Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623577 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #3540 -: Юни 14, 2017, 05:38:40 pm »
най- вероятната причина за акнето са разни бактерии, токсини в червата...
....сладко и тестено са ми топ храните, белтъчини и протеини почти не ям,  но не пия вода...

Според мен ти сама си намерила отговора. Голяма част от тези чужди организми, за които пишеш, напр. Кандида албиканс обожават сладко и това е основната им храна! Често и те провокират желание за захари. С консумацията на тесто и захар + липсата на вода се създава постоянно кисела среда в организма, която предизвиква възпалителен процес и т.н. А за захарта хич не съм съгласна, че не е вредна - та това си е най-разпространеният наркотик!

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Натални карти
« Отговор #3541 -: Юни 14, 2017, 06:31:46 pm »
А аз искам да попитам , къде мислите, че са заложени в наталната картата  тези огромни гнойни пъпки/гнойници/, които са генетично заложени и остават много дълбоки белези и обезобразяват лицето /най-вече/? Имам такъв приятел - при него е генетично, защото и баща му и дядо му са така. Много съм умувала къде да го видя в картата му ... и си мисля, че СЛВ в 12 домв натала/ в неговата карта/ е там  има пръст в това. Как мислите

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3542 -: Юни 14, 2017, 06:55:12 pm »
Колко много сте изписали!
Ходила съм естествено на дерматолог, мазала съм се с какво ли не - помага на настоящите пъпки(петна по-скоро), но не помага да спрат да се появяват нови. Така че не ме устройва.
За хормоните също са ми изписвали лечение - не повлия. Т.е.само 1 не беше в граници, но леко,като влезе в граници пак си имах пъпки.
Та и аз като Корея стигам до извода, че е стомашно-чревния тракт или черния дроб, някакви токсини. Сега ще искам и тях да изследвам. Като цяло кожата ми е "зле".
То да имаше един лекар да каже "от това е" и да го лекувам, ама нъц...всеки казва "евентуално" може да е еди какво си, ок, почвам лечение, не помага, минавам на друг, оттам пак се почва типичното - хормони, яйчници и тн и става порочен кръг.
Благодаря на включилите се, явно няма да опра до астрологията за този проблем, ще го мисля какво да правя вече, не че имам още много опции..



Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3543 -: Юни 14, 2017, 06:58:23 pm »
Според мен ти сама си намерила отговора. Голяма част от тези чужди организми, за които пишеш, напр. Кандида албиканс обожават сладко и това е основната им храна! Често и те провокират желание за захари. С консумацията на тесто и захар + липсата на вода се създава постоянно кисела среда в организма, която предизвиква възпалителен процес и т.н. А за захарта хич не съм съгласна, че не е вредна - та това си е най-разпространеният наркотик!
Аз отговора го знам, но проблемът вече не е на дневен ред и трудно поддържам килограми с некалорична храна. Здравословните зелении и разни уж засищащи зърнени, семена и прочие  не ми вършат работа, ниската кръвна захар също иска захари.
Не е като да не съм хрупала зеле и моркови в промишлени количества и спазвала стриктен режим, ефект нямаше, енергия хич.
Сега, не си представяйте, че ям по 10 вафли на ден, но не мога без сладкото.
Гледам да са качествени неща, но то вече има ли сигурност какво ядем и пием..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3544 -: Юни 14, 2017, 07:07:17 pm »
Аз отговора го знам, но проблемът вече не е на дневен ред и трудно поддържам килограми с некалорична храна. Здравословните зелении и разни уж засищащи зърнени, семена и прочие  не ми вършат работа, ниската кръвна захар също иска захари.
Не е като да не съм хрупала зеле и моркови в промишлени количества и спазвала стриктен режим, ефект нямаше, енергия хич.
Сега, не си представяйте, че ям по 10 вафли на ден, но не мога без сладкото.
Гледам да са качествени неща, но то вече има ли сигурност какво ядем и пием..

И аз съм така, Корея. Имам ниско кръвно и не мога да не ям сладко. Не обичам шоколади, торти и сиропирани  сладкиши, ям бисквити, някоя вафла чат пат,но без сладко особено преди МЦ не мога.
Но това с храненето е допълнение - всеки човек яде сладко, но не всеки има пъпки нали така? Тоест за пъпките си има първопричина, и хранителния режим само подхранва проблема.
Набелязала съм още кои неща искам да изследвам, ако никой не установи от какво е не знам! Ужас..

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3545 -: Юни 14, 2017, 10:12:26 pm »
Аз отговора го знам, но проблемът вече не е на дневен ред и трудно поддържам килограми с некалорична храна. Здравословните зелении и разни уж засищащи зърнени, семена и прочие  не ми вършат работа, ниската кръвна захар също иска захари.
Не е като да не съм хрупала зеле и моркови в промишлени количества и спазвала стриктен режим, ефект нямаше, енергия хич.
Сега, не си представяйте, че ям по 10 вафли на ден, но не мога без сладкото.
Гледам да са качествени неща, но то вече има ли сигурност какво ядем и пием..

Ехааа... не си имала енергия от зелените сурови храни!? :o На мен ми действат като допинг. Обаче поглъщам огромни количества. Също съм с ниска кръвна захар. При хранене с тестени и сладки храни губя енергия, приспива ми се зверски. Сладко ям и го обичам, включително шоколад, но си го приготвям аз. Звучи ангажиращо, но всъщност не е, за пример - шоколад се прави за 5 минути буквално.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3546 -: Юни 15, 2017, 12:04:30 am »
Въпрос на организъм, Боболина.. След тортичка имам сили да свърша маса работа.
Гледам на храната като на необходимо зло, средство да оцелееш , а не начин.
Не ми се губи ценно време край печката.
Салата ям само в заведение, максимум три пъти годишно.Не виждам смисъл от храни, половин час след изяждането на които си гладен.Имам отчайващо бърз метаболизъм и не ми се рискува с припадъци вследствие на понижената кръвна захар, което се случва при изгладняваме.
След изкарани анорексия и булимия гледам на храната по коренно различен начин и ям това, което ми е вкусно, а не препоръките по дебелите книги.



От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3547 -: Юни 15, 2017, 12:08:42 am »
А аз искам да попитам , къде мислите, че са заложени в наталната картата  тези огромни гнойни пъпки/гнойници/, които са генетично заложени и остават много дълбоки белези и обезобразяват лицето /най-вече/? Имам такъв приятел - при него е генетично, защото и баща му и дядо му са така. Много съм умувала къде да го видя в картата му ... и си мисля, че СЛВ в 12 домв натала/ в неговата карта/ е там  има пръст в това. Как мислите
Тези наистина са наследствени, моята племеница ги е наследила от баща си, докъм 30-те я мъчиха. Безуспешно беше всякакво лечение.
Тя също е със Сатурнова Венера в напрегнат аспект със Сатурн.
« Последна редакция: Юни 15, 2017, 07:08:03 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3548 -: Юни 15, 2017, 12:48:48 pm »
Не добре поставена Венера или блокирани нейни функции, дават тенденции към злоупотреба със захарните изкушения, нали същата отговаря за сладкото и според медицинската астрология,  нали Венера отговаря за регулацията на нивото кръвна захар, как/какво циркулира (в)кръвообръщението ?
Аз съм  с не добре поставена Венера, залитам от малка към сладкото- до 18 г възраст с изразена себорея по тялото, особено по скалпа ( сега същата се завърна пак по главата ми при тр. Сатурн в 1-ви дом , аспектиращ и Венера), нямала съм акне, пъпки рядко ми излизат. В периода, когато Нептун е бил върху Марс, Сатурн квадрат Венера , пр. Венера върху нат. Сатурн, съм била с циреи, си спомням и колкото да  беше неприятно на физическо ниво, на психологическо го изживях като герой, на всички се хвалих с тях ( глупаво, но тогава съм била дете и така съм се справила явно с болката и неприятното усещане ). :)
« Последна редакция: Юни 15, 2017, 02:12:15 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #3549 -: Юни 15, 2017, 03:28:52 pm »
Колко много сте изписали!
Ходила съм естествено на дерматолог, мазала съм се с какво ли не - помага на настоящите пъпки(петна по-скоро), но не помага да спрат да се появяват нови. Така че не ме устройва.
За хормоните също са ми изписвали лечение - не повлия. Т.е.само 1 не беше в граници, но леко,като влезе в граници пак си имах пъпки.
Та и аз като Корея стигам до извода, че е стомашно-чревния тракт или черния дроб, някакви токсини. Сега ще искам и тях да изследвам. Като цяло кожата ми е "зле".
То да имаше един лекар да каже "от това е" и да го лекувам, ама нъц...всеки казва "евентуално" може да е еди какво си, ок, почвам лечение, не помага, минавам на друг, оттам пак се почва типичното - хормони, яйчници и тн и става порочен кръг.
Благодаря на включилите се, явно няма да опра до астрологията за този проблем, ще го мисля какво да правя вече, не че имам още много опции..

Аз също съм на мнение, че проблемът може да се корени в червата или черния дроб. Направи си прочистване и мини на подходяща диета. Ще ти се отрази добре и на тонуса :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3550 -: Юни 17, 2017, 12:18:53 pm »
По същите причини отидох на компютърна диагностика Оберон.Казаха ми,че имам Дисбактериоза и заради това са ми пъпките...Не съм и пробвала диетата...непосилна е за мен.Венера ми е на трон,квадрат Сатурн.И аз не мога без сладко...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3551 -: Юни 17, 2017, 04:19:18 pm »
Сега влизам с въпрос за мен, здравословен..откакто се помня ми излизат пъпки по лицето,деколтето, раменете..През годините съм изследвала щит.жлеза, пълна кръвна картина, всякакви хормони. Каквото и да ми изпишат не помага, пробвала съм редица неща.
на тия пъпки по нашия край им викат недоебки  :)

на мен ми излизаха преди мензис - не много, но то и една стига да цъфне на централна позиция по лицето за поне седмица, спряха да ми излизат когато родих, след ражданията и мензисът ми стана редовен




Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3552 -: Юни 17, 2017, 04:54:15 pm »
Абсолютни глупости!
С цикъла са свързани, съгласна, но от личен опит казвам, че нямат нищо общо със секса.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #3553 -: Юни 17, 2017, 05:29:43 pm »
аз малко като развален грамофон, но ако не си пробвала да включиш куркума към менюто си, направи го, няма да съжаляваш)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #3554 -: Юни 17, 2017, 06:42:54 pm »
По същите причини отидох на компютърна диагностика Оберон.Казаха ми,че имам Дисбактериоза и заради това са ми пъпките...Не съм и пробвала диетата...непосилна е за мен.Венера ми е на трон,квадрат Сатурн.И аз не мога без сладко...

Къде е поставена Луната ти? Аспекти? Управител на кой дом е?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми