Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624276 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2520 -: Юли 21, 2016, 11:01:19 am »
А при опозицията на Сатурн със слънцето имаше ли някакви събития? Може да е имало, тя да не ги е осъзнала и сега да се наложи да се справя с тях когато Сатурн направи опозиция с Меркурий в първи дом, диспозитор на слънцето.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2521 -: Юли 21, 2016, 11:06:27 am »
моя близка,също слънчев близнак, на същата възраст като твоята,след 5 неуспешни бремености и шеста ,успешно родено ,но живяло 12 дни,все момичета,миналата година си осинови момченце

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2522 -: Юли 21, 2016, 11:08:47 am »
А при опозицията на Сатурн със слънцето имаше ли някакви събития? Може да е имало, тя да не ги е осъзнала и сега да се наложи да се справя с тях когато Сатурн направи опозиция с Меркурий в първи дом, диспозитор на слънцето.

По време на опозицията на Сатурн към Слънцето, У4, беше последния опит за инвитро - Сатурн, У8 в квадратура с Плутон от 5 дом. 

......с какъв резус фактор е,отрицателен ,проблем с износването....

Да, отрицателен е. :)
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 11:12:50 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2523 -: Юли 21, 2016, 11:23:52 am »
По време на опозицията на Сатурн към Слънцето, У4, беше последния опит за инвитро - Сатурн, У8 в квадратура с Плутон от 5 дом. 

Да, отрицателен е. :)

да изчака да минат каретата на тр.Юпитер през 5 и да повтори опита,когато тр.юпитер от 5 тригонира Асц/У5 Мерка

тр.Юпитер  У1 Дева на К5  към У5 Меркурий в 1 - не е добре
тр.Юпитер Везни активиращ нат.каре Плутон/У8 Сатурн /Луна- също не е сатурн стопира успеха ,а за инвитрото се гледа от асп.сатурн/плутон,харм.асп,подх.момент е било тр.Юпитер в секстил към Сатурн/Луна
в коя клиника е неуспешния,може и на лични

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2524 -: Юли 21, 2016, 11:28:21 am »
ако е точен часа,има Денебола на К5,с ураноподобно действие,неочаквани обрати

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2525 -: Юли 21, 2016, 11:55:32 am »
Отрицателният резус фактор е проблем при втора бременност, а тя доколкото разбирам не е имала бременност досега. Аз съм с такъв и износих без никакви проблеми до термин.

Имам приятелка, която прави няколко поред неуспешни инвитро, също има напрегнат аспект на луната с плутон, активиран от мунданната квадратура уран плутон. Според мен този аспект в натала показва проблемите с майката, които, знам ли, на някакво подсъзнателно ниво пречат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2526 -: Юли 21, 2016, 01:47:10 pm »
Дали връзката ще я бъде и занапред зависи от доста астрологични фактори, не съм гледала задълбочено. Също така, ако има някакво отклонение в часа на раждане, фокусът също се измества като говорим за най-важните задачи в твоите партньорски отношения.

С този час на раждане бих казала, че фокусът наистина е върху емоционалната и физическа страна на отношенията, там се влага най-много енергия, особено на етапа, докато връзката не се формализира и не се превръща в рутина. При формализиране на отношенията не е изключено да се появят малки камъчета, които да преобърнат каруцата, т.е. може да си поставяна в ситуации, изискващи от теб повече адаптивност и съобразяване с редица обстоятелства, които могат да се променят неочаквано и извън твоя контрол. Не са изключени и изблици на силна страст, ревност - тези качества могат да се проявяват и от партньора, да привличаш такъв тип мъже. При все това, че си с Уран в 7 дом в опозиция с Венера. Звучи нелогично, но го има като влияние.  ;)

Като цяло бих казала, че не ти липсват емоционални изживявания и любовният ти живот не бих определила като скучен и лишен от разнообразие. И ти самата като излъчване вероятно си по-въздействаща - има нещо, с което привличаш сексуални желания и въжделения по-силно от един средностатистически случай. Не минава и без разногласия, напрежение, но при теб така е заложено - без този заряд отношенията ще ти се струват скучни и тривиални, магнетизмът е в динамиката. Ако в една връзка липсва такъв заряд, трудно би се фокусирала в такива отношения. Има голяма вероятност бързо да изстиваш и да губиш интерес, ако нещо ти се стори "безвкусно" /някой мъж или връзка/. Съответно и партньорите в живота ти трябва по някакъв начин да отговарят, от гледна точка на характера, темперамента, емоционалността и сексуалността, на вътрешната ти необходимост от по-интензивни и ярки преживявания.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2527 -: Юли 21, 2016, 01:59:35 pm »
............
събрали сме се, заедно сме .. обичаме се, въпреки че често ври и кипи между нас .. струва ми се обаче, че започваме да ставаме само ''много добри приятели'' - от отсрещната страна по-скоро..не зная и аз какво се случва .. въпросът ми беше по-скоро имам ли шанс за друга връзка наподобяваща на брак (изобщо не държа и не отчитам хартиените неща - пари, документи, важни са чувствата -  ''свободния договор''). Искам да имам споделена любов в живота си .. ужасно ме е страх, че ще остана сама - някои хора са ок, аз се нуждая от близост, споделяне, страст .. дали не беше до тук тая тема в живота ми .. с него сме заедно  от тийнейджъри, минали сме и през несериозната детска част и през сериозната връзка .. А може би той преминава през труден период и аз не мога да разчета знаците .. той не е по споделянето, като се опитвам да говорим за това точно казва, че няма такива неща .. че ме обича . . .
Не манипулирам .. не лъжа, не е по моята част, държа мн на честността, човек е длъжен да слага картите на масата, за да се стигне по-лесно до истината/същността на нещата, на истинското в нещата. Опитвам се да бъда себе си ..

опитвай се да приемеш, че другите хора също поназнайват нещо в този живот :)
 В смисъл?

Огромни благодарности за вниманието!
Ако искате да сложа и неговите данни, доста съм боса в астрологията, но може би и той си има неща ''на главата'' - работа, авторитети ..

ти, че ще имаш възможност, ще я имаш. Въпросът е, като дойде, какво ще направиш с нея. Всяка връзка иска да дадеш нещо от себе си, да поемеш отговорност. Гледайки картите ти, ти до този момент разчиташ на любовта - че като дадеш, трябва и да получиш. Замисли се, как точно подхождаш в сегашната си връзка. не е необходимо да ми отговаряш - това е работа за теб. когато започнеш с тази задача, нещата ще се наредят постепенно и ще получиш желаната от теб сигурност във връзката.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2528 -: Юли 21, 2016, 02:24:47 pm »
В твоето семейство бащата ли е бил по-трудният човек? Понеже за проблематичен семеен модел споменаваш. Питам от астрологична гледна точка, за да сверя часовника.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2529 -: Юли 21, 2016, 02:34:03 pm »
Човек като се старае, се вторачва във всяко едно несъвършенство и търси под вола теле. А тия, дето го карат през просото, сякаш по им се нареждат нещата, без излишни главоболия. На мен винаги са ми търсили грешки хора, които грешат в пъти повече от мен. Така че стремежът към съвършенство има и своята сенчеста страна.  :)
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 02:36:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2530 -: Юли 21, 2016, 02:41:20 pm »
Лоти, опозицията Венера/Уран работи точно по този начин. Отдаваме се прекалено в търсене на близост - по Венера и забравяме за желанието за независимост, което в този момент другия започва да проявява.
В момента, в който ние започнем да демонстрираме независимост, другия се залепя за нас и иска взаимност и отдаденост. Труден е балансът при това положение на планетите. Такива ще са ти връзките, докато не го видиш това и не намериш някакъв задоволителен среден път на отношение и поведение във връзките ти.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2531 -: Юли 21, 2016, 09:39:48 pm »
Мой близък приятел все ми обясняваше преди, че Сатурн в първи дом дава забавяне. И аз не обръщах внимание, четях лековати астро статийки и му обяснявах как всичко ми е навреме и ми е екстра. Е, чак сега започвам да разбирам какво е искал да ми каже. Знам, че не откривам топлата водя, но някак изведнъж си дадох сметка, че изживявам неща, които за връстниците ми са били актуални преди 10 години. Сатурн е в първи и управлява асц., така че забавянето касае мен, моята личност и отчасти личния ми живот.
Виждам как всяко нещо се случва бавно, трудно и реша ли да пробвам по лесния начин и с малко шмекерии - веднага съм порязана.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #2532 -: Юли 22, 2016, 12:43:48 am »
The_One, ти имаш Сатурн на АСЦ, а не Сатурн в 1-ви дом(има разлика) и още щом си се родила си започнала да  въвеждаш природата на същия в живота си, макар и не така типично поради намесата и на Уран там- попитай мама за спецификата и преживяното. А защо сега си започнала да разбираш принципът на Сатурн и споделеното от твоя познат със Сатурн в 1-ви дом, може да се разгледа оста 3/9 при теб какво я е провокирало в период от 2 1/2 г/ :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2533 -: Юли 22, 2016, 08:45:20 am »
Мой близък приятел все ми обясняваше преди, че Сатурн в първи дом дава забавяне. И аз не обръщах внимание, четях лековати астро статийки и му обяснявах как всичко ми е навреме и ми е екстра. че изживявам неща, които за връстниците ми са били актуални преди 10 години. Сатурн е в първи и управлява асц.,

The_One и благодарение на него като у1 +самия той на асц.- сега изглеждаш с 10 год. по-млада от връсниците си  ;) и след още 10 год. ще кажеш  на сбабичосалите се твой набори -моя съфорумка ми обясняваше как сатурн на асц . консервира и съхранява,забавя стареенето,пък аз чак сега се поогледах в огледалото
« Последна редакция: Юли 22, 2016, 10:15:57 am от strelicka »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #2534 -: Юли 22, 2016, 09:09:50 am »
Стрелче, съгласна за консервирането, но не точно "на младежкия вид". По-скоро нещо от рода - на 15 години изглеждаш като на 30, и така си и оставаш - мумифициран къмто тази визия, независимо от промените в цвета на косите и плътността на телесата  ;D
Както и да е, все си си неадекватен къмто средата и връстниците :P
De omnibus dubitandum est