Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623614 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2565 -: Август 12, 2016, 03:15:32 pm »
И моето лично мнение е, че анаретните планети могат да дадат лошо проявление, само, че плутон не ми се вижда достатъчно акцентиран.

Само не знам защо, Алена, написа воден тригон, той е въздушен, което пак не ми се връзва :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2566 -: Август 12, 2016, 03:23:33 pm »
Да, въздушен е  :72:  именно - с лекота ги върши тези деяния  :)

А Плутон не е съвсем в нищото - нали е в хвърчилото - в секстил към двойката Сатурн/Уран, както и с Нептун, опозиция на Меркурий  ::) Ако АС не е Рак - може да е ъглов. Като ми остане време, щом има публична биография - може да се пробва със сайта за ректификация - какво ще излезе. Щом е влизала в затвора, ако се е омъжвала, ако има деца ..... все са значими събития.  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2567 -: Август 12, 2016, 03:31:14 pm »
Да, има 3 брака, 4 деца, от които 3 са убити по мафиотски причини. Честно казано с толкова много плутонови събития (макар, че можем да ги наречем и нептунови, 12ти дом са затворите) не знам дали лесно може да се ректифицира картата.

Единият й син се казвал Майкъл Корлеоне :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2568 -: Август 12, 2016, 03:36:43 pm »
Много интересно - конфигурация на Луната със силни Юпитер и Марс какво е дала, в съчетание с алтруистично водолейско Слънце в съвпад с Кету.  :017:

Жалко, че не се знаят домовете. Там е ключът от бараката. С такива конфигурации, при други обстоятелства, би могла да бъде и борец за човешки права и свободи, за някаква кауза, а може би дори и политик.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2569 -: Август 12, 2016, 03:41:41 pm »
Порових из нета но не виждам точни поне години - кога е бил първия брак, ражданията на децата. Въведох множество екстремални ситуации, влизането в затвора и горе-долу за първи брак и деца ... Дават АС Скорпион - родена в полунощ ...

Хммм, ако има аС Скорпион и Плутон на МС .... :-\ :-\ :-\
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2570 -: Август 12, 2016, 03:43:50 pm »
Намерих карта, на коята дават Асц във Везни съвпад Нептун. ????

Пусни я ако можеш, аз търсих, но не намерих. Макар много да ме съмнява, че дори и тя си е знаела точния час на раждане.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #2571 -: Август 12, 2016, 03:52:51 pm »
http://www.harmoniclife.com/sample.aspx?SampleID=166998

и още нещо: "I was watching a documentary last night on Miami in the early 1980's and the rampant violence attributed to the cocaine trafficking, and had no idea one of the key people in the perpetuation of all these brutal killings was a woman in her 40's Griselda Blanco. She was called the "black widow" and was considered a boss in the cocaine trade.. no one dared cross her. She was eventually placed in jail in 1985 but was released in 2004 (her current whereabouts are unknown). Anyway, I looked up her natal chart today. There is clearly a lot of tension, but one thing that stood out was her north node (used noon birthtime) and chiron are conjunct and the midpoint being 25 Leo, a degree labled as a serial killer degree. I'm intersted to see what others have to say about her natal chart and also about the degree of 25 Leo. "
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2572 -: Август 12, 2016, 04:00:31 pm »
Е, сега, само по един градус не може да се правят такива заключения. Майка ми има плутон на 25 лъв в точен съвпад с десцедента :012:

За мен чисто и просто всички тези тронови и екзалтирани планети са дали такава възможност за изява на затъмненото слънце.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2573 -: Август 12, 2016, 04:02:24 pm »
Ами то няма домове в тази карта  ::) Просто е огледална.
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2574 -: Август 12, 2016, 04:05:38 pm »
Ето ви друга карта със същата дата, съвсем друга изява

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2575 -: Август 12, 2016, 04:14:52 pm »
Моето предложение   :72:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2576 -: Август 12, 2016, 04:22:42 pm »
Ако залагаме на изгряващ Скорпион, евентуално бих преместила изгряващия градус по-нататък, в последните 5 градуса. Луна и Юпитер да са в 8 дом от Асцендента, не в 9ти. И Раху да е по-близо до МС или поне да е в 10 дом от АС. Но трябва да се търсят и указания за присъди и лежане в затвора. Обаче сега като завъртях картата, не се получава, мести се датата на раждане. Ако е малко след полунощ, Луната се мести и отива в един знак със Сатурн - има повече логика, отколкото при знаков съвпад с Юпитер. Говорим за 25-26 гр. Скорпион, така ще изгрява и марсова терма. Но пък Луна в накшатра Мригашира не ми се връзва много, освен за повече бракове - те са едни плахи, променливи, не особено агресивни...

Пробвах да преобърна картата - Раху близо до АС, Алгол на МС, Сатурн и Уран в 10 дом. Ако АС е преди 23 гр., Луната и Юпитер отиват в 12 дом от изгряващия знак, а Марс - в 6ти, Слънцето и Венера - в 8ми /отчетено по фиксирания зодиак/. Има логика Плеядите да са ѝ в зенита, а Сатурн да е в кулминация. Слънце в съвпад с нодалната ос на ДС може да бъде фактор за нейната известност. Никой не е казал, че известността трябва да бъде със знак плюс.

« Последна редакция: Август 12, 2016, 04:40:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2577 -: Август 12, 2016, 04:24:30 pm »
Мисля 1985 я окаушват :)

« Последна редакция: Август 12, 2016, 04:26:15 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2578 -: Август 12, 2016, 04:25:15 pm »
Аз продължавам да мисля, че луната е акцентирана, заради "семействеността" при мафиотските организации.

Да, от 1985 до 2004 г. е в затвора.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2579 -: Август 12, 2016, 04:26:43 pm »
Вие имате повече опит, на мен идеята ми беше:

АС Скорпион
Плутон на МС
Сатурн/Уран на К8
Нептун на К12
Меркурий - най-ниско - а и тя е сменяла местоживеене многократно от малка  :)
Над силата е само умението да я владеем!