Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622651 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2865 -: Януари 21, 2017, 05:29:17 pm »
На всички ще ни дойде звездният миг ;D , моят сега е обвързан със Сатурн, но в далечна перспектива може да се преродя в друга система.

Отгатваш съкровените ми желания. За следващия живот си пожелах да се преродя в друга звездна система, далеч от нашата планета, населена с човекоподобни същества. Но и това трябва да се заслужи, сега работа по въпроса.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Натални карти
« Отговор #2866 -: Януари 21, 2017, 05:31:19 pm »
В разговор, в който се иска конкретност и доказване, че астрологията може да е конкретна, не може да се започне с очакване да се врачува.

Нали и друг път сме правили подобни упражнения, актуални влияния към дата и да се определи насоката за събитията.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #2867 -: Януари 21, 2017, 05:38:23 pm »
Ние и карти на известни личности сме гледали. И сме се опитвали да познаваме с какво се занимават.
Но те не са ни питали "колко още ще страдам?"
А сме го правили за упражнение, развлечение и т.н.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Натални карти
« Отговор #2868 -: Януари 21, 2017, 05:45:59 pm »
Ние и карти на известни личности сме гледали. И сме се опитвали да познаваме с какво се занимават.
Но те не са ни питали "колко още ще страдам?"
А сме го правили за упражнение, развлечение и т.н.

За продължителността на страданието вече може да се коментира (евентуално), след като се уточни какво е. Поне за мен е необходимо, тъй като си отсявам съответните фактори, съставям си по-конкретни изводи, насочвам се окончателно към сигнификатор и прочие. Но предполагам никой не ни заставя с пистолет в главата да се изказваме.  :012: Всеки преценява до колко и дали да се включва в сериозни казуси, съгласна съм, и аз не бих си позволила да подвеждам някого, ама вярвам, че и Папи си прави някаква цедка какво да сервира на жената.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2869 -: Януари 21, 2017, 05:49:45 pm »
По принцип, разчитайки текущата динамика, могат да се направят някакви предположения кои са най-засегнатите сфери в момента. Но и в такива случаи човек идва с конкретни въпроси и дефинира областта, която представлява интерес. Независимо от всичко първо се гледа наталът, там има ясни указания за проблемните сфери. А има и жени, които привидно питат за едно, а скритият подтекст е друг, така че се налага да четеш и между редовете. Някои например много обичат да симулират успешност и после ще те изненадат с неочаквано сериозен проблем. А други са многострадални геновеви, реват за всичко, гледаш хороскопа – няма указания за кой знае какви житейски несполуки и трагедии, даже може да се окаже човек с относително добър късмет. Затова първо винаги гледам какво се случва в ума и душичката на натива, в каква психологическа матрица си твори живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Натални карти
« Отговор #2870 -: Януари 21, 2017, 06:08:45 pm »
Ако имаше конкретен въпрос, тази енергия нямаше да вършее неефективно, а щеше да се излее конкретно и да задвижи вятърната мелница, воденицата и тнт. Насочена и употребена павилно .Човек, ако е на зор не мисля, че има голям мегдан за тайни.. А пък ако не става въпрос за помощ, а игра с панаирджийски маймунки -тогава жокер, насока-здраве, деца, кариера ,какво ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2871 -: Януари 21, 2017, 06:17:51 pm »
За панаирджийски маймунки някои нямаме много време, затова ми е важна посоката, в която да гледам. Защото покрай форумните гледанки пренебрегвам реални поръчки, после се чудя как да си разпределям времето. Освен това е желателно да се работи с точни данни, независимо дали става въпрос за натален анализ или прогностика.

Ето един казус и от мен, въпросът е "Докога?". Нарочно оставям данните, защото без тях може да има само налучкване. Вчера направих опит за бърза ректификация /не е на 100% сигурна/, часът се поизмести малко.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2872 -: Януари 21, 2017, 06:37:47 pm »
М, явно минаваме към следващия казус
Ок

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2873 -: Януари 21, 2017, 06:46:08 pm »
Все пак, заради хората, които положиха усилие-заради себе си, астрологията, и разбира се, конкретната карта, ето накратко:

Момичето си е една голяма симпатяга, работи като стюардеса, завършила е ег
Обаче:
- 11.05.2011-раждане секцио вследствие на усложнение;
- 02.03.2014-операция на руптирала киста на яйчника;
- 28.04.2016-илеус,срастване на червата;
- 11.10.2016-интервенция на ухото след остър отит;
- 17.10.2016-повторна интервенция, заради неуспешна първа

Събитието от април 2016 е животозастрашяващо (илеус), направо-супер на косъм, по нейни думи-никаква предистория, страшни болки в корема, изведнъж
Както и сами виждате, има тенденция, и въпросът "докога", не е свързан с никакви там вътрешни противоречия, луни и т.н. Всеки, на който в една година са му правени три сериозни операции, ще е наясно, че не може емоционално след това да си ок. А преди като цяло-съвсем нормален живот, семейство, дете, майка й е добре, няма изневери и драми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2874 -: Януари 21, 2017, 06:57:10 pm »
Та това, мили момичета, би трябвало да се вижда, не като конкретна болест или проблем, разбира се, но би трябвало
Затова ви казвам, че дали е Алена или не-все тая
Ще дойде клиента, ще пита за любов-конкретна тема, чудесно, гледате за любов, а той горкият едва прескача трапа на няколко пъти през годината, и добрият астролог (не Алена) и дума не е обелил да го предупреди
Няма що

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2875 -: Януари 21, 2017, 06:59:06 pm »
Папи, всички операции са по СЛв. 8 дом..луна.. близнаци. Факт. Ако пуснеш данни, за да развъртим датите, ще е супер - предполагам че нодалната-ос ще е все активирана. Ако не се лъжа, тук имаше добри попадения. Сега съм на тел и не мога повече да пиша

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2876 -: Януари 21, 2017, 07:00:06 pm »
Значи все пак насоката е здраве, а не любов, семейство, работа и пр.

Обаче колко интересно, по сидерал – екзалтирала Луна в съвпад със силен Раху в 8 дом какво дава. По принцип това е доста експанзивна и разрастваща комбинация, особено за разни тъкани извън контрол. А в нейния случай е дало срастване на червата, непроходимост. Но за яйчници, репродуктивни проблеми тази конфигурация върху възлите е доста показателна.

А иначе девойчето може да изглежда "голяма симпатяга", но няма как да знаем какво става в душата ѝ. И за близки приятелки често не сме сигурни, какво остава за някой случаен човек. В хороскопа много ясно се вижда характерът на човека и какъв е житейският му път, какъв е маниерът му на взаимодействие с хората, къде са болните места.

И аз много големи симпатяги познавам. Но само на пръв поглед.  Докато не я видиш как си постига целите в живота и какви ценности изповядва /отвъд привидни демонстрации/, как реагира в ситуации, изискващи труден избор, да се спази или да не се спази морален кодекс, няма как да прецениш що за човек стои насреща. Външните демонстрации са едно, а вътрешният живот на човека често може да ни изненада.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2877 -: Януари 21, 2017, 07:02:16 pm »
Цитат на: Lilla
Независимо от всичко първо се гледа наталът, там има ясни указания за проблемните сфери.

По принцип може всичко, но ето как практиката не го доказва
Затова ви казвам, че по принцип астрологията е супер, но практически си е гола вода :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2878 -: Януари 21, 2017, 07:05:23 pm »
Перфектно ли познаваш характера ѝ, ценностната ѝ система, целите в живота? В интерес на истината мен близки приятелки са успявали да ме изненадат. Но ако гледам хороскопа, а не човека и демонстрациите му – доста по-рядко.

Затова ви казвам, че по принцип астрологията е супер, но практически си е гола вода :)

За мен астрологията не е гола вода, просто има разлика в очакванията спрямо астрологията. А те се формират в зависимост от редица личностни фактори. Някой очаква 1+1=2, друг търси скрития смисъл на нещата, нещо по-задълбочено. И всеки, в зависимост от търсенията си, получава отговорите, които ще му влязат в употреба.
« Последна редакция: Януари 21, 2017, 07:11:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2879 -: Януари 21, 2017, 07:11:12 pm »
Перфектно ли познаваш характера ѝ, ценностната ѝ система, целите в живота? В интерес на истината мен близки приятелки са успявали да ме изненадат. Но ако гледам хороскопа, а не човека и демонстрациите му – доста по-рядко.

Защо е важно да й познавам характера, за да й предскажа илеус? Какво значение има дали е симпатяга отвътре и какви й били не знам кое си?
Говорим за астрология-някой щеше ли да й предскаже 2016 като кофти здравословна?
Вярно ли ще те интеррсуват по-задълбочени психологически анализи, ако лекарите не знаят какво ти има?
« Последна редакция: Януари 21, 2017, 07:14:50 pm от Papy »