Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624027 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #3285 -: Април 19, 2017, 10:55:41 pm »
Лили, кажи някой хубав Марс за мъж, за да знам какво да поръчам от Вселената :012:

Задължително си поръчай същия като твоя.


Хубавият Марс на мъж е на Твоя Мъж.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #3286 -: Април 19, 2017, 11:14:35 pm »
Ех, аз пуснах въпроса просто ей така :)

Знам, че поръчките не идват по този начин, по който ги възприемаме. Нито пък, че един Марс е най-важното нещо в картата на мъжа.

Според мен, всеки заслужава партньора до себе си спрямо собственото си сърце :38:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3287 -: Април 19, 2017, 11:16:48 pm »


 Нито пък, че един Марс е най-важното нещо в картата на мъжа.



Романтика, е едно от най-важните в картата на мъжа.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #3288 -: Април 19, 2017, 11:47:07 pm »
Абе, майтап, ама не се знае. Ти поръчвай все пак! Ще се удивлиш, когато поръчката ти бъде доставена и ще се радваш също.

Той (му) е важен, ако пасва на твоя. Инак и златен да (му) е, хвърляй го. Да те е страх от прехвалените.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Натални карти
« Отговор #3289 -: Април 19, 2017, 11:54:36 pm »
Тъй де ще си дойдете на думата - ПАСВА.  ;D
Всякакви други характеристики от типа този се услушва, онзи тича с блистерите, третия не 'нам си какво са ирелевантни  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3290 -: Април 20, 2017, 12:00:34 am »
Всеки мъж заявява себе си, чрез Марса в картата си, винаги тръгва към жената с него, а след това се сеща да включи и останалото бойно снаряжение. Тук не става въпрос  кой на кого пасва и дали му втасва.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Натални карти
« Отговор #3291 -: Април 20, 2017, 12:14:22 am »
Всеки мъж заявява себе си, чрез Марса в картата си, винаги тръгва към жената с него, а след това се сеща да включи и останалото бойно снаряжение. Тук не става въпрос  кой на кого пасва и дали му втасва.  :)

Към коя жена?

Защото един мъж се заявява към една жена или към всяка жена  :) .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3292 -: Април 20, 2017, 12:20:12 am »
Санти, ти кажи, ти си мъж, с какво тръгваш към една жена , за да я впечатлиш  колко си мъж ?   :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #3293 -: Април 20, 2017, 12:39:05 am »
 :D значи, предполагам, че ако е по-палавичък, директно го плясва на масата, да предизвика удивление. Ако е скромничък, плахо гледа замята като виновен ученик. Но и двете тактики работят. И да, заявка по Марс е, ама кое ще ми хареса, зависи от моя си.
« Последна редакция: Април 20, 2017, 12:43:41 am от Люба »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3294 -: Април 20, 2017, 12:44:58 am »
Люба, на теб ще ти хареса по твоя-та Венера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3295 -: Април 20, 2017, 01:52:05 am »
Марс в Риби, но  същия и в мъжка, и в женска карта е предпоставка също за насилие.  :)
Баба и Дядо, македонците, родени с две седмици разлика, са с Марс в риби- дали ги мъчеше носталгията по родния край и близките, дали по отминалата младост като цяло, но редовно си поплакваха и бяха добри и мекушави, работливи и чувствителни хора- баба скорпион, дядо-везни. Баба ми я беше страх пиле да заколи и за тази цел хвърляше напоен с вино хляб на кокошките, чакаше ги да се натръшкат пияни в двора на курника , тогава вземаше една и нежно и режеше вратлето.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #3296 -: Април 20, 2017, 07:19:03 am »
Люба, на теб ще ти хареса по твоя-та Венера. :)

Кефи ме, че не падаш по гръб, нищо че говорим за различни неща и еднакви едновременно. Иначе каквото кажеш е правилно, но като че ли извън контекста. На другия. А не мисля, че не разбираш, напротив, проникваш, но да се чуеш. Обаче изглеждаш блага. Дуализмът в природата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3297 -: Април 20, 2017, 10:10:27 am »
Люба, и аз се кефя, когато диалога върви. :-)
Ти го каза, дуализъм.Там, където мъжа е силен, жената е слаба и обратно, затова са в двойка-Марс и Венера, мъжко его-женско его. Твоят Марс може да се дразни от заявката на моя Марс, но твоята Венера, въпреки това му се кефи .Така е и между мъжа и жената, особено когато стане "интимно"-мъжът винаги си "вади"Марса, без значение колко е силен и можещ, а жената го преценя винаги с Венерата си, без значение колко е изкусна. Марс е изразен, когато предприемаме някакво действие, а Венера, когато оценяваме и предпочитаме това действие.Мъжки Марс квадрат женска Венера е страст, но Марс квадрат Марс, без значение дали е между мъж или жена е конфликт, винаги.Това казах кратко в предния си коментар.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #3298 -: Април 20, 2017, 10:53:13 am »
Къде ти е Марс?
« Последна редакция: Април 20, 2017, 10:54:53 am от Люба »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3299 -: Април 20, 2017, 11:06:06 am »
В 1-ви дом, в Стрелец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“