Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623753 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2820 -: Януари 19, 2017, 11:08:16 am »
Това какво трябва да означава? Че Алена пуска колоритните, а ние останалите - карти на плебса?

На мен и сред плебса все колоритни личности ми се лепят, чудя се кой аспект да набедя, нямам много лъвско. Доживотен абонамент за перковци. ;D

Ама то подобното привлича подобно.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Натални карти
« Отговор #2821 -: Януари 19, 2017, 11:29:25 am »
Лили седя в полупразен автобус с много свободни седалки, влиза някой очевадно мега луд ,оглежда целият автобус, другите пътници и познай към кого се запътва да седне ;D  Като изляза само лудите ме задяват-комплименти, обяснения, покани, всеки път поне един луд-обожават ме :012:  Мама му стара с какво го заслужих ;D И нито един нормален а дори съм ходила в библиотека  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2822 -: Януари 19, 2017, 11:31:15 am »
Първата карта е от преди 29г(точната дата не я знам).Втората е към днешна дата.От дирекциите малко ме притеснява Плутон на К5,но това е за друга тема.Алена ме насочи към 6Д и 10Д.Аз до сега четях темата за Марс и там съфорумка пише за операции на детенцето й при опозиция на Сатурн/Марс по куспиди 6/12,та затова си мислех за болници и здраве...
Да не ви занимавам много,само се питах дали има отношение със здравето,иначе паживьом увидим...то ще си покаже...
18 март 1988 си имала следните асп.указващи нещастен случай,инцидент,травма с опасност за живота

1.СД Марс каре Плутон / напр.връзка 1-8 сигниф./Плутон ти упр. 5- забавление,хоби спорт,това ще е причината за инцидента/тр.Марс през 6 д.каре Плутон,отключва дирекцията
Тр.Уран/Сатурн У8 на К6  опозе Марс указват травма на главата
2.СД Плутон съвпад Венера ,У4,отново 5 дом с 4 ,опасност ,но с благоприятен изход този съвпад е на тригон към К8,отървала си се с комоцио
3.СД Венера съвпад Уран,това са У4 и У8
4.СД ЛУНА съвпад СЛВ ,каре К8 ,по натал е съвпад У8,а съвпада с СЛВ – Луната У12- едри животни,нещо е подплашило коня,или ти си била неразумно действаща в момента,инцидент с изход в 12-болница
5.Прогр.Луна опозе-Плутон след случката отказа ли се от ездата или продължи
Тр.Плутон съвпад Луна- спорт,хоби ще е причината ,връзка 5-12,да а не тайна връзка,любов примерно,явно тук е любов към конете -5-12
6.Прогр. Меркурий,дисп.на сол.Асц. опозе Марс

Асп.който са те защитили,за хепи енд,са

1.СД САТУРН у6,7,8 тригон Юпитер диспозитора на У1 Слънце,по натал имаш У8 в 1 ,сама си причина за живото застрашаващи случки ,но този Сатурн е в тригон към У1 Слънце в 5 това е мощна защита,диспозитора на Слънцето , Юпитер също е в тригон към У1,освен ретрото,хайз,в собсв.дом,ъглов, елевантен,сатурн е пакосника,слънце-юпитер те защитават,виж по прогр.кога е сменил движението юпитер
2.СД ЮПИТЕР,диспозитор на У1 Слънце секстил Марс,енергия за бързо възтановяване
3.Прогр.Слънце У1 в 5 дом секстил К8 ,положителна вр.1-8 дом
4.СД Меркурий ,/дисп. На сол.Асц.  и на марс/ секстил К8
« Последна редакция: Януари 19, 2017, 12:21:34 pm от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2823 -: Януари 19, 2017, 11:45:13 am »

По втората карта,към днешна дата,

1.СД Марс секстил Плутон,тригон Нептун,забавления, пътуване в чужбина с приятели
Прогр.Марс тригон К4
2.СД Луна У12 секстил К8,прогр.Луна опозе Уран+ СД Венера съвпад Нептун
времеенна смяна на местоживеене,хранителен режим ,за същото говори тр.Плутон през прогр.Слънце
3.СД Уран  У8 секстил К4,тр.Уран сестил К8,тр.Юпитер тригон К8
4. СД Меркурий каре У4 Венера е след 1 год.,а Сатурн няма да е в опозе на Марс тогава
Прогр. Меркурий ,/дисп. На сол Асц. /каре Луна,проблеми в работата
5. СД Асц/Сатурн на К3 +тр.Плутон през прогр.слънце- може да озн. курсове,преквалификация ,свързана с работата
Какво се случи когато прогр.Венера мина през Слънцето,нов дом или обновен,или любов,след 2 години предстой СД Венера съвпад Слънце

На 11.02.2017 имаш ЛЗ на К2,можеш да се откажеш от някой вредни навици,лъвски,ти си знаеш най-добре кой
На 26.02.2017 имаш СЗ в твоя 8 дом каре Слънце,тригон Луна,тук в периода до 21 август бъди предпазвлива и не поемай рисковани начинания,това затъмнение е от цикъл сорос 19S, носещо  приятни изненади,радостни събития,неочаквани печалби,събития,който позитивно да променят живота ти
Следващото СЗ на 21.08 е в 1 дом секстил Марс,от сорос 1N,отново неочаквани събития с въвлечени приятели или група хора,тук е необходимо благоразумие и  да не  вземаш прибързани решения,касаещи взаимоотношения,тъй като нещата са преувеличени и избора ще е грешен

Няма дирекции указващи инциденти с опасност за живота  към момента
« Последна редакция: Януари 19, 2017, 12:05:08 pm от strelicka »

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Натални карти
« Отговор #2824 -: Януари 19, 2017, 07:30:36 pm »
Привет, моля за помощ по тази карта. Това е моя колежка от новата работа. Много лъчезарно и добро момиче. Рядко се срещат такива хора вече, затова ме грабна веднага. А и много ми напомня на мен самата на нейните години. Поисках й данните, защото ми се иска да й кажа нещо, с което да й помогна за в бъдеще да развие личността си, запазвайки тези хубави и рядко срещани качества. Часът не е сигурен – времева рамка – 10-11ч. Сложих 10.30 като за начало.
С уговорката, че знанията ми са ограничени и се извинявам, ако пиша глупости, ми се струва, че твърде много се стреми да угоди на другите, трябва да се научи да отстоява себе си и да казва не (акцент върху Рак, лунни възли Козирог-Рак). Опасност от заблуди, илюзии, лъжи, идващи отвън (опозиция Луна-Нептун). Нестандартни любовни отношения, може би страх от обвързване (опозиция Венера-Уран). Сатурн У5, връх на тао с Марс и Плутон – любовният живот явно ще страда. 5, 6, 7 дом са свързани. Няма връзка в момента, а и от това, което ми е казвала, не е и имала особено активен любовен живот. А е много красиво момиче, като модел е. Юпитер в първи дом явно й дава тази лъчезарност, позитивност и по детски наивна и чиста душа.
Баща й е починал в катастрофа, когато е била на 3г., което ме кара да мисля, че ИЦ трябва да попадне в Скорпион. Атмосферата в дома определно не е стрелешка. За майка си казва, че е много силен характер (това го свързам с тригона на Луна-Плутон) и е строга към нея по отношение на реализацията й в живота, иска да го прави сама.
Тълкуването на тригона и тао-то са ми трудни.
Предстоят й тежки транзити – Плутон опозиция Луна и Сатурн опозиция Слънце и се чудя какво да й кажа, за да я подготвя, без да я уплаша.
« Последна редакция: Февруари 04, 2017, 10:20:43 am от arania »
Non est ad astra mollis e terris via!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #2825 -: Януари 19, 2017, 08:01:19 pm »
Магика, в наталната ти карта Марс е в Близнаци, 11 дом - все иска да разбере кое как, все да е сред хора и подобни, обаче е ретро - спънат е :), иска от теб, преди да действаш, малко да помислиш...
Ретро Марс в 11Д/Близнаци го тълкувам по следния начин:не се вписвам в колектив от много хора,т.е. аз не ги харесвам,но и те не ме харесват.Работя във втора фирма с много хора,но не съм част от колектива...просто не се получава някак...Аз съм на принципа:отивам на работа,бачкам и си заминавам,не ми дреме за сульо и пульо.А и със Сатурн на АС нямам нищо на против да ме мислят за темерут и за надута(но ние тук знаем,че със Сатурн на АС всъщност нямам никакво самочувствие,въпреки,че изглеждам доста добре/АС Лъв).
... с Мерка в пети, Стрелец, но интерсептиран (още една спънка), пък и Нептун му замъглява преценката.


Мммм дамммм....ако има нещо,което наистина усещам и осъзнавам в този натал-е това е този стелиум:Слънце +Меркурий+Нептун...Е толкова осезаемо го усещам,че не е истина просто...Цял живот имам някакви хобита,разбира се не едно и също,но през какво ли не минах...Като движеща сила са ми.Мерка ми е изгорен от слънцето.Въпреки,че съм с висше обр. осъзнавам,че не съм на кой-знае какво високо интелектуално ниво,признавам.А този Нептун...повярвайте ми живея в някаква безтегловност...ама ако може никой да не нарушава мира ми...дори и детето да си ходи само на доктор ако може,такива емоционални сътресения не понасям(от едно известно време)...незнам как да го опиша...като в летаргия съм...сън...а и тази прогр.Луна в Телец...спрях спорта,а тичах по 10км. и всеки ден играех гимнастика до ноември...и от тогава...край...
Само някой като ме засегне с нещо и после го мисля по 2 дни(Луна в Скорпион).А аз почти от всичко се засягам...за съжаление...
...едри животни,нещо е подплашило коня...

Да,подплаши се...до там помня...След случката се отказах,защото така както не ме беше страх от конете,след това вече ме беше страх от тях...

Какво се случи когато прогр.Венера мина през Слънцето,нов дом или обновен,или любов,след 2 години предстой СД Венера съвпад Слънце



Любов...
Благодаря ви за отделеното време! :58:


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2826 -: Януари 19, 2017, 08:08:29 pm »
arania, по тази карта наистина е възможно ИЦ да е на 17 скорпион - при съвпада на пр. Иц с плутон да е станала трагедията с бащата. Но при такава случка в детството твърде възможно е и опозицията на личните планети с уран и нептун да е по остта 4-10 дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2827 -: Януари 19, 2017, 08:26:22 pm »
Няма връзка в момента, а и от това, което ми е казвала, не е и имала особено активен любовен живот. А е много красиво момиче, като модел е.

Тя може да е красива, обаче има невидими Луна и Венера в лъчите на Слънцето. При това в един знак с Кету. Това е доста специфично положение за любовния живот и нещата може да не са такива, каквито изглеждат на повърхността. Привидно може да създава впечатление за атрактивна и интересна жена, обградена от доста обожатели. Но да има по-сложен вътрешен живот и да ѝ е трудно да се разкрие пред някой, не е изключено и да е по-чувствителна, ранима в любовта.

Не знам в кое населено място е родена, но гледано за София ориентировъчният час на раждане ми излиза около 10.10, плюс/минус минутка или две отклонение. Само по едно събитие обаче трудно може да се съди. А с оглед на обстоятелствата в семейството, за които споменаваш, и силното влияние на майката – раждане в интервала след 10.07 до 10.20. Но в зависимост от мястото на раждане може да бъде коригирано.

Това е съвсем повърхностен поглед, разбира се. Във форума не се ангажирам със задълбочени и прецизни ректификации.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2828 -: Януари 19, 2017, 08:51:28 pm »
Ретро Марс в 11Д/Близнаци го тълкувам по следния начин:не се вписвам в колектив от много хора,т.е. аз не ги харесвам,но и те не ме харесват.Работя във втора фирма с много хора,но не съм част от колектива...просто не се получава някак...Аз съм на принципа:отивам на работа,бачкам и си заминавам,не ми дреме за сульо и пульо.А и със Сатурн на АС нямам нищо на против да ме мислят за темерут и за надута(но ние тук знаем,че със Сатурн на АС всъщност нямам никакво самочувствие,въпреки,че изглеждам доста добре/АС Лъв).Мммм дамммм....ако има нещо,което наистина усещам и осъзнавам в този натал-е това е този стелиум:Слънце +Меркурий+Нептун...Е толкова осезаемо го усещам,че не е истина просто...Цял живот имам някакви хобита,разбира се не едно и също,но през какво ли не минах...Като движеща сила са ми.Мерка ми е изгорен от слънцето.Въпреки,че съм с висше обр. осъзнавам,че не съм на кой-знае какво високо интелектуално ниво,признавам.А този Нептун...повярвайте ми живея в някаква безтегловност...ама ако може никой да не нарушава мира ми...дори и детето да си ходи само на доктор ако може,такива емоционални сътресения не понасям(от едно известно време)...незнам как да го опиша...като в летаргия съм...сън...а и тази прогр.Луна в Телец...спрях спорта,а тичах по 10км. и всеки ден играех гимнастика до ноември...и от тогава...край...
Само някой като ме засегне с нещо и после го мисля по 2 дни(Луна в Скорпион).А аз почти от всичко се засягам...за съжаление...Да,подплаши се...до там помня...След случката се отказах,защото така както не ме беше страх от конете,след това вече ме беше страх от тях...Любов...
Благодаря ви за отделеното време! :58:

Магика, няма да коментирам, защото явно говорим за различни неща.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2829 -: Януари 19, 2017, 10:14:56 pm »
Да, тогава ще се измести часът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2830 -: Януари 19, 2017, 11:07:23 pm »
Ето ви една женска карта, дирекции към важна дата

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #2831 -: Януари 19, 2017, 11:22:01 pm »
Да не би да е взело да се бракосъчетае лицето от женски пол?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2832 -: Януари 20, 2017, 12:00:04 am »
Не
Картата не е за забавление, имаме тука сериозни проблеми във вид на конкретни събития и лицето пита "докога?"

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2833 -: Януари 20, 2017, 12:58:11 am »
Претърпян някакъв инцидент /катастрофа/ преди 1-2 години и влошено здравословно състояние от това. В момента някакъв болничен престой?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2834 -: Януари 20, 2017, 02:13:39 am »
Картата не е за забавление, имаме тука сериозни проблеми във вид на конкретни събития и лицето пита "докога?"
ами то в тази карта няма как да не са сериозни нещата, с този Сатурн в 1д на АСЦ  :)
тр Сатурн се изрежда над стелиума в стрелец, като в същото време е направил опозиция с Луната в 8д, а последният аспект оставя емоционален отпечатък, понякога за няколко години след това...
Събитията включват ли аборт/и?
« Последна редакция: Януари 20, 2017, 02:15:25 am от akruks »