Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623694 пъти)

Tsveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #2505 -: Юли 20, 2016, 11:56:28 am »
Благодаря ти Lilla!Сега видях ,че akruks е имала предвид наталния аспект с южния възел...даже и не съм го забелязвала този аспект и се отнесох по транзита  :012:

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Натални карти
« Отговор #2506 -: Юли 20, 2016, 04:17:19 pm »
Здрвейте. Моля ви да ми погледнете картата и да ми кажете - според нея какви индикации има за щастлив семеен живот. В момента имам връзка - многогодишна...
Ще съм безкрайно благодарна, ако някой ми пише.


Здравей! Ще трябва и час...
« Последна редакция: Ноември 29, 2016, 06:50:55 pm от wind »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #2507 -: Юли 20, 2016, 04:31:05 pm »
Извинявам се - изтривам. :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2508 -: Юли 20, 2016, 04:39:19 pm »
Сатурн се е реазшетал из 7 дом и ще въведе ред, ще те освободи от излишното. Виж кога тръгва доректен и ще мине през нат.Уран и си разгледай картата за тогава  :) Ще направи опозиция и на Хирон и на Венера в 1 дом. Не съм гледала по-задълбочено.
Над силата е само умението да я владеем!

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #2509 -: Юли 20, 2016, 05:06:18 pm »
Алена вече отбеляза, но ще напиша 2-3 изречения.

Наталната опозиция между Венера в 1-ви дом и Уран в 7-ми вероятно е източникът на проблеми в партньорските ти отношения. В картата ти намирам потвърждения на думите ти, че се нуждаеш силно от връзка и че щастието за теб е да имаш отношения с някого. Въпросът е доколко си готова да се обвържеш - дали си готова да бъдеш толкова отдадена емоционално, колкото партньорите ти искат от теб. Имаш силно присъствие на въздушна стихия в картата си и силно влияние на въздуха (и още по-точно Уран) върху 7-мия дом. Хората с много въздух имат нужда от отношения, комуникация, забавления, нови впечатления, но емоционалното обвързване може да ги плаши. А може би е тъкмо обратното - ти търсиш силна отдаденост, но животът се среща с авантюристично настроени партньори. С опозицията Венера/Уран може и да е вторият вариант.

Транзитен Сатурн в 7-мия ти дом, активирайки опозицията Венера/Уран, може би ти задава този въпрос - какъв е партньорът, от когото наистина имам нужда, кой може да ме направи истински щастлива. Преди около година все още са били активни и две дирекции, които вече би трябвало да се отшумели (или да отшумяват) - директен Сатурн в опозиция с Венера и директна Венера в квадратура с Луна. Те също са имали отношение към въпросите за партньорствата и социалните контакти изобщо.

лоти

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #2510 -: Юли 20, 2016, 05:17:58 pm »
А може би е тъкмо обратното - ти търсиш силна отдаденост, но животът се среща с авантюристично настроени партньори.
Това е точно в 10-ката.
 Следващият абзац - също.
 За тази 1 година си дадох сметка какво точно търся, а ''кризата'' в сегашната ми връзка ме плаши - в нормалния си вариант тя е точно това, от което имам нужда. Сякаш точно когато започнах да се осъзнавам и да работя за нея да става все по-добра, тя започна да ми бяга или да не е това, което беше и от което осъзнах, че се нуждая. Ако се е трансформирала - така не ми харесва. А е дълга връзка, обичам човека и не е лесно да я загърбя(връзката)...
« Последна редакция: Ноември 30, 2016, 10:16:19 am от лоти »

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2511 -: Юли 20, 2016, 09:22:50 pm »
Офф, объркала съм картите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2512 -: Юли 20, 2016, 09:58:39 pm »
Ето картата, ако някой има желание за по-задълбочен прочит.
« Последна редакция: Ноември 29, 2016, 06:54:49 pm от wind »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2513 -: Юли 21, 2016, 09:13:50 am »
Пускам картата на Ирина Бокова, без час на раждане. Как мислите дали ще я изберат? Тр. плутон вече е в орбис на опозиция с натално слънце, същевременно дир. Юпитер ще направи съвпад със слънцето и то в рак.

Окончателното решение ще бъде взето в края на годината т.е. когато предстои слънцето да влезе в козирог в един знак с тр. плутон ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2514 -: Юли 21, 2016, 10:19:54 am »
В темата "Възлите в синастрията" се споменаха директните лунни възли като индикатор за бонуси и благословии в живота. Слагам картата на жена, при която възлите са такива, но има проблеми със зачеването и до момента няма деца. Преминала е няколко неуспешни опита за инвитро и в момента е в процедура по осиновяване.

В картата й 5 дом е обвързан с възлите. Управителят на АСЦ и 5 дом, Меркурий, е тронов, в първи дом и в съвпад с ЮЛВ, но е в квадратура към диспозитора на СЛВ, тронов Юпитер в 10 дом.
Венера управлява вписани Везни в 5 дом и е в тригон/секстил с нодалната ос. Луната в съвпад със Сатурн и тригон към Уран и квадратура към Плутон, и двамата в 5 дом.

имат ли в рода нелепи загуби на деца
Не ми е споделяла да има нещо такова.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2515 -: Юли 21, 2016, 10:25:55 am »
Делфи, ще ми дадеш ли рожденната дата и малкото име на дамата?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2516 -: Юли 21, 2016, 10:31:38 am »
Делфи, тя има в момента уранова опозиция по остта 5-11 дом, която пряко засяга венера, управителя на вкл. в 5ти дом знак, дали пък няма да забременее изненадващо ::) Тр. Юпитер е направил опозиция с наталния и му предстои влизане в 5ти дом, а Юпитер е естествен сигнификатор на децата.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2517 -: Юли 21, 2016, 10:46:57 am »
А може би е тъкмо обратното - ти търсиш силна отдаденост, но животът се среща с авантюристично настроени партньори.
Това е точно в 10-ката.
 Следващият абзац - също.
 За тази 1 година си дадох сметка какво точно търся, а ''кризата'' в сегашната ми връзка ме плаши - в нормалния си вариант тя е точно това, от което имам нужда. Сякаш точно когато започнах да се осъзнавам и да работя за нея да става все по-добра, тя започна да ми бяга или да не е това, което беше и от което осъзнах, че се нуждая. Ако се е трансформирала - така не ми харесва. А е дълга връзка, обичам човека и не е лесно да я загърбя(връзката)...

потвърждавам в голяма степен написаното от Мирабела, но от нумерологична гледна точка.
Имам един въпрос - щом като това е бил твоя човек, и толкова сте се обичали и всичко е било супер, и сте отдавна заедно .... защо досега не сте се събрали?
Накратко - сега ще осъзнаеш, че този човек не е човека, който ти е необходим. Ще се случи нещо изненадващо и нещата ще се променят. Не се отчайвай, ако тази година имаш трудности - ще е за твое добро.
И един съвет - опитвай се да приемеш, че другите хора също поназнайват нещо в този живот :) и не опитвай да манипулираш, защото това ще се връща към теб като бумеранг.
Сега нямам време, за да намеря астрологичното съответствие, но ако не забравя, ще го направя следващите дни.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2518 -: Юли 21, 2016, 10:57:11 am »
Делфи, тя има в момента уранова опозиция по остта 5-11 дом, която пряко засяга венера, управителя на вкл. в 5ти дом знак, дали пък няма да забременее изненадващо ::) Тр. Юпитер е направил опозиция с наталния и му предстои влизане в 5ти дом, а Юпитер е естествен сигнификатор на децата.
Възможно е като се успокои и това да се случи и й  го пожелавам от сърце :)
В момента транзитен ЮЛВ е точно върху наталния Юпитер, диспозитор на наталния СЛВ и отново са активирани темите на връзките и децата.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2519 -: Юли 21, 2016, 10:57:14 am »
Делфи, тя има в момента уранова опозиция по остта 5-11 дом, която пряко засяга венера, управителя на вкл. в 5ти дом знак, дали пък няма да забременее изненадващо ::) Тр. Юпитер е направил опозиция с наталния и му предстои влизане в 5ти дом, а Юпитер е естествен сигнификатор на децата.
Нодалната ос+ Мерка У5,ЮЛВ/в 1 – са в квадратури с К5 и към У7 Юпитер
 
ха ,уранова опозиция, у9 транзитен + ТР.СЛВ е точно върху наталния Юпитер,сещам се за чудесата на зачатието,да пренощува в манастир,на Богородица  през аггуст в Бачковския или Соколовския,в манастир на света Богородица,през септември на Кръстова гора,кръстовден

на К5 Дева  и У5 ,Асц. Мерка Близнаци са в безплодни знаци, съвпада му с юлв е също зле,но до колко компенсират - сигнф на майчинството Луна и Юпитер са силни в плодовити,от съвпада със Сатурн,майчинство в по -късни години
със зачеването или износването има проблем,или и с двете,с какъв резус фактор е,отрицателен ,проблем с износването
у8 сатурн съвпад с луна и каре с плутон в 5,У6 -това са проблеми с зачеване по ест.начин
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 11:01:52 am от strelicka »