Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622923 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4305 -: Юни 24, 2020, 02:10:57 pm »
Akruks, трудно ли е с такъв човек ???
Е, то наталът не е само от 4 планети, гледа се цялостно, а и не се знае в какви знаци са при твоя човек.. Споделих за моя мъж, понеже е обвързан, имаме деца и внуче, не са му попречили планетните разположения

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #4306 -: Юни 24, 2020, 07:38:05 pm »
Akruks може ли да погледнеш картата ,която побликувах.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4307 -: Септември 15, 2020, 08:49:46 am »
По тази карта, която поставих преди време -
https://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg187329#msg187329

Жената претърпя тежка операция преди месец. Възстановява се. Няма изявен епизод към момента.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4308 -: Септември 15, 2020, 10:44:23 am »
По тази карта, която поставих преди време -
https://astra.la/forum/index.php?topic=56.msg187329#msg187329

Жената претърпя тежка операция преди месец. Възстановява се. Няма изявен епизод към момента.
операция на какво?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #4309 -: Септември 15, 2020, 12:31:26 pm »
Интересно ми е как бихте интерпретирали Марс, Уран и Плутон съвпад в 1 дом опозиция на Сатурн почти на куспидата на 7 дом . Опозиция по знак широк орбис. Според мен обвързването е невъзможно и нежелателно, за който и да е. как мислите?
За мен това се проявява като насилие/агресия, които не могат да се контролират. Ако Сатурн е в реална опозиция с останалите - тормоз, малтретиране, нещо по-дългосрочно, по-скрито, по-жестоко;
//но да, много ясно, че зависи от картата

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4310 -: Септември 21, 2020, 11:13:44 am »
Здравейте, някои може ли да интерпретира тази карта? Момиченцето е родено на 20.09.2020 г., нормално. Майка му е на 43 години.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4311 -: Септември 21, 2020, 06:54:40 pm »
Активирана е оста 6-12, като Венера у6 е времеви управител. Тя не е добре поставена в картата, квадрат с у12 Марс, в заточение, в 6-ти, но пък Юпитер е тригонира, като претендира за Алкокоден. Луна (Хилег) е опозиция Сатурн у 8,квадрат Меркурий упр. на хороскопа, Сатурн у8 е квадрат и със Слънце. Тр.Юпитер е спрял стационарен върху Меркурий, което е добре. Но сега предстоят квадратури на Юпитер с Венера, Меркурий, Марс, докато са в Дева . Новолунието е в 4-ти срещу Луната. Предполага, че като стане видима Венера в края на септември ще е по-ясно каква ще е алтернативата. Тогава е в сила и секстила Венера- Юпитер, а двамата са на трон. Цикъл Венера-Марс от днес почва в 4-ти дом срещу Луна, а те държат оста 6-12. Слънце- Марс и той в 4-ти дом.Ако много детайлно се разгледа и очисти "проблема", може и да има добро развитие.
Плутон управлява заключен знак в дома на здравето, по тази причина проблемът не е бил явен, а го има поне от 2г, когато по дирекция е достигнал наталното Слънце. Плутон се свързва с тумори, раци и видоизменения на тъкани и органи. Гърдите и опашната кост са по Слънце, като естествен у-л на Лъв, а понеже е в Скорпион, освен че е скрит проблем и трудно откриваем, което прави поставяне на диагноза трудно, може да са засегнати репродуктивни органи- яйчници, матка, ректума, дебело черво. СЛВ по дирекция на Слънце У4 в 6д показва съществено събитие, свързано с нейното здраве, дано не е края, че е млада жена, а и деца има. :(
fortunades, ако иска да пробва нещо алтернативно може да потърси Айдън Мустафов във фб. Има и група там - Мултидисциплинарен подход срещу онкологични и автоимунни заболявания, чета че постоянно помага на хора и са много доволни от резултатите.
Предвид, че Слънце, Луна, У6 са във водни знаци си мисля, че би трябвало билки и всякакви отвари да дадат положителен резултат. Луната, по която са функционалните заболявания прави опозиция със Сатурн - може би има проблем с усвояването на определени храни, както и минерали, витамини и т.н. Има ли някаква наследственост на подобни заболявания в рода?

Искам да дам ОВ.
Лимфом на Ходжкин- който е лечим, макар че е 4-та фаза.
Минала е 1 курс химиотерапия. Онзи ден имаше рожден ден и се чух с нея.
В крайна сметка, още не се знае какъв ще е крайния резултат, но се надявам да е положителен.
Благодаря Ви!

Здравейте,

Искам да дам още една обратна връзка.
За съжаление след проведения курс вече 1 година по химиотерапия, все още има разсейки, които се оказаха нови.
Ще започне още 6 месеца курс.
Силно се надявам да се пребори, защото е много добър човек.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4312 -: Септември 22, 2020, 10:24:40 am »
Здравейте, някои може ли да интерпретира тази карта? Момиченцето е родено на 20.09.2020 г., нормално. Майка му е на 43 години.
Някои може и да могат да интерпретират, но не му е времето и мястото за това. Каква си на новороденото и какво по-точно те интересува от неговия предстоящ живот? Да е жива и здрава малката!

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4313 -: Септември 23, 2020, 10:10:15 am »
Имах предвид някой по-интересни аспекти, любопитно ми е например, тази луна в съвпад с МЦ и Уран на ИЦ, опозиция с нея. Трите планети в асцедента. Майка му ми е близка приятелка. Около нея само козирози, мъжът и, големият и син и сега малката с АСЦ Козирог. Тя е стрелец с асц водолей  ;) Това и е второ раждане, първото е било прди 18 години, на колкото е сина и  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4314 -: Септември 23, 2020, 11:40:53 am »
Имах предвид някой по-интересни аспекти, любопитно ми е например, тази луна в съвпад с МЦ и Уран на ИЦ, опозиция с нея. Трите планети в асцедента. Майка му ми е близка приятелка. Около нея само козирози, мъжът и, големият и син и сега малката с АСЦ Козирог. Тя е стрелец с асц водолей  ;) Това и е второ раждане, първото е било прди 18 години, на колкото е сина и  ;)
Лунa на MC
При липса на лоши аспекти - популярност, прожектори. Добре за художници, политици. С добри аспекти, тя се възползва от богатите жени. Често професионални дейности в рамките на партньорство, получаване на позиция от висшестоящ, често наследяване на семеен бизнес, свързване на кариера със семейния живот, с домакински съдове, недвижимо имущество и т.н.
« Последна редакция: Септември 23, 2020, 11:42:55 am от akruks »

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4315 -: Септември 23, 2020, 12:10:42 pm »
Имах предвид някой по-интересни аспекти, любопитно ми е например, тази луна в съвпад с МЦ и Уран на ИЦ, опозиция с нея. Трите планети в асцедента. Майка му ми е близка приятелка. Около нея само козирози, мъжът и, големият и син и сега малката с АСЦ Козирог. Тя е стрелец с асц водолей  ;) Това и е второ раждане, първото е било прди 18 години, на колкото е сина и  ;)
Лунa на MC
При липса на лоши аспекти - популярност, прожектори. Добре за художници, политици. С добри аспекти, тя се възползва от богатите жени. Често професионални дейности в рамките на партньорство, получаване на позиция от висшестоящ, често наследяване на семеен бизнес, свързване на кариера със семейния живот, с домакински съдове, недвижимо имущество и т.н.
Благодаря  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4316 -: Септември 23, 2020, 12:51:03 pm »
операция на какво?

Хистеректомия
« Последна редакция: Септември 23, 2020, 04:01:22 pm от romantica »

Veselina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #4317 -: Септември 24, 2020, 02:01:46 am »
Здравейте, ще съм много благодарна, ако някой ми обясни : Стелиума в 12 дом ли ми е или във Водолей или в и двете. Понеже съм в ужасно объркан период в живота ми, реших да обвинявам натоварения си 12 дом 🤷🏻‍♀️... та вторият ми въпрос е толкова ли ужасно е при мен струпването в 12 дом ? Ии като цяло ако виждате силно негативни позиции в картата ми, моля, споделете, защото трябва да поправя нещо с живота си, за да не се чувствам така.
Благодаря предварително

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #4318 -: Септември 24, 2020, 07:49:33 am »
12-ти дом ти започва в 20*33’ козирог, виж табличките, които си сложила. Всички планети, които са с по-късен градус в козирог, както и тези преди 20*16’ водолей (асц), са в 12-ти.

А относно лошия период, най-ясно става с карта с прогресии, дирекции и транзити, избираш я от падащото меню вместо натална-комбинираната
« Последна редакция: Септември 24, 2020, 07:54:22 am от Papy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4319 -: Септември 24, 2020, 01:12:39 pm »
Здравейте, ще съм много благодарна, ако някой ми обясни : Стелиума в 12 дом ли ми е или във Водолей или в и двете. Понеже съм в ужасно объркан период в живота ми, реших да обвинявам натоварения си 12 дом 🤷🏻‍♀️... та вторият ми въпрос е толкова ли ужасно е при мен струпването в 12 дом ? Ии като цяло ако виждате силно негативни позиции в картата ми, моля, споделете, защото трябва да поправя нещо с живота си, за да не се чувствам така.
Благодаря предварително
Стелиум нямаш, имаш 3 планети +Слънце в 12дом, което не е фатално! Много хора имат повече от една планети в 12д. пък се реализират успешно, например Мадона  :)
При теб положението е тежко (поне такова е усещането) от транзита на тежкарите Сатурн и Плутон в 12д в Козирог, сгазили са твоята Венера, оттам и радостта, чуеството за лекота в живота са помрачени. Но и това ще мине! Сатурн на два пъти е минал през моя 12д и всеки път ми е било тежко, независимо от възрастта- първия път тийн, втория критическа , но мина  :)
В края на тази година Юпитер навлиза във Водолей, в който ти е Слънцето, и ще ти вдъхне оптимизъм, малко ще отдъхнеш...