Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624202 пъти)

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3765 -: Март 20, 2018, 10:23:23 pm »
Тр. Нептун е в мидпойнта Марс/Сатурн, а сега Нептун съвпад Сатур у АСЦ, Уран е бил стационарен с квадрат към Луна и Плутон е в 1-ви дом- нужда да се освободиш от нещо, било чувства, емоции, нагласи, отношения, навици. Да си реорганизираш ежедневието и да съградиш нов модел на удобство. Нужда от нова заетост или занимания.

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3766 -: Март 20, 2018, 10:44:42 pm »
sppp, имал ли си досега сериозна връзка? Имаш ли сега? Как преживяваш раздяла? Доколко изборът на партньор е важен за теб?
Ако Асц е Скорпион или Рак, трудно ще допускаш кой да е до теб? С Асц Рак може да прекаляваш с грижите към по-близките, в по-сериозните отношения с жени това може да доведе до проблем. Прекаленото обгрижване да доведе до зависимост и повече от неоходимото претенции на партньора. С Асц Скорпион ще си по-предпазлив и няма да позволиш лесно да ти се качи някой на главата. Ще браниш личното пространство дълго, докато не прецениш партньора като лоялен към теб +много зареждащ секс.
Това, което описваш за Рака, в момента съм в такава ситуация.

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3767 -: Март 20, 2018, 10:49:09 pm »
Преди пет години тр Плутон ти е навлязал в 1 дом. Общо казано, ти си много добра в това, нещата да ги правиш с някой, да си зависима от някой, да си изпълняваш думата/обещанията без оглед на това, дали в даден момент не е против твоите интереси. Може да си силна, но не за своя облага/интерес.
И сега Плутон иска от теб да поемеш отговорност за самата себе си, за да не се налага повече да си / се чувстваш жертва.
Започни всяко едно нещо да си го правиш сама, започни да действаш според твоите норми/закони, но винаги с отговорност към себе си. Тепърва ти предстоят изпитания относно взаимоотношенията, когато тр Плутон влезе в опозиция с Луната - тогава ще ти е трудно, защото тя е в Рак - ако може да обгрижиш всичко що мърда около теб - но ще се наложи да се въздържаш .... е, може и да не го правиш, но тогава ще усетиш тегавото на Плутон.
 

Благодаря,Happy58  :)  Наистина е така,както си го написала. Дано този период мине по-безболезнено,че май много ми се насъбра. А колко време трае транзита? Извини ме за глупавия въпрос,но тепърва ще ги разучавам  :012: :012:
« Последна редакция: Март 23, 2018, 12:15:22 am от shic90 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3768 -: Март 20, 2018, 10:50:08 pm »
Надявам се, че няма да се бъзикате. До като писах поста се чувствах, все едно съм излязъл гол на площада!!!

Нямаше нужда да излизаш гол, достатъчно е да споделиш нещо в астро форум.  :57:

Брех, брех. Звучи много представително, направо като за профил в elmaz.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3769 -: Март 20, 2018, 11:06:50 pm »
 Е не, това е трол  :D

sppp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #3770 -: Март 20, 2018, 11:12:07 pm »

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3771 -: Март 21, 2018, 07:59:27 pm »
Преди пет години тр Плутон ти е навлязал в 1 дом. Общо казано, ти си много добра в това, нещата да ги правиш с някой, да си зависима от някой, да си изпълняваш думата/обещанията без оглед на това, дали в даден момент не е против твоите интереси. Може да си силна, но не за своя облага/интерес.
И сега Плутон иска от теб да поемеш отговорност за самата себе си, за да не се налага повече да си / се чувстваш жертва.
Започни всяко едно нещо да си го правиш сама, започни да действаш според твоите норми/закони, но винаги с отговорност към себе си. Тепърва ти предстоят изпитания относно взаимоотношенията, когато тр Плутон влезе в опозиция с Луната - тогава ще ти е трудно, защото тя е в Рак - ако може да обгрижиш всичко що мърда около теб - но ще се наложи да се въздържаш .... е, може и да не го правиш, но тогава ще усетиш тегавото на Плутон.
 
Благодаря,Happy58  :)  Наистина е така,както си го написала. Дано този период мине по-безболезнено,че май много ми се насъбра. А колко време трае транзита? Извини ме за глупавия въпрос,но тепърва ще ги пазучавам  :012: :012:

Няма да мине безболезнено - Плутон без болка не става. Колкото повече си завираш главата в пясъка, толкова по-зле ще става. Хващай живота си в ръце и не се надявай да ти се помага.
Около мен имам двама човека с такъв транзит през последните години - едната дама работи по въпроса и постига успехи (защото този Плутон управлява 10 дом), а другата само търси кой да ѝ свърши работата и естествено, ударите идват един след друг.

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3772 -: Март 22, 2018, 05:08:36 pm »
 
Благодаря,Happy58  :)  Наистина е така,както си го написала. Дано този период мине по-безболезнено,че май много ми се насъбра. А колко време трае транзита? Извини ме за глупавия въпрос,но тепърва ще ги разучавам  :012: :012:


Няма да мине безболезнено - Плутон без болка не става. Колкото повече си завираш главата в пясъка, толкова по-зле ще става. Хващай живота си в ръце и не се надявай да ти се помага.
Около мен имам двама човека с такъв транзит през последните години - едната дама работи по въпроса и постига успехи (защото този Плутон управлява 10 дом), а другата само търси кой да ѝ свърши работата и естествено, ударите идват


Много си права,Happy58.(Усещам го това влияние) Това,което се случва при мен е полагането на огромни усилия. Но винаги и само на себе си съм разчитала. Труд,воля и търпение за мен е решението. :) Благодаря ти  :58:

lilith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Натални карти
« Отговор #3773 -: Април 13, 2018, 12:29:18 pm »
Здравейте,

Някой би ли ми разгледал натала, много  ме притеснява този Уран в 7ми дом , както и Нептун.  И за капак Слънце в Телец квадрат Уран, Луна в Овен съвпад със Сатурн в Овен в 9ти дом.
Тези аспекти до безбрачие и проблеми с партьорите ли вещае?  :'(

Благодаря ви.
« Последна редакция: Февруари 10, 2020, 09:11:31 am от lilith »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3774 -: Април 13, 2018, 12:53:16 pm »
Безбрачие-не, Венера тригон Марс, Сатурн секстил Юпитер, Сатурн източен, западна тронова Венера, но трудности в близките взаимоотношения-да, Слънце квадрат Уран, Луна съвпад Сатурн , Марс връх на йод.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3775 -: Април 13, 2018, 01:32:39 pm »
Чак безбрачие не, но на пръв поглед не виждам предпоставки за ранен и прибързан брак, сключен необмислено и импулсивно. Западна Венера, но в дневна карта, освен това е в лъчите на Слънцето. Квадрат от Юпитер, не особено добре поставен. Намаляваща Луна, даже вероятно балсамична в съвпад със Сатурн. Според мен ти самата малко повече ще избираш, по цяла редица критерии. С Луна и Сатурн в кулминация социалното положение става важно, все пак гледай да не се проточи кастингът за след 30, тогава шансовете да хванеш късмета за опашката могат да понамалеят. Интимните връзки по Венера-Марс са едно, бракът е нещо съвсем друго. Освен това при една жена, която има доста да работи по характера си и емоционалните проблеми, една силна Венера въобще не е показателна за успеха на връзките.
« Последна редакция: Април 13, 2018, 01:51:09 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lilith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Натални карти
« Отговор #3776 -: Април 13, 2018, 01:53:27 pm »
Чак безбрачие не, но на пръв поглед не виждам предпоставки за ранен и прибързан брак, сключен необмислено и импулсивно. Западна Венера, но в дневна карта, освен това е в лъчите на Слънцето. Квадрат от Юпитер, не особено добре поставен. Намаляваща Луна, даже вероятно балсамична в съвпад със Сатурн. Според мен ти самата малко повече ще избираш, по цяла редица критерии. С Луна и Сатурн в кулминация социалното положение става важно, все пак гледай да не се проточи кастингът за след 30, тогава шансовете да хванеш късмета за опашката могат да понамалеят. Интимните връзки по Венера-Марс са едно, бракът е нещо съвсем друго.

Здравей Lilla- да, така е : прекалено големи изисквания имам към партьорите си и това доста ме обърква, и едва ли не се примирявам донякъде. Да и много държа на социалното си положение, но все не попадам на подходящи мъже. В момента съм в една връзка с мъж, който е по-голям от мен с около 8 години. Но на него му е първа сериозна(поне той твърди така) и някак си се старае, но вътрешно не ги усещам нещата, може би защото се случи доста бързо-и аз не знам как, много ме привлече. Ще пусна и неговата карта, защото скоро разбрах кога и в колко ч е роден и си давам сметка за някои неща, които се случват между нас. Просто имам чувството, че се въртя в един порочен кръг по отношение на интимните връзки, а и обичам луска, хубавите неща...
Относно Марс връх на Йод- това най-много ме притеснява-наистина понякога се чувствам като в задънена улица без изход.
И още по-лошото е че, моят Марс прави съвпад с неговото натално Слънце и секстил с неговия Плутон, което до една степен знам че е добре, защото този мъж явно е трябвало да в живота ми, но от друга страна просто имаме много недоразумения относно много неща, най-вече че адски много се влияе от майка си  и не може да събира пари за ремонт на апартамента, в който живеем. Но бих казала че много съм привлечена от него, може би защото се държи добре с мен.
Пуснах картата му: дали се притеснявам излишно ? ???
« Последна редакция: Февруари 10, 2020, 09:13:04 am от lilith »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3777 -: Април 13, 2018, 01:57:33 pm »
Този изглежда доста пробивен тип и си преценява ходовете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lilith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Натални карти
« Отговор #3778 -: Април 13, 2018, 02:01:57 pm »
Този изглежда доста пробивен тип и си преценява ходовете.
Да, така е , но не може да извлече целият си потенциал и имаме спорове за това. Стои си на една работа от 10 години и на никъде не е мръднал, нито в заплащането нито в позицията. Имаше възможност за друга работа, но си седи там. Просто много обмислям факта, че съм в задънена улица с него и дали ще изляза от там. Не мога да осъзная защо ме привлича в едно отношение, а в друго вътрешно ме кара да се съмнявам че имаме бъдеще. Доста е прикрит, много обмисля нещата вътрешно и го виждам, но не споделя , а си говори това което искам да чуя. :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3779 -: Април 13, 2018, 02:04:58 pm »
Прикрит, обмислящ и пресметлив, но има и благинка при него – Луната е в накшатра Ревати. Те са способни и на дълбоки чувства, благородни жестове, но трудно се печели тяхното доверие.

Имате връзка по нодалната ос, затова така силно го усещаш и те влече – неговите Слънце/Марс са върху твоя Раху.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui