Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623683 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2445 -: Юни 21, 2016, 04:36:13 pm »
Пуснах на лични. Като цяло аз съм родена по настояване на баба Ванга, за да имало брат ми при кого да си удари главата. Започвам да осмислям този факт, повтарян ми с години от майка ми.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2446 -: Юни 21, 2016, 04:52:35 pm »
Ще ти пиша на лични, когато ми остане време. Няма да е тук - има някои детайли от картата, които не е нужно да се обявяват на всеослушание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2447 -: Юни 21, 2016, 05:03:33 pm »
Аз не бих го отписала
Ако искаш сложи и дир+прогресии да видим дали не е изтървал момента

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2448 -: Юни 21, 2016, 05:12:19 pm »
Според мен среща проблеми, когато една любовна/интимна връзка премине на друг етап, по-сериозни и задълбочени отношения, когато започнат да делят едно общо пространство и зона на комфорт. Тогава се включват негативните подсъзнателни програми.

Подходящ вариант за него би било някоя по-отворена връзка, без подпис и узаконяване. Жена от друг етнос и култура също е подходящ вариант, но там се крият и повече рискове. При цялото му желание да улегне в по-стабилна връзка, сякаш всеки път се намесват фактори, които го саботират с нещо. А също така тенденция отношенията да се развиват по една крива с резки подеми и спадове, т.е. с по-голяма аплитуда. Има такива указания в хороскопа. Иначе на ниво чисто сексуално, плътско привличане и харесване няма проблеми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2449 -: Юни 21, 2016, 05:38:42 pm »
Прогресии

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #2450 -: Юни 21, 2016, 05:44:26 pm »
Eaglet, a защо ти питаш вместо брат си с акцент Везни, 2-ри дом и ДСЦ в Риби за взаимоотношения и връзките (му)?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Натални карти
« Отговор #2451 -: Юни 21, 2016, 09:09:44 pm »
Защото аз не съм експерт, а той ми "проплака": "Сестричке, нашата приказка с .... свърши! Не знам какво става." И между другото идеите, които ми хрумнаха, той вече ги беше осъществил - беше си хукнал към нея до другия град и без да му го пиша.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2452 -: Юни 21, 2016, 09:33:11 pm »
По моя груба сметка дир марс секстил луна, а дир юпитер на върха на стрелец, може да е за добро цялата работа. Интересен период може да е квадрат дир юпитер към нат венера

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #2453 -: Юни 21, 2016, 09:42:50 pm »
Защото аз не съм експерт, а той ми "проплака": "Сестричке, нашата приказка с .... свърши! Не знам какво става." И между другото идеите, които ми хрумнаха, той вече ги беше осъществил - беше си хукнал към нея до другия град и без да му го пиша.

Няма страшно, все някога на хоризонта, който не е далеч, ще се появи Лъвицата с Марс в Телец и ще заживеят като в приказките-тя ще е Царят, а той Професионалистът. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2454 -: Юни 21, 2016, 09:50:50 pm »
Eaglet, с този хубав земен тригон с участието на Венера, Марс и Сатурн не може положението при брат ти да е чак толкова зле. Вероятно временно попада на греди, но и това ще мине.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Натални карти
« Отговор #2455 -: Юни 23, 2016, 10:06:20 pm »
Добра вечер на всички!
Качвам карта на една объркана млада дама. Интересува се, каква професия да избере. Тя се е насочила към спорта, но според мен изборът трябва да е друг. Тъй като съм предубедена, ще се радвам, ако някой реши да разгледа картата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2456 -: Юни 24, 2016, 12:55:35 am »
Има техничарски аспекти, но като начало може да е поне шифачка
За силов спорт не я виждам-няма да издържи

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Натални карти
« Отговор #2457 -: Юни 24, 2016, 08:10:04 am »
Има техничарски аспекти, но като начало може да е поне шифачка
За силов спорт не я виждам-няма да издържи

Силов е спортът да. Момичето е отличничка в елитна гимназия, владее три езика.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2458 -: Юни 24, 2016, 10:43:13 am »
Хм може и да не издържи но тази квадратура марс плутон 5-8 дом явно трябва да се отработи някак. Но не го виждам като кариера, не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2459 -: Юни 24, 2016, 10:52:51 am »
Не бе, тя нека си спортува, но не професионално. Това с езиците значи ли, че не е математичка? Интересно