Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622768 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #3390 -: Май 02, 2017, 02:10:55 pm »
Веско, на пръв поглед ми се струва, че неудовлетвореността между работа и заплащане и усещането за несигурност идва от по-широкия квадрат У2 Марс към У6 Луна. Промяна на местоживеенето в рамките на страната ще измести домофикацията с няколко градуса и не мисля, че съществено ще промени картинката.

Но, догодина лятото по прогресии ти предстои нов цикъл Марс/Луна на 23 гр във Везни. Марс продължава да е заточен и не особено дързък, но са в секстил с У10 - Юпитер и е възможно да има промяна в нагласата ти.

« Последна редакция: Май 02, 2017, 06:27:04 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3391 -: Май 02, 2017, 02:43:32 pm »
Здравейте! Извинявам се много, ако съм нахален, но по моята натална карта може ли да се каже къде ще е най-добре за мен (като заплащане и сигурност) да си търся работа, дали в родния град или на друго място? Преди години работех в София, там обаче нямах възможност да живея (все пак, в София е много по-скъпо и трябва минимум 2000 лева заплата, за да не гладува и студува човек) и всеки ден пътувах, може би това показва напрегнатия аспект между Луната У6 и Венера У3 (а не знам дали София като по-отдалечен град дали да не се гледа по Марс У9). Като гледам обаче, между Меркурий У4 и Луната У6 няма връзка, да не би това да показва, че няма смисъл да се опитвам да си намеря в Пловдив по-добре платена и сигурна работа? В момента на сегашната работа ни натискат да взимаме обекта на франчайз, аз не съм сигурен дали въобще това нещо е подходящо за мен (не всеки става да има фирма и да се занимава със собствен бизнес), а и парите няма да са много повече. Не знам обаче и в каква друга посока да се насоча, този Нептун в 10 дом явно доста си влияе, понеже и досега нямам представа с какво въобще искам да се занимавам.

Весо, я направи една тема в общите, с цел - сподели какви са ти притесненията да вземеш обекта на франчайз. Нямаш проблем да го направиш, но се страхуваш от поемането на отговорност и от самостоятелната работа - а трябва да го преодолееш - разбираш ли? Като при пианото. Когато за първи път спомена за тази ти възможност (франчайз), ме беше яд на теб, че не си събрал кураж. Но .... явно съдбата много иска ти да го направиш и ти дава нова възможност - я се събери и скачай смело. В крайна сметка, какво може да изгубиш .....

Ако трябва, предполагам, че тук има достатъчно специалисти и ще ти помогнем в документацията, договора, .... и всичките тези първоначални дела.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3392 -: Май 02, 2017, 02:59:52 pm »
Какво е това-цикъл Марс Луна във Везни .Не съм чувала за такива. За каква техника става въпрос Алена? А иначе надали човек трябва да рискува ,за нещо което не харесва и иска, защо Веско да се хвърля с отворени обятия на предложената му робия за жълти стотинки. Така само ще се върже за нещо ,което не желае, без да има възможност и време за истинските копнежи. Все пак си завършил информатика, вече и свириш, защо не пробваш да пишеш кратки електрони пиеси ,които могат да служат за озвучаване на реклами, клипове и различни продукти онлайн. Вярвам, че както търсят графични дизайнери и худ. оформление, така се и нуждаят и от характерен саунд за различни неща. Сигурно предлагат подобна работа дистанционно, Имам приятел ,който не е баш музикант, нито е завършил информатика, но се занимава в тази насока и пише страхотна музика на компютъра. Пише за пиеси, филмчета, издава си албуми има си фенове.Тези програми за ел. музика не изискват особени ресурси от компютъра така че дори не е нужна супер машина   .
« Последна редакция: Май 02, 2017, 03:14:03 pm от Ребека »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #3393 -: Май 02, 2017, 06:29:12 pm »
Какво е това-цикъл Марс Луна във Везни .Не съм чувала за такива. За каква техника става въпрос Алена? А...

Съжалявам, Беки, мой пропуск - по прогресии е, редактирах  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #3394 -: Май 02, 2017, 06:39:41 pm »
Сега се загледах пак, При Веско - Юпитер - У10 и Меркурий са в съвпад с ЮЛВ в 10 дом. Мога да допусна, че е имал голяма опитност на висока ръководна позиция. Сега следва да добия опитност в партньорство. Нодалната ос и 10-домния стелиум правят хармонични аспекти с тронова Венера - У3, У8, а Марс - У2 прави секстил със Слънцето - У7. Би следвало да има успех в съдружия с близки хора, дори с ползване на заемни или чужди средства.

Сатурн по дирекции стъпва точно над нат.Меркурий. Явно разбутва нещата.
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3395 -: Май 02, 2017, 07:01:17 pm »
Загубих половин час да ровя из форума за карта с данни на Веско, за да не питам ,ама тоя път не открих  ;D   явно трябва да си правя картотека, а не всеки път да ровя и се чудя.  :017: Ама не открих, пък имам др работа, пр Луна с пр Марс ли ?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #3396 -: Май 02, 2017, 07:58:47 pm »
Бекс, и аз затова не се включвам по картите на Весо. Може някога преди да си е оставял данните, но не мога да губя време да ровя и да търся кога точно е било това. Не се коси :)

Алена има предвид съвпада на Луна с Марс в прогресивната карта, но какво ще донесе това е интересно.
« Последна редакция: Май 02, 2017, 08:01:41 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #3397 -: Май 02, 2017, 10:24:04 pm »
Весо, я направи една тема в общите, с цел - сподели какви са ти притесненията да вземеш обекта на франчайз. Нямаш проблем да го направиш, но се страхуваш от поемането на отговорност и от самостоятелната работа - а трябва да го преодолееш - разбираш ли? Като при пианото. Когато за първи път спомена за тази ти възможност (франчайз), ме беше яд на теб, че не си събрал кураж. Но .... явно съдбата много иска ти да го направиш и ти дава нова възможност - я се събери и скачай смело. В крайна сметка, какво може да изгубиш .....
По-скоро заради това, че тогава няма да имам никакъв почивен ден, а всеки ден да се занимавам предимно с прости и нахални хора, ми влияе депресиращо. Освен това, не искам да се отказвам от уроците по пиано, също така намерих и предподавател в Пловдив по един чужд език, който отдавна исках да науча (не искам да казвам кой е) и за който трудно се намират предподаватели. Първото ниво го уча сам, но ако успея да мина писмения тест за ниво А1, може да запиша направо да уча ниво А2, а езикът е свързан със страна, която много искам да посетя след време (не и на стари години чак).
Ребека, delphin, пратих ви данните си на ЛС. Не си оставям данните във форума, понеже може да се чете и от външни хора и някой да злоупотреби.
Да, в момента имам съвпад на прогресивна Луна с натален Марс.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #3398 -: Май 02, 2017, 10:31:49 pm »
Сега се загледах пак, При Веско - Юпитер - У10 и Меркурий са в съвпад с ЮЛВ в 10 дом. Мога да допусна, че е имал голяма опитност на висока ръководна позиция. Сега следва да добия опитност в партньорство. Нодалната ос и 10-домния стелиум правят хармонични аспекти с тронова Венера - У3, У8, а Марс - У2 прави секстил със Слънцето - У7. Би следвало да има успех в съдружия с близки хора, дори с ползване на заемни или чужди средства.

Сатурн по дирекции стъпва точно над нат.Меркурий. Явно разбутва нещата.
Като говориш за съдружия, ще се опитам да накарам колегата, с когото работя, да вземем заедно обекта на франчайз (така или иначе той следва и също не може да работи по цял ден, а и му предстоят изпити). СЛВ в Близнаци не показва ли, че трябва в този живот да разширя повече кръгозора си и да науча много нови неща и умения? Също така това, че е в 4 дом, не показва ли, че трябва да се стремя да създам някъде собствен дом и семейство (щом е в опозиция на У4, може би далеч от родителите)?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3399 -: Май 02, 2017, 10:54:16 pm »
Аа, мерси, като видя ще мирясам  :012: , иначе ролята и аспектите на прогресивната Луна се оказаха силно преувеличени. Побеляваше ми косата от ужас преди ot напрегнати аспекти-квадрати ,съвпади, опозета със Плутончу Марс и др демони ,надявах се тайно на хубави с Юпитер и винаги- за нищо , та накрая спрях много да я отразявам.. Само със Сатурчу имам едно на ум, особено ако е и по дирекции и транзити. Та голям камък само от туй няма да изскочи, пък ако има ще е по др тема. Есперанто ли ще учиш, латински или арамейски, като мен  :D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #3400 -: Май 02, 2017, 11:06:09 pm »
А иначе надали човек трябва да рискува ,за нещо което не харесва и иска, защо Веско да се хвърля с отворени обятия на предложената му робия за жълти стотинки. Така само ще се върже за нещо ,което не желае, без да има възможност и време за истинските копнежи.
Това също ме спира, Ребека. Освен това, както писах по-нагоре, не знам дали да се занимавам с бизнес е за мен. Нашите шефове забравят да споменат, но всяка година се дължи 10 процентен данък върху дохода, а ако се захвана с франчайз, аз ще трябва да го плащам.
Не, не уча мъртви езици, Ребека. Не ме карай да казвам, не искам, а споделяйки плановете си, може да повлияе негативно на късмета ми и нищо да не се осъществи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3401 -: Май 02, 2017, 11:16:26 pm »
Аа, чи кво им е мъртвото-всички демони говорят на арамейски  :D Шегувам се-ще се радвам да ни изненадаш после ! Иначе за франчайз обектта- пак си наемник, ама на други господари, затова не е особен риска, защото и шанса за печалба не е бог знае какъв.. Трябва да е супер оборотно място, за да е по-доходоносно -примерно на пистата Снежанка  :012: или бог знае къде  :017: :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #3402 -: Май 02, 2017, 11:16:36 pm »
... също така намерих и предподавател в Пловдив по един чужд език, който отдавна исках да науча (не искам да казвам кой е) и за който трудно се намират предподаватели. Първото ниво го уча сам, но ако успея да мина писмения тест за ниво А1, може да запиша направо да уча ниво А2, а езикът е свързан със страна, която много искам да посетя след време (не и на стари години чак)
.....

Да, в момента имам съвпад на прогресивна Луна с натален Марс.

Езикът, вероятно по СД Сатурн върху нат.Меркурий.

А по прогресии имах предвид догодина лятото, когато по прогресии има нов цикъл Марс/Луна - пр. Марс в съвпад с пр.Луна и мисля бяха в секстил с пр. Юпитер - У10.
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #3403 -: Май 02, 2017, 11:20:13 pm »
затова не е особен риска, защото и шанса за печалба не е бог знае какъв.. Трябва да е супер оборотно място, за да е по-доходоносно -примерно на пистата Снежанка  :012: или бог знае къде  :017: :012:
Не, не е оборотно, никак даже.  ??? Има обаче опасност след време да останем без работа, защото напират и искат всички обекти да минават на франчайз (явно не им се плащат заплати и осигуровки, както и плосък данък).

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3404 -: Май 02, 2017, 11:29:55 pm »
Разбрах, явно китайски, щом е по сд.  Сатур в/у Меркур. По Сатур- работливи, нещастни хора с дребна костна структура и лоша жълта кожа -китаййци  :D