Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623031 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #3195 -: Април 15, 2017, 02:29:28 pm »
:D Ако отговорът, който търсиш е "След 2 години ще имате връзка и дете" и дотам, не виждам смисъл от астрология. Същото може да каже и кварталната гледачка на кафе/карти. Явно не схващаш какво говоря.

Въх... ти се оля...
Не, ''Ще имате'', а - има предпоставки,възможно е,има вероятност и така нататък,разбираш ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3196 -: Април 15, 2017, 04:52:09 pm »
Ех, Али не всички лъвове са шефове (макар тези които не са трудно да го приемат :)  ) както не всички риби са художници.
Според мен не е имал предвид знака на СЛънцето, а разположението му в 10д.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3197 -: Април 15, 2017, 06:54:13 pm »
Здравей, Цвета, аз нямам задълбочени познания по астрология. Моят скромен поглед вижда, че февруари 2019 прогресивната Венера ще съвпадне с наталното ти Слънце, т.е. плюс/минус 6 месеца от тогава има предпоставки за движение на любовния фронт. Тогава има и обрат на лунните възли. Венера управлява и твоя осми дом, който сред други неща отговаря за секса и раждането.Транзитен Хирон дълго време ще настъпва Луната ти, можем да го приемем и като срещи с лекари във връзка с желанието ти да станеш майка.
И от чисто научен интерес, би ли казала, дали е имало ярко събитие в живота ти/семейството ти на 27.08.1978?

thzveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #3198 -: Април 16, 2017, 01:59:05 am »
Към sirius не си спомням за някакво паметно събитие на упоменатата от вас дата...Но все пак благодаря за разчитането на въпроса ми!Но като се сетя та 28.08.е рожденната дата на моята майка...Може и да е било свързано с това събитие....
« Последна редакция: Април 16, 2017, 02:05:55 am от thzveta »

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3199 -: Април 16, 2017, 03:47:21 am »
Бях чела, че за хората с Уран в първи дом със сравнително голяма степен на сигурност може да се провери часа на раждане като потърсим събитие на прогресивен асц в съвпад с нат. Уран. В двете карти от базата ми данни работи. Единият е съпругът ми, чиято карта има сходства с тази на Цвета. Другото, което е сходно, е натален Плутон в 12. дом, който в детските години транзитира през асцендента. При мъжа ми го свързвам с честото му боледуване тогава. Живяли са и бедно, защото са строяли къща (Плутон у2), бил е поверяван на баба ( както се казва за хората с Плутон в 12. дом- силно присъствие на властна женска фигура, баба или бавачка). Както и да е, Цвета, желая ти светли празници. Може да попиташ майка си с какво помни този си рожден ден. Дано намериш любовта.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3200 -: Април 16, 2017, 09:12:24 am »
Бях чела, че за хората с Уран в първи дом със сравнително голяма степен на сигурност може да се провери часа на раждане като потърсим събитие на прогресивен асц в съвпад с нат. Уран. В двете карти от базата ми данни работи. Единият е съпругът ми, чиято карта има сходства с тази на Цвета. Другото, което е сходно, е натален Плутон в 12. дом, който в детските години транзитира през асцендента. При мъжа ми го свързвам с честото му боледуване тогава. Живяли са и бедно, защото са строяли къща (Плутон у2), бил е поверяван на баба ( както се казва за хората с Плутон в 12. дом- силно присъствие на властна женска фигура, баба или бавачка). Както и да е, Цвета, желая ти светли празници. Може да попиташ майка си с какво помни този си рожден ден. Дано намериш любовта.

Това важи за всеки ъглов дом и планети близо до куспидата, при мен уран е в 4ти дом на 6 градуса от ИЦ и действително имам събитие по дома и планетата на 6 годишна възраст.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3201 -: Април 16, 2017, 09:17:48 am »
Да, има логика и за другите ъгли, но от планетите именно Уран се слави със  забележима и отчетлива точност.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3202 -: Април 17, 2017, 07:02:53 pm »
======================
Нали им гледаме картите. По картите също правя изводи.
Нямам причина да не вярвам, че мъжът е ударил нея и детето. Това че тя променя нагласите си през няколко дни, не е причина да се съмнявам в информацията. Информацията не се е променила, променила се е гледната й точка.

покрай сериала в любовните хорари, ето това подчертаното ми направи силно впечатление ..... и изкарах картата на мъжа на Аделина - мъжа, удрящ жена си и детето си.

Та, кое точно в картата показва, че мъжът е способен да направи това?

- рибешкия Марс отпада - няма как да стане
- лъвската Луна на МС? - та той толкова искат да го видят грижовен
- У5 има само един негативен аспект - с Меркурий .... е какво, той ли е?
- или сигурно интерсептирания Овен в 6-ти дом?
- не, трябва да е ретро Уран във везни, на Асцендента

Според вас ..... кое може да е?

Може да видим и тенденциите за алкохола ........

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3203 -: Април 17, 2017, 07:39:15 pm »
Е, хайде сега ............ нека не търсим извинения. Представете си, че е чисто теоретичен въпрос. Кое в картата показва способност за физическо насилие?

Имам до себе си един рибешки Марс, в напрегнат аспект със Слънце/Плутон в Лъв ........... ами перчи се, подскача, ама като дойде момента да действа, ръката му олеква.

Ето този господин според вас, може ли да прибегне към въпросното насилие?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3204 -: Април 17, 2017, 07:41:33 pm »
Тази карта е без час на раждане. Но до бутилчица евентуално може.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3205 -: Април 17, 2017, 07:43:33 pm »
Да, без час е .... но все пак - все нещо ще говори за тези способности.

Искаш да кажеш, че до бой не, но до алкохол - може. Така ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3206 -: Април 17, 2017, 07:45:53 pm »
Изобщо не правя анализ на карта без никакъв час на раждане, не ми е в стила. Едно към гьотере. Аспектите и знаковите позиции могат да имат различна изява, зависи от домификацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3207 -: Април 17, 2017, 07:49:34 pm »
При всички положения способността да се направи това, трябва да е заложена в картата.

А и откъде Мирабела ще има причина да вярва на Аделина? Мен това ме зачовърка .... не се познават, има само карти. Значи в картата на този мъж го има - и аз питам, кое е това нещо?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3208 -: Април 17, 2017, 07:50:18 pm »
Нещо лично засегнати ли се почувствахте, че не съм на вашето мнение ли? Че ми цитирате и на всяка цена се стремите да ме оборите? Това си е моето мнение. Няма да си го променя - като извадихте клишетата и аз ще извадя едно - фиксиран Меркурий.

Нямам лична кореспонденция с Аделина. Чета каквото е написала във форума и чета внимателно. Има информация, която се повтаря в нейните изказвания. И четох по-назад какво е писала за въпросния мъж, още преди да се роди детето. Сравнявам, анализирам. Защо да не вярвам, че я е ударил? Вие защо не вярвате? Нали всеки бил невинен до доказване на противното? Значи аз нямам право да съдя мъжа, но вие имате право да съдите нея? Не я защитавам. Изобщо. Не може да ме обвинявате в необективност, ако вие не сте. Взели сте страна в конфликта. Аз не съм. Нито защитавам нея, нито мъжа. И двама са се заслужили взаимно.
« Последна редакция: Април 17, 2017, 07:57:20 pm от Mirabella »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3209 -: Април 17, 2017, 07:54:58 pm »
При всички положения способността да се направи това, трябва да е заложена в картата.

Зависи на кой кога му прелива чашата, при всеки нивото на толерантност е различно. Хора с едни и същи Марсове и еднаква аспектация биха могли да реагират по различен начин. На един да му падне пердето и да посегне физически, друг да се владее и да приложи сила само при самоотбрана, при това ако наистина има сериозна заплаха от нараняване.

Как ще се прояви една квадратура или опозиция между Марс и Сатурн или Марс и Плутон също не може да се каже със сигурност, ако нямаме точен час на раждане. Но предполагам, че нумерологично може да се изкара информация за човека, там час не е нужен.

Познавам хора с много кофти аспектирани Марсове, които изключително добре се владеят. И други – слаби по знак, с тригончета и секстилчета, които в състояние на емоционален афект или под въздействие на алкохола губят контрол и могат да посегнат.




« Последна редакция: Април 17, 2017, 07:56:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui