Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624135 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3750 -: Март 20, 2018, 12:21:03 am »
Хм, невидима Луна. Няма обаче интересни аспекти.
А ако сложим светилата в 8 дом? Но пък трябва да има и указания за твоята професия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3751 -: Март 20, 2018, 12:25:44 am »
При Скорпионската карта вече няма съвпад Луна/Венера, това може да е от полза да я зачеркнеш или оставиш

После... Как изглеждаш? Как стоят нещата с дома/родителите? С какво се занимаваш? Братя/сестри? Интимни връзки и любови? и т.н.
При едната карта Слънце и Луна в 12-ти дом, при другата Марс там- разлика от тук до небесата
Разгледай домовете, има различни скупчвания на планети, кое най ти пасва

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3752 -: Март 20, 2018, 12:32:03 am »
Ето още една алтернативна за колекцията  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3753 -: Март 20, 2018, 01:02:06 am »
Хм, невидима Луна. Няма обаче интересни аспекти.
А ако сложим светилата в 8 дом? Но пък трябва да има и указания за твоята професия.
За професията, да. Харесвам новите технологии, новото начало! Винаги се мъча да намеря по-добър начин за нещо. Да подобря вече съществуващото. Дори, като видя да кажем телефон, мога да ти кажа как може да се направи по-добре (дизайн, софтуер и т.н.). Истината е, че психологията ми идва от вътре. Не в смисъл да ставам психоаналитик. Ами да разбера как работи психиката. И с това знание да създам изкуствен интелект, по подобие на човешкият:)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3754 -: Март 20, 2018, 01:08:04 am »
АСЦ Рак.

sppp , оставяш ли си леко набола брада и малко по -дълга коса, в защитна позиция(обичаш ли да покровителстваш) ли си първосигнално преди да да поемеш някаква инициатива ?

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3755 -: Март 20, 2018, 02:19:23 am »
АСЦ Рак.

sppp , оставяш ли си леко набола брада и малко по -дълга коса, в защитна позиция(обичаш ли да покровителстваш) ли си първосигнално преди да да поемеш някаква инициатива ?
Да, почети винаги ходя с набола брада (бръсненето е едно от най-досадните за мен неща!). Последно време дори я оставям по-дълга. Винаги, като се запозная с нов човек, съм в защитна формация (дори на електронните игри съм тип паладин (здрав юнак, който раздава на другите бенефити, един вид протектор и може да бие или мисля винаги защитно в стратегически игри). Трябва ми по-дълго време да се отпусна с непознати.
И аз клоня към Рак, т.к.: неувереност (като се ядосам малко отивам на другия полюс), сантименталност към миналото, романтичност, лоялност (дори и към приятели, които са ме предавали многократно), естествено чувство да защитавам близки приятели и семейство, особено жена/дете (това си е изцяло мъжа черта май:) ), неспокойствие, абсолютно семейно ориентиран, много лесно обиждащ се, помня всички обдни ситуации в живота ми, харесваш много историята, свръх интровертно емоционален, манипилиране по детски (тип жертва, докато не се усетя), променливи емоции за ден!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #3756 -: Март 20, 2018, 08:50:38 am »
Да, почети винаги ходя с набола брада (бръсненето е едно от най-досадните за мен неща!). Последно време дори я оставям по-дълга. Винаги, като се запозная с нов човек, съм в защитна формация (дори на електронните игри съм тип паладин (здрав юнак, който раздава на другите бенефити, един вид протектор и може да бие или мисля винаги защитно в стратегически игри). Трябва ми по-дълго време да се отпусна с непознати.
И аз клоня към Рак, т.к.: неувереност (като се ядосам малко отивам на другия полюс), сантименталност към миналото, романтичност, лоялност (дори и към приятели, които са ме предавали многократно), естествено чувство да защитавам близки приятели и семейство, особено жена/дете (това си е изцяло мъжа черта май:) ), неспокойствие, абсолютно семейно ориентиран, много лесно обиждащ се, помня всички обдни ситуации в живота ми, харесваш много историята, свръх интровертно емоционален, манипилиране по детски (тип жертва, докато не се усетя), променливи емоции за ден!
Ако асц. е рак,важно за теб събитие,когато си на 25години?

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3757 -: Март 20, 2018, 11:40:30 am »
Ако асц. е рак,важно за теб събитие,когато си на 25години?
Не мисля, че се е случило нещо запомнящо се. Бях започнал нова работа през 2007 г.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3758 -: Март 20, 2018, 01:27:51 pm »
Това продължава вече почти 5 години,за това се принудих да потърся помощ и от тук.

Преди пет години тр Плутон ти е навлязал в 1 дом. Общо казано, ти си много добра в това, нещата да ги правиш с някой, да си зависима от някой, да си изпълняваш думата/обещанията без оглед на това, дали в даден момент не е против твоите интереси. Може да си силна, но не за своя облага/интерес.
И сега Плутон иска от теб да поемеш отговорност за самата себе си, за да не се налага повече да си / се чувстваш жертва.
Започни всяко едно нещо да си го правиш сама, започни да действаш според твоите норми/закони, но винаги с отговорност към себе си. Тепърва ти предстоят изпитания относно взаимоотношенията, когато тр Плутон влезе в опозиция с Луната - тогава ще ти е трудно, защото тя е в Рак - ако може да обгрижиш всичко що мърда около теб - но ще се наложи да се въздържаш .... е, може и да не го правиш, но тогава ще усетиш тегавото на Плутон.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3759 -: Март 20, 2018, 03:10:20 pm »
При Скорпионската карта вече няма съвпад Луна/Венера, това може да е от полза да я зачеркнеш или оставиш

После... Как изглеждаш? Как стоят нещата с дома/родителите? С какво се занимаваш? Братя/сестри? Интимни връзки и любови? и т.н.
При едната карта Слънце и Луна в 12-ти дом, при другата Марс там- разлика от тук до небесата
Разгледай домовете, има различни скупчвания на планети, кое най ти пасва

Е, то и аз питах, аме не
Дал нее някой трол, вече ми омръзват

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3760 -: Март 20, 2018, 03:34:43 pm »
Е, то и аз питах, аме не
Дал нее някой трол, вече ми омръзват

Отговорил съм ти.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3761 -: Март 20, 2018, 07:29:56 pm »

Отговорил съм ти.

Да, извинявай
Приличаш на асц рак, не на скорпион
Други опции имаме ли, че не внимавам много

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3762 -: Март 20, 2018, 07:37:19 pm »

Отговорил съм ти.

Ъм, да, то и аз обичам да сглобявам самолетчета и ме мързи да си епилирам краката, къв ми е асцендента
Дай малко по-сериозно, ако помощ

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #3763 -: Март 20, 2018, 08:22:13 pm »
sppp, имал ли си досега сериозна връзка? Имаш ли сега? Как преживяваш раздяла? Доколко изборът на партньор е важен за теб?
Ако Асц е Скорпион или Рак, трудно ще допускаш кой да е до теб? С Асц Рак може да прекаляваш с грижите към по-близките, в по-сериозните отношения с жени това може да доведе до проблем. Прекаленото обгрижване да доведе до зависимост и повече от неоходимото претенции на партньора. С Асц Скорпион ще си по-предпазлив и няма да позволиш лесно да ти се качи някой на главата. Ще браниш личното пространство дълго, докато не прецениш партньора като лоялен към теб +много зареждащ секс.
« Последна редакция: Март 20, 2018, 08:32:11 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3764 -: Март 20, 2018, 10:19:46 pm »
Тр. Нептун е в мидпойнта Марс/Сатурн, а сега Нептун съвпад Сатур у АСЦ, Уран е бил стационарен с квадрат към Луна и Плутон е в 1-ви дом- нужда да се освободиш от нещо, било чувства, емоции, нагласи, отношения, навици. Да си реорганизираш ежедневието и да съградиш нов модел на удобство. Нужда от нова заетост или занимания.
[/quote
 
Благодаря от сърце,мила, Рени  :)  Преди около една година една приятелка,занимаваща се с астрология(любител) ми беше казала доста неприятни неща за близки 4-5 години. Направо се бях притеснила. Радвам се,че попаднах във форума,където мога да чуя мнения на хора,които не ме познават а и с много повече знания  :-*  Ще приема с радост и други мнения  :)