Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623212 пъти)

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4350 -: Януари 08, 2021, 02:33:33 pm »
това е с транзити

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #4351 -: Януари 08, 2021, 02:44:54 pm »
Според мен някаква много голяма промяна дом-кариера те очаква заради опозицията от транзитните планети в 10-ти дом към стелиума в четвърти, като е свързано с чужбина заради тр. плутон в 9-ти квадратиращ луната в 12-ти. Ще има новолуние през април в съвпад с луната ти, тогава трябва нещо да се конкретизира.
Само по твоята карта не може да се каже ще имате ли съжителство или брак, можеш да видиш транзити към композитна карта и прогресивен композит - има ли сходящи аспекти на бързите планети.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4352 -: Януари 08, 2021, 02:57:16 pm »
благодаря Terry транзитите не са ми мн ясни но ги усещам. аз живея 4 г в лондон- чужбина.ето я неговата карта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4353 -: Януари 08, 2021, 07:23:37 pm »
Благодаря за отговора Сафо, но това и аз го виждам. Асц. телец съм, да. творец съм аз, а синът ми беше проф футболист и баскетболист 5 г след контузии и пробл с коленете се наложи да прекъсне. аз карате и кик бокс преди 20 г професионално но се отказах, заради контузии иначе приятели и познати известни спортисти много работех и до 22 си година пр на спорт тото и на стадион васил левски. заради пандемията съм си в къщи 1 г но не съм домакиня-мениджърска позиция в хотел - организатор събития лондон-4г. драматизацията съм я изключила отдавна, има няма 10 г от както ми спря сърцето и започнах духовни практики.
интересува ме по-скоро и то е единствената ми тема:
юни 2017 се запознах с любовта на живота ми /словак везни/ и имахме планове за общо бъдеще. всичко прекрасно, докато април 2020 рабрах че съм бременна с близнци. Тогава той се уплаши и 2 месеца сякаш не беше той. загубих близнаците в стреса. той си замина временно за Словакия от сртеса и загубата на работа-шок, пандемия като му трябва време да се възстанови.синът ми беше до мен, но сякаш не ми се живее и се молех Бог да ме прибере.
Реших да се занимая с подробно разчитане на моята и неговата карта, за да разбера това ли е края или му трябва трасформация. Допитах се до няколко астролози, но ми казват общи неща, които и сама виждам като начинаеща и само парите си дадох.
имам ли съжителство отразено с него или брак Това се опитвам да разбера. изчетох тонове литература но ми бяга нещш - опит.
ако може да ми помогне някой с отг на този въпрос ще съм благодарна. психолог съм по образование, практикувам и рейки и лечение с ангели. Ако някой има нужда- безплатно го правя.
Да,виждаш го,защото го знаеш.
Дали ще сключиш брак с точно определен човек ,изискава много труд ,някой да се занимава с картите ви ,твойта и неговата много време.
За да слкючиш брак ,трябва да са активни 1,7,10 домове.........тоест,партн.ос и статуса.Значи разглеждаш прогресии,дирекции....управителите на 1/7 дом,Венера и аМарс как са ,къде прогресивни ,Сатурн е у10 дом,също трябва да има активност.
Разгледай прогресивни оси дали сменят знак,или има транзит на тежка планета през тях.
Ако има любов между двама,бракът какво е?Договор.Ако искаш договор ,включи 3 и 9 домове.
Новолунието сега ще е на к10 почти,възможна е смяна на статус,ако има и други показатели,тоест активни 1/7 домове и техните управители.
« Последна редакция: Януари 08, 2021, 07:25:47 pm от Сафо »

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4354 -: Януари 08, 2021, 09:51:42 pm »
Да, ще се пробвам. Доста са ми труднички всички тези прогресии и танзити все още. Но не толко брак или договор, колкото дали ще сме заедно въобще в съжителство.
Благодаря Сафо

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #4355 -: Януари 12, 2021, 06:11:54 pm »
 Какво в натала ми показва, че (ще) попадам на некомпетентни лекари (учители, специалисти изобщо)?
Сатурн в 9д?
Марс в 7д?
Неаспектираната Венера у6, у на интерсептиран знак в 12д?
Юпитер в опозиция с Мерк/Нептун (у1, 2, 5, 11)?
Или?


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4356 -: Януари 12, 2021, 07:02:53 pm »
art7ess, 7ми дом разгледай по-обстойно.
Юпитер, Слънце управители, Марс в 7 ми
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4357 -: Януари 12, 2021, 08:51:45 pm »
Арт, аз мисля, че една от главните причини е асцендентът-двоен знак и диспозиторът му Меркурий У1, ретрограден в съвпад с Нептун в 8ми. Често докторите ще са объркани и раздвоени ,внимавай дори при упойки преди операция, прави тест алергичен преди анестезията. Горното ми мнение е и отговор за учителите, ако премем Меркурий като сигнификатор на обучения в съвпад с Нептун.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #4358 -: Януари 12, 2021, 10:55:52 pm »
хмм... интересни погледи ми предлагате! благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #4359 -: Януари 12, 2021, 11:35:08 pm »
Аз съм същата с лекарите, не смея вече да отида. Колкото по- квалитетен и прехвален, толкова по- големи проблеми ми отварят. Личната ми е педиатър и ми изписва по- адекватно лечение от топ специалисти.
Научих го по трудния начин.
Но си имам Нептун в 6-ти в опозиция с Марс.
Поне с учители не съм имала проблем.
Но Марс в 7- ми е достатъчна причина за проблем в общуването.
Също и опозицията Юпитер- Нептун .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #4360 -: Февруари 09, 2021, 09:39:44 pm »
Какво мислите за съпруга на жената от картата?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4361 -: Февруари 09, 2021, 09:52:42 pm »
Да не работи онлайн и върти някакви измами или спекулки от вкъщи  ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4362 -: Февруари 09, 2021, 09:54:32 pm »
Има някаква зависимост. Според мен залага пари или нещо нещо свързано с пари...
Рискува и може да е физически агресивен.

Жената мисля, че има семеен бизнес. Работи в партньорство с някого. Козметичен салон, ресторант... В момента може да има затруднения.
« Последна редакция: Февруари 09, 2021, 10:05:01 pm от romantica »

lara12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4363 -: Февруари 09, 2021, 10:49:07 pm »
Моля за помощ. Имам ли според вас втори брак, съжителство  в близко бъдеще? благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4364 -: Февруари 10, 2021, 05:07:02 am »
Какво мислите за съпруга на жената от картата?
Мисля,че има някакви тайни парньорства/сделки.