Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623831 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4230 -: Април 03, 2020, 10:46:20 am »
666, няма силна  връзка между сигнификаторите за дете. Марс в дневна карта в мъжки знак над хоризонта не е добре като диспозитор на К5. Няма връзка между владетелите на К1 и К5 Венера, Марс, Луна. Но Юпитер е в дом, където Луната е в радост, но и той извън секта, не е ефективен. Луната само е в позиция да "работи" по въпроса, ъглова, в секта, вижда к5, МЦ, но като няма връзка с другите  ? ! Освен да наблюдаваш, когато Луната е времеви управител ?Рождената лунна фаза да повтаря същата през месеца и в тези няколко дни около нея, е благоприятно време за забременяване
Рени,защо да няма връзка между Марс/Луна,в тригон са.

Защото Луна е в Лъв , Марс в Овен, Луна в 1-ви дом, Марс в 10 ти дом
Нито Марс има достойнства в Лъв, нито Луна в Овен. Но по триплицитет Марс има в огнените знаци. Луна в 10-ти дон няма сила.Затова казах, че е слаба връзката между сигнифиаторите. Аспектът  показва каков ще се случи между двата принципа или как натива ще реагира на тяхното "приятелство " или неприятелство. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4231 -: Април 03, 2020, 11:04:25 am »
666, няма силна  връзка между сигнификаторите за дете. Марс в дневна карта в мъжки знак над хоризонта не е добре като диспозитор на К5. Няма връзка между владетелите на К1 и К5 Венера, Марс, Луна. Но Юпитер е в дом, където Луната е в радост, но и той извън секта, не е ефективен. Луната само е в позиция да "работи" по въпроса, ъглова, в секта, вижда к5, МЦ, но като няма връзка с другите  ? ! Освен да наблюдаваш, когато Луната е времеви управител ?Рождената лунна фаза да повтаря същата през месеца и в тези няколко дни около нея, е благоприятно време за забременяване
Рени,защо да няма връзка между Марс/Луна,в тригон са.

Защото Луна е в Лъв , Марс в Овен, Луна в 1-ви дом, Марс в 10 ти дом
Нито Марс има достойнства в Лъв, нито Луна в Овен. Но по триплицитет Марс има в огнените знаци. Луна в 10-ти дон няма сила.Затова казах, че е слаба връзката между сигнифиаторите. Аспектът  показва каков ще се случи между двата принципа или как натива ще реагира на тяхното "приятелство " или неприятелство. :)
:)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #4232 -: Април 03, 2020, 06:55:06 pm »
666, няма силна  връзка между сигнификаторите за дете. Марс в дневна карта в мъжки знак над хоризонта не е добре като диспозитор на К5. Няма връзка между владетелите на К1 и К5 Венера, Марс, Луна. Но Юпитер е в дом, където Луната е в радост, но и той извън секта, не е ефективен. Луната само е в позиция да "работи" по въпроса, ъглова, в секта, вижда к5, МЦ, но като няма връзка с другите  ? ! Освен да наблюдаваш, когато Луната е времеви управител ?Рождената лунна фаза да повтаря същата през месеца и в тези няколко дни около нея, е благоприятно време за забременяване
Рени,защо да няма връзка между Марс/Луна,в тригон са.

Защото Луна е в Лъв , Марс в Овен, Луна в 1-ви дом, Марс в 10 ти дом,Нито Марс има достойнства в Лъв, нито Луна в Овен. Но по триплицитет Марс има в огнените знаци. Луна в 10-ти дон няма сила.Затова казах, че е слаба връзката между сигнифиаторите. Аспектът  показва каков ще се случи между двата принципа или как натива ще реагира на тяхното "приятелство " или неприятелство. :)

Марс е в овен ,на трон си е ,в 10 ти дом,ъглов,вижда асц и има тригон между Марс У5 /Луна У1 в 1 дом
Луната, У1 при точен час е в тригон към Плутон в 5
тр.Уран  е активирал нат.тригон Венера-Юпитер,последния също е сигнификатор на майчинството,венера държи луната,чрез слънцето
това си е на късмет да попаднеш на точните хора ,точното място и точния момент
Марс каре Нодалната по оста 6-12 явно е състоянието за което пишеш,че е наложителна операция
пусни карта с прогресии и дирекции,както и предтоящият ти солар 2020-2021
спокойно ,имай вяра,лесно я губиш с този юпитер в дева
защо е важно не как ще забременееш,а да родиш здраво и читаво детенце,което да ви  радва,някой палавник например :)
какъв е проблема,ако искаш сподели


Здравейте от мен! Идвам с един сериозен въпрос. Дали ще имам деца по естествен път ( не инвитро) и кога би могло да стане.. Да внеса малко пояснения - знам си, че в натала имам трудности в тази насока. Откриха ми състояние, което пречи на забременяването и трябваше да се оперирам. Но уви, отложиха го за неопределено време с тоя вирус сега.. Моите притеснения са дали след операцията (която все някога ще стане), ще забременея или ще се наложи някакъв асистиран метод? "Вижда" ли се в натала естественото или асистираното забременяване...А дали имам шанс преди да операцията да се случи по нормален път...Имам хиляди мисли в главата си..защото самата операция не е безобидна за органите..
Само в мен има проблем, при партньора всичко е ок. Всичко, което се вижда в натала ще ми е от полза. Още обмислям вариантите пред себе си. Искам да кажа,че с който съм се консултирала- никога не е успял да ми даде конретен отговор. Всичко било малко мъгляво по темата. Почвам и да се депресирам, че не могат да се лекувам сега, заради извънредното положение.Даже и витамините,които си пиех, ги няма. Много ще съм благодарна за мненията ви. Знам, че темата ми е много сериозна, надявам се картата с транзити и прогресии да е достатъчна.
цитирах поста за да не се връщам да го чета
« Последна редакция: Април 03, 2020, 07:19:04 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4233 -: Април 04, 2020, 12:02:25 am »
666, предприемач ли си, ръководител, изявен спортист, медик-хирург, химик, инженер, майстор -занаятчия, управител, мениждър,полицай/военен ? Детето ти  е  първенец, добър спортист ? Много млада  си открила своето призвание и го следваш, пробивна си. Не влизаш в конфликти, само когато се налага демонстрираш позиция, знаеш кога и как да изразходваш енергията си, канализирана е в точните цели, стремежи, знаеш какво искаш и знаеш как да го завоюваш и вече си го направила ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #4234 -: Април 04, 2020, 07:51:50 am »
Моето състояние си е едно от "виновниците" за репродуктивни проблеми и го признават и от ин витро фонда. С лечение има добро развитие.
Ето го. Луна в 8д и Марс в 11д - неуспешна бременност?!   ???  ::) Ама пък май има изгледи за брак.

а,колко са другите виновници за реп.проблеми
и защо да е неусп.бременост,може да показва оперативна намеса за отстраняване на проблема
слушай докторите,те знаят как да ти помогнат,че рогатите сте малко инатливи откъм чуждо мнение и съвети
докато е опозицията тр.сатурн към луна,ще се забавят нещата,но търпението е пътя към майчинството,огромно,нечовешко бих казала

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #4235 -: Април 04, 2020, 09:47:22 am »
Рени, сама съм си шеф. От 24 годишна. Социално значима работа върша. Амбициозна и мързелива едновременно съм, много трудно съчетание  ;D
Стреличка, дано да показва операцията, аз веднага най - лошото помислих. Те вече я отложиха с 2 месеца.. Хем тя ще стане бавно, хем явно и самата бременност. Само този проблем ми е открит досега, и то изглежда от леките случаи засега.
А годеж ще има, нали   ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4236 -: Април 04, 2020, 10:50:14 am »
666, ето в това е силата на Марс в Овен в 10-ти- ти си си шеф, но по отношение на това, което питаш не ти е в помощ, напротив, той е още по-горещ на дневна светлина и по този начин не е в позиция да подпомага "раждане  на живот". Малефик на ъгъл извън секта не е добър помощник. Сега, разбра, каква е разликата- не всяка планета е добре дошла във всеки дом, половина от картата, за всеки житесйки казус. Така поставен Марс носи вреди по отношение на 5 дом, отколкото полезност. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #4237 -: Април 04, 2020, 12:55:10 pm »
5 дом е и емоционалните връзки,любовтта
марс вреди еднакво както на детската и на любовната тема
така,че как е положението във втората 666

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4238 -: Април 04, 2020, 01:39:32 pm »
Марс ще прави бели по всички аналогии по 5-ти дом, между 25-50 г, но винаги когато е активиран ще дава събитие. Венера като триплицитетен управител е есенциално силан, но е изгорена. При 666 не са проблем количеството любовни/емоционални връзки, а тяхното качество, като очаквано удовлетворение. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #4239 -: Април 04, 2020, 04:08:56 pm »
В любовен план имам големи изисквания към партньора и трудно го избирам. В смисъл, че не се лигавя "искам да е богат, искам да е красив, искам да е с брада" и тем подобни, а просто не ме привличат.. Бавно харесвам някого и има една преграда, която трябва да прескоча, за да се отпусна с човека и да се влюбя.  Сигурно при всеки е така, но при мен е по-силно изразено.

Та за децата - аз си знам, че имам трудности. То и в картата се намират, и докторите също. Не споря естествено.. По-скоро питането ми е друго, но трудно го формулирам май. Много дълъг път ли ще извървя до желания момент? Освен операцията, ще трябва ли асистиран метод като инвитро, или не? По естествен път ли ще е? Трудно да се определеи колко ще са големи "мъките", но пробваме да обсъдим все пак и благодаря за включванията!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4240 -: Април 04, 2020, 08:06:48 pm »
666, напиши рождени данни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #4241 -: Април 05, 2020, 08:01:47 am »
Много дълъг път ли ще извървя до желания момент? Освен операцията, ще трябва ли асистиран метод като инвитро, или не?

търпение и много любов,пак  ти го пиша
пътя от зачеването и по какъв начин до раждането е нищо,в сравнение с отглеждането на едно дете
след като станеш майка,ще осъзнаеш колко излишни са били твоите въпроси сега
инвитрото е като непорочното зачатие, :)ако не стане по естетствен,
често след инвитро-раждане зачеват скоро по естествен от стимулациите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4242 -: Април 05, 2020, 08:43:12 pm »
666, аз бих заложила на Венера като с най-много достойнства по казуса. 2021 г Венера е времеви управител. Късмет! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #4243 -: Април 06, 2020, 07:06:55 pm »
Благодаря!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4244 -: Май 14, 2020, 12:45:48 pm »
В тази карта според вас има ли вероятност за злополука на пътя, ПТП?