Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622962 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3510 -: Юни 08, 2017, 04:03:09 pm »
Благодаря ти за обратната връзка, 666.
Ами той може да пробва да поработи върху поведението си - все пак са мутабелни квадратурите му. И да пробва да изкара на преден план някоя от хубавите си черти - по троновия Юпитер с Луната, като например да прояви загриженост към някой друг вместо да изисква и да се оплаква... Но има жени, които си падат по нарциси (често страдат от противоположното разстройство - нещо като обсесивна грижовност), така че може пък да извади късмет и да случи на такава.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3511 -: Юни 08, 2017, 04:05:17 pm »
WOW психолог. Анализирай себе си - му кажи тогава. :)
Не, по доминиращата вода ми се вярва, но по това, което чета за неговото поведение... Всъщност има и осъзнати нарциси (макар и малко) и често те са психолози.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3512 -: Юни 08, 2017, 04:11:56 pm »
Той само се води такъв, но знае, че не го бива и затова иска друго поприще. Той да поработи над себе си, но това го правят хората, които осъзнават, че имат нужда..той се харесва, не смята, че има проблеми и винаги тези около него са криви. Много, много труден човек!
« Последна редакция: Юни 08, 2017, 04:14:25 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3513 -: Юни 08, 2017, 04:14:17 pm »
Сред психолозите има доста проблемни хора, но малцина успяват да се самоизлекуват, повечето дори не осъзнават такава необходимост. Важи и за някои астролози.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3514 -: Юни 08, 2017, 04:15:49 pm »
Точно така е! "Води" се психолог, но има толкова лични проблеми и не ги осъзнава, че как ще помага на останалите...усеща, че не го харесват и тачат като психолог и търси друго..

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3515 -: Юни 08, 2017, 04:33:55 pm »
Понякога всичко, от което се нуждае един човек, за да стане по-добър, е просто да бъде обичан. Надявам се в неговия случай това да свърши работа. Но докато не осъзнае, че проблемите идват от неговото поведение, това трудно ще стане.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3516 -: Юни 08, 2017, 05:15:02 pm »
Урокът му в този живот е да се научи да се държи добре с другите. Планетите в картата му са заключени между лунните възли, а самите възли са разположени по оста 1/7 дом. Отношенията с околните са предизвикателството в живота му, там е източникът на проблеми и напрежение.

за трудни взаимоотношения говори и липсата на опозиции в хоросопа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3517 -: Юни 08, 2017, 05:17:19 pm »
В тази карта виждате ли индикации за проблемно забременяване/бременност? Късни - да, но проблемни - не виждам защо да се мисли за такива.  :017:
при нея не, ако има проблем идва от партньора

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3518 -: Юни 08, 2017, 05:19:26 pm »
за трудни взаимоотношения говори и липсата на опозиции в хоросопа

Зависи и какви са опозициите, ако ги има. Луна/Сатурн, Венера/Сатурн, Луна/Венера, Венера/Марс също носят проблематика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3519 -: Юни 08, 2017, 10:32:38 pm »
Оформи се интересна дискусия, благодаря за коментарите  :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3520 -: Юни 09, 2017, 05:03:15 pm »
666, Марс/Уран в Стрелец, Луна/Юпитер, Венера/Нептун,  и всичко останало над хоризонта, 1-7 в неподвижни знаци, в мъжка карта  ще има нужда от някоя извънредно оживена , но споделена дейност и жена/съпруга. Тук никога няма да му стига, защото на инстинктивно ниво изпитва неутолима нужда за някакъв тип възбуда, не непременно винаги сексуална. Обменът Марс/Уран, особено при мъжете често е индикация за вид сексуални "проблеми", а почти новолунен тип, пак е  показател за мъжа като колебание около неговата сексуалност и предпочитания, Светила в Риби- с тенденция към бисексуалност. Управителите на оста 1/7-ми са в огнени знаци, но във водни домове с твърди аспекти-  на натива му е трудно да си сътрудничи с другите, да е съвместим с някого или защото е твърде взискателен и важен  ( Сатурн в 7-ми), прекалено (не)чувствителен ( Венера Овен 12-ти с Нептун/Меркурий, Луна Риби/Юпитер), може и да не признава слабостите си- акцент Огън/Вода с Уран/Юпитер, с редуване на импулсивни изблици на енергия. Силни желания, които трудно могат да бъдат посрещнати от другия, безцеремонен, но моралист, ако жената знае как да го доминира, насочвайки нуждите му  към експериментиране в правилната посока- двамата ще се изучават и духом, и телом колкото и както си искат.Жена с достатъчно Въздух и вярна, но не скована, с "отворена " Луна и/или огнен АСЦ ще е ОК за този типаж мъж.  А, защо да не работи като психотерапевт или подобен тип социална дейност, това  е много добра професия, когато има силен акцент върху "Аз-его"- терапията е двустранна ?!/
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3521 -: Юни 09, 2017, 10:30:08 pm »
Рени, тук терапията не е двустранна,защото той на другите не може да помага. Дори не ги изслушва, има си заучени фрази и само кима и повтаря заученото. Никой от познатите му не му спестява, че не го бива в професията. Затова както писах търси друга и както писаха нагоре, иска да е шеф или поне ръководна високопоставена длъжност. Няма реална оценка за себе си.За това каква жена ще му подхожда не мога да кажа права ли си. Моето мнение е,че ще е интересчийка и заради парите ще го търпи. Проблема е, че и той не търпи никой, изнервя се като се сближи с някой и прекарват време заедно и бяга.
Аз самата не знам защо го имам за близък, като комуникацията му куца, просто ми е жал..искам да има други близки и жена до себе си..
А да - знаех си, че не си пада само по жени!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3522 -: Юни 13, 2017, 10:21:53 pm »
Сега влизам с въпрос за мен, здравословен..откакто се помня ми излизат пъпки по лицето,деколтето, раменете..През годините съм изследвала щит.жлеза, пълна кръвна картина, всякакви хормони. Каквото и да ми изпишат не помага, пробвала съм редица неща. Днес след поредното изследване пак нищо не се установи, не знам дори към какъв лекар да се насоча. Дори не съм сигурна по натала може ли да се види къде е проблема, какъв тип карта ми трябва, за да се установи поне на къде да се насоча? Знам си, че с моя Нептун (+Уран) в 6д ще ми бъркат лечението и диагнозите и ще са трудни нещата, но поне да знам къде може да се корени проблема..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3523 -: Юни 13, 2017, 10:26:06 pm »
Причините може да са много – и по–чувствителна кожа, и неподходяща козметика/грижа за кожата. Понякога и от стресови фактори се появяват такива проблеми. Пробвай да потърсиш хомеопат. И аз с моите алергии вече за това си мисля, от април имам такъв проблем и не минава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3524 -: Юни 13, 2017, 10:37:24 pm »
Аз от 10-тина години, от пубертета ме започна. Не е нещо,което се е появило скоро, проблема е вътрешен, просто не знам какъв специалист да търся вече..