Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623156 пъти)

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Натални карти
« Отговор #4440 -: Ноември 18, 2021, 09:53:11 am »
KotiMoti, по Луна и Венера.

Благодаря за отговора. Имате предвид, че може да се прояви като здравословен проблем на ниво физическо тяло?
Кои медицински астролози бихте ми препоръчали?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4441 -: Ноември 18, 2021, 10:34:46 am »
KotiMoti, по Луна и Венера.

Благодаря за отговора. Имате предвид, че може да се прояви като здравословен проблем на ниво физическо тяло?
Кои медицински астролози бихте ми препоръчали?

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Натални карти
« Отговор #4442 -: Ноември 19, 2021, 12:07:26 pm »
Кои медицински астролози бихте ми препоръчали?

Светла Балтова

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4443 -: Януари 05, 2022, 07:30:32 am »
Натална карта на Джон Фроули,или как работи силен Юпитер,на ъгъл,в знак на своята екзалтация,взаимна рецепция по упр.с диспозитора си-Луна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4444 -: Януари 05, 2022, 11:08:19 am »
В нощна карта "работят" нощните планети, Юпитер е дневна. Тук неговата работа е по 3, 11, 7 -ми интерсептиран и е предимно на материално ниво. Но, понеже е диспозитор на водещото Светило, което е силно зависимо от него, става важен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4445 -: Януари 05, 2022, 01:41:43 pm »
Натална карта на Джон Фроули,или как работи силен Юпитер,на ъгъл,в знак на своята екзалтация,взаимна рецепция по упр.с диспозитора си-Луна.
У1 в 9д. - живее в чужбина - Полша; Нептун У2 в 9д- имал е собствено тв предаване, печели от издаване на книги, а Юпитер/Уран в 7д му носят много читатели/клиенти

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4446 -: Януари 05, 2022, 01:46:43 pm »
Добре, което означава, че социална планета като Юпитер може да работи положително за натива, въпреки, че е дневна в нощна карта.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Натални карти
« Отговор #4447 -: Януари 05, 2022, 03:16:34 pm »
На мен този Фроули ми изглежда като да е бил голям любовчия-известен ли е личният му живот?

Само да не се окаже,че е имал спънки заради неаспектираната Луна като У7  ::)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4448 -: Януари 05, 2022, 04:03:40 pm »
Добре, което означава, че социална планета като Юпитер може да работи положително за натива, въпреки, че е дневна в нощна карта.

Сферите, над които има управление, влияние, ще бъдат одобрени, приети от социума, когато е с добър статус.
Или съответните лични теми ще бъдат подобрени, ще имат просперитет, чрез подкрепата на социума.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4449 -: Януари 05, 2022, 04:29:06 pm »
Рени, ти си с изявен Юпитер, социумът одобрява ли те? Ще кажеш сигурно, че не е добре поставен!? Че няма добър статус..
« Последна редакция: Януари 05, 2022, 04:31:51 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4450 -: Януари 05, 2022, 05:54:32 pm »
На мен този Фроули ми изглежда като да е бил голям любовчия-известен ли е личният му живот?

Само да не се окаже,че е имал спънки заради неаспектираната Луна като У7  ::)
Защо говориш за него в минало време, още е жив и не е престарял за любов  :)

https://en.wikipedia.org/wiki/John_Frawley_(astrologer)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4451 -: Януари 05, 2022, 06:38:33 pm »
Рени, ти си с изявен Юпитер, социумът одобрява ли те? Ще кажеш сигурно, че не е добре поставен!? Че няма добър статус..

Сафо, натален Юпитер не е с добър статус, но ъглов, социумът ме вижда, но предимно не ме одобрява. Има управление над 1,5,9 ти домове, подкрепяна съм по техните дела, но аз максимално и положително  не умея да разгърна възможностите по тях.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Натални карти
« Отговор #4452 -: Януари 05, 2022, 06:49:00 pm »
https://www.johnfrawley.com/about-john-frawley

Мислех,че е някой стар астролог,както и да е от сайта се вижда,че е женен,но само толкова казват.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4453 -: Януари 06, 2022, 07:42:29 am »
Рени, ти си с изявен Юпитер, социумът одобрява ли те? Ще кажеш сигурно, че не е добре поставен!? Че няма добър статус..

Сафо, натален Юпитер не е с добър статус, но ъглов, социумът ме вижда, но предимно не ме одобрява. Има управление над 1,5,9 ти домове, подкрепяна съм по техните дела, но аз максимално и положително  не умея да разгърна възможностите по тях.
Рени,по-добре да те вижда социумът,отколкото обратното.А това дали те одобрява,съмнявам се да има човек,който да е одобрен от всички.На село кметът не е харесван ,но е кмет.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4454 -: Януари 06, 2022, 07:46:35 am »
Натална карта на Джон Фроули,или как работи силен Юпитер,на ъгъл,в знак на своята екзалтация,взаимна рецепция по упр.с диспозитора си-Луна.
В тази карта,Сатурн упр.на 1ви дом е ретрограден,в скорпион-няма достойнства.