Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623065 пъти)

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3150 -: Април 06, 2017, 09:37:19 pm »
Въпроса ми е дали тези атаки от страна на Плутон, Сатурн и др. планети в сферата на здравето са вече минало или може да се очакват още? :) Това най вече ме интересува! Аз имам идеи и искам още неща да опитам в тази насока за борба с автоимунното Хашимото, но дано имам и звездна подкрепа.

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3151 -: Април 06, 2017, 09:51:20 pm »


Накратко "оценяващо" по картата ти: При теб Слънцето управлява изгряващия знак и опозицията му със Сатурн е трудна, особено за нощно раждане. Може да дава някакви огорчения в засегнатите сфери или по–късна реализация от очакваната. Но за компенсация ти е дадено подкрепящо влияние на силна звезда в съвпад с изгряващия градус, имаш Регулус на Асцендента.


Lilla кои са засегнатите сфери? Дано да е късна реализация и без това не съм се реализирала, а се очакваше, но все нещо се променяше.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3152 -: Април 06, 2017, 09:56:05 pm »
При теб тази опозиция се пада в 5/11. През 2010 ли ставаш майка за пръв път? Хм, за го броим ли за късно раждане?
Споменаваш, че след раждането се е отключило това заболяване. Някакъв стрес има ли изживян?

Това са само предположения... не чета всичко, което преди си споделяла. По прогностичната част съм пас, не мога цял ден с гледане на хороскопи и гадаене да се занимавам. Нека се включват тези, които се раздават.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3153 -: Април 06, 2017, 10:20:30 pm »
При теб тази опозиция се пада в 5/11. През 2010 ли ставаш майка за пръв път? Хм, за го броим ли за късно раждане?
Споменаваш, че след раждането се е отключило това заболяване. Някакъв стрес има ли изживян?

Това са само предположения... не чета всичко, което преди си споделяла. По прогностичната част съм пас, не мога цял ден с гледане на хороскопи и гадаене да се занимавам. Нека се включват тези, които се раздават.  ;D

Да късно 1во раждане. Самото майчинство беше огромна и чакана радост, но и голям стрес. Мисля този стрес е отключил Хашимото! Имахме и преместване в друго населено място Март 2011г също стрес.


Да много време ти отнех, определено Lilla!! Благодаря!!  :08:

Може някой утре да се включи.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3154 -: Април 07, 2017, 08:59:29 am »
Венера, как се разбирате с детето? Плутонът му съвпада със Слънцето ти. За щитовидната май гледат Мерк.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3155 -: Април 07, 2017, 09:22:16 am »
Щитовидната е по венера, тъй като се намира близо до гърлото, а то е под знака на управление на телеца. Тук телец е на МЦ, най-видимата точка и управителят му не е добре поставен - в анаретен градус, в козирог и на куспидата на 6-ти дом. Реално опозицията на съвпада в пети дом със Сатурн, който е и диспозитор на съвпада може да предположи здравословни проблеми, свързани с изявата на пети дом.

Друг въпрос е, че Хашимотото вече е толкова разпространено, че надали има точни астрологични сигнификатори, които да важат във всички случаи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3156 -: Април 07, 2017, 09:24:25 am »
Ам да-всеки втори с хашимото-голяма мода

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3157 -: Април 07, 2017, 09:27:33 am »
Ам да-всеки втори с хашимото-голяма мода

Що да е мода, познавам две жени с хашимото и при двете си имаше неприятни реакции на организма, трудности със забременяването и т.н.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3158 -: Април 07, 2017, 09:34:39 am »
Да, тази мода се свързва с Чернобил.  Онкологичните заболявания също са много модерни, Папи. Ребека, нали щеше да ставаш мод, какво става с транзитите ти?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3159 -: Април 07, 2017, 11:05:00 am »
Що да е мода, познавам две жени с хашимото и при двете си имаше неприятни реакции на организма, трудности със забременяването и т.н.

Преди 4год имах само 1 позната с Хашимото, сега от старите ми познати, вече 4 имат, общо 5
Все пак нямам хиляди познати, но си е бройка

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #3160 -: Април 07, 2017, 11:18:38 am »
при всички положения, кофти изказване;

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3161 -: Април 07, 2017, 01:37:06 pm »
 Здравей Sirius, тя е почти на 7г. и добре се разбираме за сега, добро дете е. Наистина в 5 дом където се намира моето слънце тя има Плутон, Луната също и е в 5 дом и True node. Това какво показва, че може да не се разбира ме ли?

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3162 -: Април 07, 2017, 01:47:16 pm »
Terry може би трябва да храня Венера по някакъв начин така съм чувала. Преди време май не случайно съм се занимавала с козметика по Венера :)

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3163 -: Април 07, 2017, 02:51:53 pm »
Здравей Sirius, тя е почти на 7г. и добре се разбираме за сега, добро дете е. Наистина в 5 дом където се намира моето слънце тя има Плутон, Луната също и е в 5 дом и True node. Това какво показва, че може да не се разбира ме ли?
Попитах, защото  с моето малко дете също  имаме Плутон-Слънце , но опозиция, и това определено ми пречи, не мога да наложа волята си над него. Дъщеря ти явно не злоупотребява с властта си над теб, радвам се за вас.
Не ми се струва лесна програмата ти, Плутон прави съвпади с почти всичките ти планети. Мисля, че тук те е довел актуалният квадрат Плутон-Хирон. Скоро Плутон ще тръгне ретро и ще разхлаби за известно време примката си. 

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3164 -: Април 07, 2017, 04:42:21 pm »
sirius нещо по конкретно може ли да ми кажеш? С кои планети ми прави съвпади по точно за да потърся инфо някъде да прочета?