Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624122 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3330 -: Април 22, 2017, 05:06:08 pm »
Няма да е преди началото на идната седмица, скапах се от работа, имам да изпълнявам поръчки. До вторник съм плътно заета. По–нататък ще се постарая да хвърля едно око, поне да видим в какъв период си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3331 -: Април 22, 2017, 05:40:19 pm »
Няма да е преди началото на идната седмица, скапах се от работа, имам да изпълнявам поръчки. До вторник съм плътно заета. По–нататък ще се постарая да хвърля едно око, поне да видим в какъв период си.
Благодаря ти , аз не бързам когато имаш време.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3332 -: Април 23, 2017, 08:20:31 am »
нептун/нефт упр./квадратира слънцето у10,пак стигаме до юпитер като общ диспозитор,явно трябва да излезе от 12 д.на безработицата и в 1, при взаимното влияние със сатурн,може да материализират,на 27.10 ще пресече асц.,ще мине и през венерау7,12 и през плутон у1,промени предстоят,сол.асц е върху прогр.слънце,тр.плутон минава през него,случва се в 3 дом,или преместване или пътувания,свързани с работа,сол.мс върху сатурн У3,тр.сатурн е върху нептун,пак бави и създава пречки да реализираш нептунови дейности,имала си добра възможност и си се отказала,не знам дали е било правилно,сатурн знае,заложи на алфа ритъм -http://sanovnik.bg/n4-43234-Вълните_на_Шуман_материализират_нашите_желания

на 26 април е новолуние - чудесен ден да синхронизираш св.желания с околните вибрации,не случайно старите хора са казали внимавай какво си пожелаваш,че ще се сбъдне и вярвай,юпитер подкрепя вярващите привличайки точните хора,на точното място в точното време,късмет :)
« Последна редакция: Април 23, 2017, 08:32:04 am от strelicka »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3333 -: Април 23, 2017, 09:01:34 am »
нептун/нефт упр./квадратира слънцето у10,пак стигаме до юпитер като общ диспозитор,явно трябва да излезе от 12 д.на безработицата и в 1, при взаимното влияние със сатурн,може да материализират,на 27.10 ще пресече асц.,ще мине и през венерау7,12 и през плутон у1,промени предстоят,сол.асц е върху прогр.слънце,тр.плутон минава през него,случва се в 3 дом,или преместване или пътувания,свързани с работа,сол.мс върху сатурн У3,тр.сатурн е върху нептун,пак бави и създава пречки да реализираш нептунови дейности,имала си добра възможност и си се отказала,не знам дали е било правилно,сатурн знае,заложи на алфа ритъм -http://sanovnik.bg/n4-43234-Вълните_на_Шуман_материализират_нашите_желания

на 26 април е новолуние - чудесен ден да синхронизираш св.желания с околните вибрации,не случайно старите хора са казали внимавай какво си пожелаваш,че ще се сбъдне и вярвай,юпитер подкрепя вярващите привличайки точните хора,на точното място в точното време,късмет :)

Благодаря за статията Стреличка
Надявам се преди 27.10 да се раздвижат нещата!

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Натални карти
« Отговор #3334 -: Април 24, 2017, 09:51:34 pm »
Здравейте,
искам да ви попитам, дали има ли нещо в картата на дъщеря ми, което я кара да чувства връхлитащо чувство на тревожност, притеснение, тъга. Няма  причина в дейсвителност. Вярно, че има нови неща в живота й , но не са кой знае какво.  По принцип е доста адаптивна, спокойна и не се стряска много, много.  Предполагам че някой транзит е виновен може би. По астрология имам малко познания,иначе голям интерес и чета форума подред. Има много скорпион в натала й и Плутон е там. Какво означава това?  Ще се радвам много ако ми отговорите.

Приятна вечер!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3335 -: Април 24, 2017, 10:31:43 pm »
А дирекции? Д марс май по обратна дирекция е на асц; по принцип не е лоша карта, но луната няма подкрепящи аспекти, а е водещо светило, хубаво е отсега да си намери някакво занимание, което да й помага да разтоварва

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3336 -: Април 24, 2017, 11:08:39 pm »
Хриска, дъщеря ти е от поколението със съвпад на Нептун с Уран. Какви деца са, имат ли наистина някакви необичайни таланти, напредничави идеали? Всъщност тази година Плутон транзитира през градуса на този съвпад, сигурно има доста размествания при връстничките й? Но тъгата и мрачното , сериозно настроение от скоро ли е? Предната година е имала и прогр.Меркурий в съвпад с нат. Плутон.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3337 -: Април 24, 2017, 11:18:01 pm »
Според моя беден опит , в картата на дъщеря ти има много дълбока и скрита енергия. Съвпада Слънце/Плутон е аспект на детектив , психолог.
Сатурн на Иц не говори за удовлетворение . Аспекта му с Луната също.

А годините са горе-долу като мен. Не обръщай сериозно внимание. Ще мине. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3338 -: Април 24, 2017, 11:32:27 pm »
Аспекта му с Луната също.

Кой

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3339 -: Април 24, 2017, 11:34:21 pm »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3340 -: Април 25, 2017, 12:33:18 am »
сескикаре

С прецесия в тригонални знаци, така че може да го недогледаме

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3341 -: Април 25, 2017, 12:37:38 am »
С прецесия в тригонални знаци, така че може да го недогледаме

Да , би могло.

Сатурн става анарета , а Луната отива в дева - хич не и е там мястото и не е нй-доброто положение за Сатурн.

п.п. абе , да се направиш ,че не виждаш или неглеже да погледнеш на луната не е правилен подход според мен.
« Последна редакция: Април 25, 2017, 12:54:00 am от месалина »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3342 -: Април 25, 2017, 12:48:16 am »
А 3те планети в Скорпион в 12 дом за какво говорят -за весела повърхностна и открита личност ли Явно си има своите вътрешни обитания на вселенския океан Какъв е смисъла и какво означава Обратна дирекция Папито а прескачате нещо по-просто но важно в натала  :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3343 -: Април 25, 2017, 12:58:56 am »
А 3те планети в Скорпион в 12 дом за какво говорят -за весела повърхностна и открита личност ли Явно си има своите вътрешни обитания на вселенския океан Какъв е смисъла и какво означава Обратна дирекция Папито а прескачате нещо по-просто но важно в натала :012:

какво Ребс?  :72: подсети.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3344 -: Април 25, 2017, 07:56:09 am »
п.п. абе , да се направиш ,че не виждаш или неглеже да погледнеш на луната не е правилен подход според мен.

Статусът не е перфектен, но лошият аспект е под въпрос