С две думи да се откажа от каквото и да било бъдеще с него.

Честата смяна на партньори и отношенчески ситуации не решава проблема - буболечките в нашата глава продължават да си действат.  ;D

Всеки партньор не идва случайно в нашия живот и в един произволен момент от време. Тук не говорим за еднодневки, но и за тях могат да се потърсят обяснения в хороскопа. В крайна сметка това не решава проблема, просто го прехвърля от едни отношения в други и времето за решаване се удължава в правопропорционална зависимост с броя следващи неуспешни връзки.

В твоята ситуация първо бих се запитала какво ме е привлякло у този човек, какво харесвам и какво не харесвам у него, къде са допирните точки и какви ни държи заедно. Ако си отговориш на този въпрос, можеш да направиш равносметка и каква ви е перспективата да бъдете заедно, защо сте заедно. Ако е само за да бъдеш с някой, ситуацията ще се прехвърли и в следващата ти връзка, там може да се възпроизведе подобен модел на развитие. И все ще се появяват бързо и внезапно ще си отиват, още след първия конфликт или несъгласие помежду ви.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2373 -: Май 27, 2016, 01:04:03 pm »

С две думи да се откажа от каквото и да било бъдеще с него.

Един въпрос, колко пъти му звъня, докато не ти вдигна да ти каже, че иска да го оставиш на мира  ;D

На мен ако някой започне да ми звъни повече от едни път на ден, особено без причина преставам да му вдигам или го правя когато аз реша. Или да ме заставя да му обръщам внимание, пък аз точно в този момент да не искам. Много е досадно така. Нормална реакция е някой да ти каже да го оставиш на мира, ако усети че го преследваш или му досаждаш /стига разбира се и той да не е от същият вид и да сте се надушили/. Жената преди всичко трябва да си пази достойнството. Никой мъж не иска жена без достойнство, освен ако не е някой комплексар, а в момента в който станеш отчаяна и започнеш да преследваш обекта, то веднага се изпарява.

На първо време, бих те посъветвала, да контролираш малко от малко обсесиите си /тоест влюбванията/. И както казва Лили да се замислиш, защо реално искаш да си с този човек и имате ли някакво сходство, а не да драпаш да го притежаваш, само щото така си решила, ми той може да не иска. Постави се малко на мястото на другия и той има желания, мнение, виждания за нещата, които може да не са сходни с твоите. Има причина мъжете да бягат от теб, помисли си каква /не го казвам с лошо или да се заяждам/.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2374 -: Май 27, 2016, 01:08:51 pm »
Един въпрос, колко пъти му звъня, докато не ти вдигна да ти каже, че иска да го оставиш на мира  ;D

На мен ако някой започне да ми звъни повече от едни път на ден, особено без причина преставам да му вдигам или го правя когато аз реша. Или да ме заставя да му обръщам внимание, пък аз точно в този момент да не искам. Много е досадно така. Нормална реакция е някой да ти каже да го оставиш на мира, ако усети че го преследваш или му досаждаш /стига разбира се и той да не е от същият вид и да сте се надушили/. Жената преди всичко трябва да си пази достойнството. Никой мъж не иска жена без достойнство, освен ако не е някой комплексар, а в момента в който станеш отчаяна и започнеш да преследваш обекта, то веднага се изпарява.

На първо време, бих те посъветвала, да контролираш малко от малко обсесиите си /тоест влюбванията/. И както казва Лили да се замислиш, защо реално искаш да си с този човек и имате ли някакво сходство, а не да драпаш да го притежаваш, само щото така си решила, ми той може да не иска. Постави се малко на мястото на другия и той има желания, мнение, виждания за нещата, които може да не са сходни с твоите. Има причина мъжете да бягат от теб, помисли си каква /не го казвам с лошо или да се заяждам/.
:08:
Как ми липсва бутон Лайк на такива коментари! :)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2375 -: Май 27, 2016, 01:32:45 pm »
Дами! Доста коментари за са спам и психолог, но ги чета! Отделно женските заяждания ми достовят удоволствие. Аз спирам да спамя в кавички ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2376 -: Май 27, 2016, 01:38:16 pm »
Простете за офтопика, но като стана въпрос за лайкване мисля, че новите потребители може и да нямат такава опция, да не я виждат и съответно да не могат да лайкват. Първо трябва да се понатрупат повече мнения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2377 -: Май 27, 2016, 01:40:17 pm »
Ти явно си сляп, заблеян, неориентиран. Под всеки коментар(изключение правят твоите коментари), има бутонче за харесване. Малко и синичко. Дори пише колко човека са го харесали преди теб. Както и кои са те.

Явно още не му се е появил този бутон - появява се след 50тото мнение ако помня вярно :29:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #2378 -: Май 27, 2016, 01:57:14 pm »
Леле, като чета мненията на Сатин и ми става  гадно, щото и аз съм тормозила хората  ;D Но съм на мнение, че човек трябва да сгреши веднъж-два пъти, за си вземе поука, да осъзнае къде греши и евентуално ако иска да си промени мисленето.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2379 -: Май 27, 2016, 02:22:04 pm »
А що се отнася до любовните терзания на Аделина, мисля че още пребивава в своеобразен период на "въвеждащо обучение". И според мен да се задържи в една по-стабилна и продължителна връзка ще е трудно вероятно преди 2017-2018 година. Перспектива за брак е възможна от 2019 г. нататък, като 2019та ще е своеобразен тест драйв - ако отношенията издържат и не се разпаднат, могат да продължат нататък и да се трансформират в нещо по-перспективно. За да се определи точната година, картата има нужда от по-прецизна ректификация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2380 -: Май 27, 2016, 02:52:11 pm »
Матейчо е изгряващи Везни с Плутон в съвпад с Асцендента - и как се завъртяха едни синастрии с него  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2381 -: Май 27, 2016, 02:57:36 pm »
Матейчо е изгряващи Везни с Плутон в съвпад с Асцендента - и как се завъртяха едни синастрии с него  ;D  :72:

Ааа, Матейчо бил виновен :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2382 -: Май 27, 2016, 02:59:22 pm »
Ааа, Матейчо бил виновен :D

Плутон в съвпад с Асцендента и съвпад Венера/Нептун - перфектното огледало, някой да се огледа в него  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2383 -: Май 27, 2016, 03:04:28 pm »
Ами, просто като цъфне мъж в този кокошарник и се почва... :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2384 -: Май 27, 2016, 04:27:04 pm »
Съжалявам, днес доста работа!
Дам, доста съм религиозен! :)