Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623396 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4155 -: Декември 12, 2019, 04:46:33 am »
Солар Стоянка Мутафова,без точен час на раждане.
а защо е за 2018-та, като нейният текущ солар е започнал февруари 2019-та?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4156 -: Декември 12, 2019, 05:32:38 am »
ами,знам ли!?объркала съм се......

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4157 -: Декември 29, 2019, 03:59:53 pm »

Здравейте,

Това е картата на жена с която работя и ме помоли, ако е възможно да погледнете следното нещо.
Каза, че от около 10 месеца се занимава със създаване на онлайн магазин за маркови дрехи и иска да знае, дали другата година Януари 2020-та е подходяща за пускането му в експлоатация?
Благодаря предварително.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #4158 -: Януари 05, 2020, 10:19:43 am »
Това е картата на малкия ми племенник, някой може ли да каже нещо по нея.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4159 -: Януари 05, 2020, 03:05:41 pm »
Според мен момчето е хубаво да учи компютърни науки по задълбочено, сиреч и програмист да може да е, и са се ориентира за работа от вкъщи като работи за платформи за онлайн залагания.
Доводите ми:
Уран на Мц, да кофти аспекти, но аспект и Плутон в Козирог, 6 ти. Служене, работа по скрито, тайно, мафия, групировки, секретно.
Важни аспекти, тригони - Слънце-Плутон, Меркурий-Луна и Марс- Нептун.
Именно последният свързва най-силната му планета в натала с Нептун на трон в 8 ми(чуждите пари).
Сатурн също е много силен, с Марс съвпад 4 ти, домашния дом.
Според мен неблагоприятен дом е 11 ти: У11 в12 ти, Венера, Юпитер вътре слаб, перегрин почти, има взаимна рецепция, но си е слаб, отделно и Черната Луна там съвпад ЮЛВ.
Луна в 5 ти дом секстил Сатурн(кариера). Кариера по 5 ти дом може, хазарт.
Марс+Сатурн фокусни планети между Слънце и Плутон. Пари-дом-служене, пряка работа. Плутон е свързан отделно с Меркурий във 2 дом, той пък Юпитер в 11(работодателя хазартна фирма). Черната Луна в 11 дом, наистина тъмно сиви, буквално черни неформални организации, групи.
4- ти дом може би ще е баща му, човека влияещ по-силно от 2 мата родителя, силен баща като ли и възможно обучение от него, стабилно наследство.
Като партньорки, любовници, съпруги ми изглежда да има представени(или с акцент) на Козирог, Скорпион(Плутон и Луна са в Антисия, а знаем тя действа като при съвпад), Рак.
adelina, това е моя интерпретация. Не Пътят и Истината и Живота.
 :)
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 03:20:40 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #4160 -: Януари 05, 2020, 03:59:00 pm »
 Благодаря все пак.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4161 -: Януари 11, 2020, 01:55:21 pm »
Здравейте,

Това е картата на моята фризьорка.
Боледувала е 3 пъти от рак, но се е спасила и трите пъти.
Можете ли да ми кажете нещо повече за нея?
Каза, че имала много силна интуиция и видения, но я боли главата от това.
Просто иска малко повече информация.

Поздрави и благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4162 -: Януари 12, 2020, 10:28:34 pm »
У1,8, 12  е добре поставен, но изгорен, в секта, в дом на радост. Диспозиторът е силно поставен, но перегрин и двата са в аспект с Марс, у6 . у6  Марс е квадрат АСЦ. Луната е Хилег, в знак на падение, но силно поставена(ъглова), със силен диспозитор, няма лоши аспекти, в секта, намаляваща, но в нощна женска карта не е зле.  Вижда 8 ми дом с опозиция.  Сатурн сякаш има повече сила над 12-ти дом , а е в  8 ми . Може да се връщат заболяванията или е нужно по-дълбоко отстраняване на съществуващи такива.  Слънце секстил Юпитер, а последния е господар на картата, е добра поличба за възстановяване и виталитет. Фортуна е квадрат с управителя си, който е в заточение, това не е много ок, съвпад със Сатурн и с у1, 8, 12 дом. Но пък Меркурий и Венера са в 10 знак от нея, би трябвало това да влияе добре на професионалното израстване и ако приемем, че Венера е "добра", да дава печалба и "добър късмет" в здравния статус.
Има ли е интервенции ?
Има ли генетично заболяване ?
Луната е упр. ЮЛВ в 9-ти дом, в Скорпион, тригон с Меркурий у9 ретро във воден знак, ако включим и външните, Нептун в аспект с Меркурий- ще сънува. Планети в Скорпион имат такава изява да виждат по -надълбоко нещата като защитна реакция.
Каква информация конкретно търси, защо я боли главата ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4163 -: Януари 13, 2020, 08:43:42 pm »
У1,8, 12  е добре поставен, но изгорен, в секта, в дом на радост. Диспозиторът е силно поставен, но перегрин и двата са в аспект с Марс, у6 . у6  Марс е квадрат АСЦ. Луната е Хилег, в знак на падение, но силно поставена(ъглова), със силен диспозитор, няма лоши аспекти, в секта, намаляваща, но в нощна женска карта не е зле.  Вижда 8 ми дом с опозиция.  Сатурн сякаш има повече сила над 12-ти дом , а е в  8 ми . Може да се връщат заболяванията или е нужно по-дълбоко отстраняване на съществуващи такива.  Слънце секстил Юпитер, а последния е господар на картата, е добра поличба за възстановяване и виталитет. Фортуна е квадрат с управителя си, който е в заточение, това не е много ок, съвпад със Сатурн и с у1, 8, 12 дом. Но пък Меркурий и Венера са в 10 знак от нея, би трябвало това да влияе добре на професионалното израстване и ако приемем, че Венера е "добра", да дава печалба и "добър късмет" в здравния статус.
Има ли е интервенции ?
Има ли генетично заболяване ?
Луната е упр. ЮЛВ в 9-ти дом, в Скорпион, тригон с Меркурий у9 ретро във воден знак, ако включим и външните, Нептун в аспект с Меркурий- ще сънува. Планети в Скорпион имат такава изява да виждат по -надълбоко нещата като защитна реакция.
Каква информация конкретно търси, защо я боли главата ?

Рени,
Била е болна от рак 3 пъти, като 2 пъти е преминала през лъчетерапия и химиотерапия.
Всъщност при първия път работодателят й и плаща лечението.
Последното вливане при химиотерапия е било почти смъртоносно.
Изпаднала е в кома и ми каза, че е видяла бяла светлина, но са и казали че все още е рано.
И от тогава има много видения и усещания.
Но когато гледа хората в очите, започва да вижда неща за тях и затова започва да я боли главата, защото имат лоша енергия.
Друго не ми е казвала, ще я попитам за генетично заболяване.
Иначе и е жал за всички хора. Не печели от това, което работи вкъщи в къщата си, а го прави заради самите хора.
През седмицата работи на друго място като фризьор, което е свързано с политици.
 
« Последна редакция: Януари 13, 2020, 08:45:30 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4164 -: Януари 14, 2020, 11:50:12 am »
fortunades,
Трудно е , а преди време и "лошо", когато у1 и у10 не са добре поставени. Тук у10 е в падение, а у1 изгорял, но има и доста подкрепящи фактори в картата. Не мога да определя защо заболяването е онкологично, само по една Луна в Скорпион куинконкс Сатурн в 8 ми, Слънце опозиция Плутон ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4165 -: Януари 14, 2020, 02:36:40 pm »
Здравейте,

Това е картата на моята фризьорка.
Боледувала е 3 пъти от рак, но се е спасила и трите пъти.
Можете ли да ми кажете нещо повече за нея?
Каза, че имала много силна интуиция и видения, но я боли главата от това.
Просто иска малко повече информация.

Поздрави и благодаря.
от рак на какво?
Картата с точен час ли е? Венера У1, 8,12 е в екзалтация в Риби , в тригон с Марс у6 също в екзалтация, двете планети са в терма на Марс, в критични градуси
Венера не е изгорена за мен, на повече от 3* е от Слънцето
Уран в 12д съвпада със звездата Форамен, която в един от трите дома на разрушения оказва силно влияние, дава нарушение на обонянието или обострено обоняние, алергии. Виденията, които има са от тази звезда- общуване със същества, въплътени в различни форми и природа, умение да влиза "в кожата" на друг човек.
Може би влияние оказват Плутон на К12, в терма на Сатурн, който е в 8д., в опозиция със Слънце на К6
Слънцето е в екзалтация в Овен, но Плутон си казва тежката дума

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4166 -: Януари 14, 2020, 03:05:55 pm »
Според мен , за да се разболее три пъти, всъщност, никога не е била излекувана ..Само локацията на заболяването се е местила .Защото психологическата причина не е е изцелена, а според мен е свързано с някакъв кармичен товар, който е наред да се "разтовари" в тази инкарнация, затова се разболява пак. Идея нямам, какъв е кармичният възел за развързване, но това е доста приоритетна задача в настоящето въплащение-нодалната ос рак- кету /козирог-раху е в квадрат с Хирон в 6дом или Хирон по 6-12ос. Слънцето опозиция Плутон може да даде някаква насока как се проявил проблема в сегашният живот .Сигурно и заради Хирон в Овен в 6ти дом я боли главата ,някой от туморите били ли са на мозъка на гръбначният мозък. Може на псих. ниво също проблемът да е свързан с квадратираният от Нептун и Сатурн, Меркурий. Безформеност със строго дефинирано ограничение ,заблуда и реалност ..всички теми произхождащи от каретата с двете планети и домовете им . Има ли нещо интересно около наследствата при тази жена придобиване на наследство посредством лека измама примерно или нещо подобно .
« Последна редакция: Януари 14, 2020, 03:28:10 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4167 -: Януари 14, 2020, 06:16:27 pm »
Фортунадес,жената има ли деца?
Венера в 5ти дом се радва,при това екзалтирано.
« Последна редакция: Януари 14, 2020, 06:29:22 pm от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4168 -: Януари 14, 2020, 09:48:22 pm »
 Здравейте,

Много Ви благодаря за коментарите.
Ракът е на ларинкса и трите пъти.
Нямам представа през кои години е станало, но третия път беше предната година лятото.
Като при прегледа доктора и предложил да я приемат, а тя е отказала и е започнала гладуване с кленов сироп.
След 15 дни гладуване, туморът е бил изчезнал.
Има деца 2: момиче, която е по-голямата и момче.
Искала е да има и още 1 дете, но се е разболяла.
Часът и е точен. Каза, че и преди е имала 6-то чувство, но след комата и срещата с бялата светлина е още по-силно.
Нищо повече не знам за нея и нямам представа за наследствата, а и не е удобно да я питам.


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4169 -: Януари 14, 2020, 10:37:30 pm »
Здравейте,
Много Ви благодаря за коментарите.
Ракът е на ларинкса и трите пъти.
Часът и е точен. Каза, че и преди е имала 6-то чувство, но след комата и срещата с бялата светлина е още по-силно.
Нищо повече не знам за нея и нямам представа за наследствата, а и не е удобно да я питам.
Щом е точен часът, в този случай в 8д, съвпад с К8 е звездата Капулус, която се свързва с врата и смърт по него, като обесване, обезглавяване и подобни