Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601468 пъти)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4170 -: Февруари 03, 2020, 02:06:25 pm »
Здравейте, дали можете да кажете нещо по тази натална карта и за човека, на който е? Има ли нещо, за което трябва да се
притеснява занапред? Ще съм благодарна за няколко думи поне ... :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4171 -: Февруари 04, 2020, 09:17:03 pm »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Натални карти
« Отговор #4172 -: Февруари 04, 2020, 11:21:41 pm »
Здравейте,

Това е картата на моята фризьорка.
Боледувала е 3 пъти от рак, но се е спасила и трите пъти.
Можете ли да ми кажете нещо повече за нея?
Каза, че имала много силна интуиция и видения, но я боли главата от това.
Просто иска малко повече информация.

Поздрави и благодаря.

Няма видения, а Уранови прозрения, просветления, "прищраква" ѝ за някой неща, за истината, перфекционист е. Нептун ѝ е много силен и ѝ разклаща здравето, трябва да го отработва, чувствителна е, от там ѝ идва и интуицията, усеща хората. За рака да пие чай от жълт кантарион профилактично в малки количества, да спре месото, по-малко захар и ако може .... да набляга на социализацията, приятелите, близките, колкото повече набляга на тях, толкова по-здрава ще е!

Това е така, защото са в противовес, близките я ограничават, лъжат, нисши подтици, но я развиват духовно. Хората с Нептун и Асцендент често стават клоуните в компанията, но да знае, че това ѝ носи здраве, по-добре да прояви Нептун там.

Update: Да, видения са:


MC/UR/AS/CU/PO работят заедно



Венера и Адмет са много силно поляризирани, работят заедно, проявяват се като отдръпнатост и студенина, от венерата идва любовта към парични схеми и далавери.
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 11:34:49 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4173 -: Февруари 05, 2020, 02:04:12 pm »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?
Конкретно я вълнуват парите, не ми уточни, но каза, че трябва да се стяга и да не харчи ...не уточни дали ще сменя работата или нещо друго ...има ли някакви предпоставки за развод?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4174 -: Февруари 05, 2020, 07:35:29 pm »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?
Конкретно я вълнуват парите, не ми уточни, но каза, че трябва да се стяга и да не харчи ...не уточни дали ще сменя работата или нещо друго ...има ли някакви предпоставки за развод?
Да, може да има притеснения в тази сфера, догодина, когато тр.Юпитер във Водолей затвори тао-то Марс-Уран. И Марс, и Юпитер имат отношение към 2-ри дом, а Мат=рс в 7-ми в дневна карта не е ок. Венера също има отношение към 2-ри, а тази година, и тя и,Марс ще се ретро , първата май-юни, Марс, септември-ноември, това също са периоди с повишено внимание.. Тр. Уран също догодина прави аспект ктм квадрата Марс-Уран, да внимава. Но пък Луната, която също има влияние към 2-ри е добре поставена, тя винаги ще балансира, стига да е овладяла действието на натален тригон Луна- Юпитер 2-5 домове. Успех !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4175 -: Февруари 06, 2020, 10:04:22 am »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?
Конкретно я вълнуват парите, не ми уточни, но каза, че трябва да се стяга и да не харчи ...не уточни дали ще сменя работата или нещо друго ...има ли някакви предпоставки за развод?
Да, може да има притеснения в тази сфера, догодина, когато тр.Юпитер във Водолей затвори тао-то Марс-Уран. И Марс, и Юпитер имат отношение към 2-ри дом, а Мат=рс в 7-ми в дневна карта не е ок. Венера също има отношение към 2-ри, а тази година, и тя и,Марс ще се ретро , първата май-юни, Марс, септември-ноември, това също са периоди с повишено внимание.. Тр. Уран също догодина прави аспект ктм квадрата Марс-Уран, да внимава. Но пък Луната, която също има влияние към 2-ри е добре поставена, тя винаги ще балансира, стига да е овладяла действието на натален тригон Луна- Юпитер 2-5 домове. Успех !

Много, много благодаря  :-* Някакви предпоставки за развод, дали се виждат?

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4176 -: Февруари 17, 2020, 10:45:04 am »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?

Само да кажа какъв е бил "проблема" на моята позната, бременна е ..но е над 40 и затова има опасения ... ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4177 -: Февруари 17, 2020, 02:41:58 pm »
Конкретно натива за какво се притеснява -здраве, професионален статус, личен живот, връзки, секс ?

Само да кажа какъв е бил "проблема" на моята позната, бременна е ..но е над 40 и затова има опасения ... ???
По натална карта с транзити,каквато си пуснала,едвали има човек ,който може "ДА ВИДИ"бременост.Дирекции и прогресии беше по-удачно.Какъв проблем е бремеността?Или ражда,или прави аборт.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4178 -: Февруари 18, 2020, 09:31:36 am »
да, извинявам се вероятно грешката е моя, не знаех за какво става дума. Тя ще роди, решила е, но се опасява заради възрастта, как ще мине бременноста и се страхува детето да няма някакви здравословни проблеми, а също и за парите, големият и син ще е абитуриент и покрай бебето ще има доста разходи  ???

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #4179 -: Февруари 18, 2020, 08:53:39 pm »
 Съдбата е характера ти!                                                                                                                                                        Здравейте, ще си позволя да попитам и аз в тази тема, ще ми бъде много интересно. Тази моя неувереност, свитост, от Асц. Раче ли ми идва? Асц. Рак, луна в Лъв малко ме мъчи понякога...Понякога имам много лоши мисли за мен самата , много негативни и крайни- от къде идва това в натала? Какво може да ми кажете за финансите- спомням си, когато бях на 16-17 год. никога няма да забравя, НИКОГА, имах усещане, но много силно,че един ден ще имам много мои пари.И задължително ли ще привлека по голям човек в живота си за моя половинка (Сатурн 7 дом) или може просто някакво ограничение да чувствам. С какво бихте ме посъветвали да се занимавам, да си влагам силата и енергията? ИМА ЛИ ПРЕЛОМЕН МОМЕНТ ЗАЛОЖЕН В НАТИВА МИ? Много въпроси зададох, ще ми бъде интересно и полезно ако коментирате какво най-силно ви прави впечатление или съвет. ;)
« Последна редакция: Февруари 18, 2020, 08:59:16 pm от Никол »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Натални карти
« Отговор #4180 -: Февруари 18, 2020, 09:59:20 pm »
Съдбата е характера ти!                                                                                                                                                        Здравейте, ще си позволя да попитам и аз в тази тема, ще ми бъде много интересно. Тази моя неувереност, свитост, от Асц. Раче ли ми идва? Асц. Рак, луна в Лъв малко ме мъчи понякога...Понякога имам много лоши мисли за мен самата , много негативни и крайни- от къде идва това в натала? Какво може да ми кажете за финансите- спомням си, когато бях на 16-17 год. никога няма да забравя, НИКОГА, имах усещане, но много силно,че един ден ще имам много мои пари.И задължително ли ще привлека по голям човек в живота си за моя половинка (Сатурн 7 дом) или може просто някакво ограничение да чувствам. С какво бихте ме посъветвали да се занимавам, да си влагам силата и енергията? ИМА ЛИ ПРЕЛОМЕН МОМЕНТ ЗАЛОЖЕН В НАТИВА МИ? Много въпроси зададох, ще ми бъде интересно и полезно ако коментирате какво най-силно ви прави впечатление или съвет. ;)

Съдбата е характера ти!                                                                                                                                                        Здравейте, ще си позволя да попитам и аз в тази тема, ще ми бъде много интересно. Тази моя неувереност, свитост, от Асц. Раче ли ми идва? Асц. Рак, луна в Лъв малко ме мъчи понякога...Понякога имам много лоши мисли за мен самата , много негативни и крайни- от къде идва това в натала? Какво може да ми кажете за финансите- спомням си, когато бях на 16-17 год. никога няма да забравя, НИКОГА, имах усещане, но много силно,че един ден ще имам много мои пари.И задължително ли ще привлека по голям човек в живота си за моя половинка (Сатурн 7 дом) или може просто някакво ограничение да чувствам. С какво бихте ме посъветвали да се занимавам, да си влагам силата и енергията? ИМА ЛИ ПРЕЛОМЕН МОМЕНТ ЗАЛОЖЕН В НАТИВА МИ? Много въпроси зададох, ще ми бъде интересно и полезно ако коментирате какво най-силно ви прави впечатление или съвет. ;)

Първо трябва да се направи дефрагментация на картата, датата е г/д 09.11.1990 08:54.

Неувереност/свитост... не точно. Асцендента ти е такъв

VERTICAL POLARIZATION:
-------------------------
UR = AR - сътресения
-------------------------
UR = CU / AR -
AR = SA / UR
-------------------------

HORIZONTAL POLARIZATION:
-------------------------
NE = ZE
-------------------------
NE = MC / ZE
ZE = AP / NE
-------------------------



Луната ти е щастлива в исторически и окултни работи, Венера е "бавна" и трудно допуска някой до сърцето ти. Много си целенасочена, но целта е размита от Нептун. Агресивна си, с високо кръвно, обичаш да си хапваш.

Парите ги търси в чужбина, но ще си далеч от близките, за сметка на което ще печелиш.

Основните клъстери в наталната ти карта са:
- "международен" Уран
- Целенасочена личност влагаща много усилия, трудни успехи
- Готина, приятна семейна среда
- Приятели с неправилни духовни разбирания
- Окултна наука
- Домошар
- Силни Венерено-Плутонови емоции, когато се задействат
- Предразположение към наднормено тегло
- Методи, които не са структурирани, нептуна...

Най-общо Нептун ти е проблемен, не се опитвай да се бориш с него, не можеш да измениш средата. Отпусни се и следвай ритъма на живота, както Нептун те насочва, хармония и баланс, в целта не влагай енергия, а по-скоро такт.

Наблегни на качеството, то е за развитие:


Едно малко нещо, но да е перфектно.
« Последна редакция: Февруари 18, 2020, 10:01:32 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4181 -: Февруари 19, 2020, 02:46:54 pm »
Никол, Сатурн вижда АСЦ с опозиция, това не е толкова лесно за натива и е в аспект с  диспозитора , Луна. Квадратурата между Светилата също не позволява увереност, всичкия Огън, който е в картата е притиснат с твърд аспект.  Диспозиторът на стелиума в Скорпион е добре, че се намира над хоризонта, но няма нито есенциални, нито акцедентални достойнства, т.е.  не е в позиция да поражда събития, липсва мотивацията, ретрограден е. Той държи домовете с Рак, Скорпион, Риби, а там и е АСЦ. Много Вода има в картата ти- реагираш емоционално като бъркаш тези си реакции с мисъл, липсва ти лекота в общуването, а ти много държиш да се утвърдиш именно в социалните сфери. Умът непрекъснато работи, но не е продуктивен, налице е състояние на постоянна тревожност, немотивирани страхове, умът е обременен от тревожни мисли, силно мнителен. Една и съща ситуация се превърта  няколко пъти.. Това може да те изтощи умствено. Нужно е да полагаш усилия да си организираш и да поддържаш ред най-вече в мислите си и взаимоотношенията. Има такива практики, обучения. Не е желателно фантазиите да изместват реалността.
Относно финансите- Луна и Юпитер във 2-ри дом е добра опция, тук в тази карта по-добре стои Юпитер и би трябвало след 28-30 г да заработи неговото влияние п 2-ри дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Натални карти
« Отговор #4182 -: Февруари 19, 2020, 04:42:43 pm »
Никол, Сатурн вижда АСЦ с опозиция, това не е толкова лесно за натива и е в аспект с  диспозитора , Луна. Квадратурата между Светилата също не позволява увереност, всичкия Огън, който е в картата е притиснат с твърд аспект.  Диспозиторът на стелиума в Скорпион е добре, че се намира над хоризонта, но няма нито есенциални, нито акцедентални достойнства, т.е.  не е в позиция да поражда събития, липсва мотивацията, ретрограден е. Той държи домовете с Рак, Скорпион, Риби, а там и е АСЦ. Много Вода има в картата ти- реагираш емоционално като бъркаш тези си реакции с мисъл, липсва ти лекота в общуването, а ти много държиш да се утвърдиш именно в социалните сфери. Умът непрекъснато работи, но не е продуктивен, налице е състояние на постоянна тревожност, немотивирани страхове, умът е обременен от тревожни мисли, силно мнителен. Една и съща ситуация се превърта  няколко пъти.. Това може да те изтощи умствено. Нужно е да полагаш усилия да си организираш и да поддържаш ред най-вече в мислите си и взаимоотношенията. Има такива практики, обучения. Не е желателно фантазиите да изместват реалността.
Относно финансите- Луна и Юпитер във 2-ри дом е добра опция, тук в тази карта по-добре стои Юпитер и би трябвало след 28-30 г да заработи неговото влияние п 2-ри дом.

"Умът непрекъснато работи, но не е продуктивен" - Всеки път се възхищавам как различни по същност методи водят до много сходни изводи. Това показва, че в момента на раждането хороскопа ни е бил изчислен някак многоизмерно.
AP/CU=KR/PO/MC

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #4183 -: Февруари 19, 2020, 05:40:49 pm »
Wiserneuron, къде мога да прочета за този метод на разчитане на картата?

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Натални карти
« Отговор #4184 -: Февруари 19, 2020, 06:58:12 pm »
Картата е нощна, неувереността идва от това, че нито един от управителите на АСЦ,
не "вижда" АСЦ.
Разбира се, финансите са изключително важни, и двата управители на АСЦ, са във втори дом ;)
Карти без данни не се тълкуват, особено по отношение на професия, когато МС е в 0гр на Овен.
Но за психологоческа астрология може и без данни! :)
« Последна редакция: Февруари 19, 2020, 07:00:27 pm от Таис »