Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 616530 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Натални карти
« Отговор #4560 -: Март 26, 2023, 06:18:47 pm »
Сафо, и аз съм се самодиагностицирала и наблюдавала за същото..Вечно се наблюдавам за мании,депресии ,биполярност и пупу недайси , нещо по.Това не е чак от тежкия спектър , още повече мисля ,че не е констант и може да се активира и дезактивира от разл. тригери. У1 Юпитер има способността да преувеличава, удвоява , всичко, до което се докосне.В случая от първи квадратира опозицията Меркурий/У3-Сатурн.Да това носи фрустрации, ограничения ,недоволство и тнт. ,но Юпитер ги преекспонира. Мисля ,че синът ти е склонен да преувеличава и послъгва невинно. Отделно У12 му е Марс ,съвпад с У6 Венера в 8 дом при това и воден по знак в Рак. Много надълбоко дълбае, психиката му често се гмурва остро в дълбоки и тъмни води .Но мисля ,че няма опасение да изтърве юздите с този заземяващ и стабилизиращ земен тригон му Светилата и У1- Юпитер.Не знам отработки, просто ще си кара така леко чудат , като Монк.Единствено ,ако пафка джойнт , мисля е добре да спре,за да не изостря бръмбарите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4561 -: Март 26, 2023, 08:16:15 pm »
Ребека,благодаря!Достатъчно и пре е хипохондрик,не пафка нищо,не му дреме,не се крие и такива неща,прави ми забележки за цигарите даже,не пуши,обаче взе да прекалява с алкохолеца,всеки ден,или през ден по 2/3 бири.Мъж 95кг само мускул е .
За тригона си мисля,че е гадно сигурно с тази екзалтирана Луна упр.на 8ми дом в аспект с Юпитер разширява ,увеличава страхове,психика.Вадиха му мъдреци като рязаха коста,беше с конци,мукуцеле му излезе на устната,изрязаха,след това херния(вдига огромни тежести),оказа се двустранна.Сега пък от октомври миналата година му трепти(играе)единия клепач на окото,и разни други трептения,утре е на изследване при невролог.
Преди му бучаха(пищяха) ушите месеци наред.Незнам какво се случва.
Три планети в падение,като Сатурн е ъглов.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Натални карти
« Отговор #4562 -: Март 26, 2023, 08:57:45 pm »
Сега... Не ви знам разбиранията за живота, ама 2-3 бири не са алкохолен проблем ??? ;)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Натални карти
« Отговор #4563 -: Март 26, 2023, 09:50:08 pm »
Сега... Не ви знам разбиранията за живота, ама 2-3 бири не са алкохолен проблем ??? ;)
+1  ;D
Само за разведряване на ситуацията - не си спомням дали младежът е семеен, но рискува да среща често от девойките въпроса "абе ти да не си дева?". Иначе с тази карта и без описанието на Сафо, съм сигурна, че е голям красавец, но и мааалко дървен философ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4564 -: Март 27, 2023, 09:21:09 am »
Дървен философ със сигурност, за красавец - не съм сигурна. 😅

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4565 -: Март 27, 2023, 12:38:57 pm »
Моля за помощ.По картата.Разтревожена съм като майка.
От години ми казва,че има ОКР,но понеже сам се диагностицира,а и не бях чела какво точно е това,не обръщах внимание.Потвърди се и от специалист.
Тревогата ми е,че сам си поставя някакви още по-тежки диагнози.
Марс опозиция Нептун:
Неточност 0° 04'

Фина, трудна за разбиране природа, инстинкти. Агресивността на Марс и насилието под формата на подсъзнателни мотиви. Емоционална опасност. Подсъзнателните пориви са извън контрол. Животът е пълен хаос. Те често крият плановете си. Понякога фалшиви и коварни. Това не винаги е намерение, просто автоматична реакция (Нептун - подсъзнание, XII дом, самоунищожение). Често ненормалните сексуални желания тровят брака. Търсите необичайно емоционално удовлетворение. Избягвайте наркотици и алкохол, които могат да ги тласнат в долната равнина. В добрия хороскоп това са неврози, свързани с потискане на инстинктите. Възможни са трудни за диагностициране заболяваниястранна мистериозна смърт, ако се потвърди от други фактори, тъй като аспектът съчетава VIII, IV и XII дом. Когато са увлечени от мистиката, те стават жертви на нереалистични видения. Излишъкът от чувства се загнездва в желанието да бъдеш необичаен. Опасност от общуване с нечестни хора, които се възползват от тези хора. Нептун е ахилесовата пета на зодиака. Нептун е подвластен на подсъзнанието, в този аспект е особено опасен, тъй като самият Марс тласка към необмислени действия.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Натални карти
« Отговор #4566 -: Март 27, 2023, 07:05:16 pm »
Да, наистина, хубава, интересна карта със силен тригон. Да наблегне върху у5 предлагам :) -  всички студенти по медицина като четатат за изпити се диагностицират с всевъзможни болести от съответния учебник.Почивка, може да пробва с добър хомеопат.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4567 -: Март 27, 2023, 07:13:49 pm »
Сафо, Подвижният кръст живее в/със  главата  си. Тук, на прима виста, Меркурий е управител на хороскопа и  е ударен от двата малефика, които са извън секта,както и от  и възела. Меркурий вероятно е стационарен, готов да се обърне ретро и докато по прогресия не стане директен извън ретро сянка, е желателно да си наложи някакъв режим, или въздържание по темите, които управлява Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4568 -: Март 28, 2023, 06:41:42 am »
Да, наистина, хубава, интересна карта със силен тригон. Да наблегне върху у5 предлагам :) -  всички студенти по медицина като четатат за изпити се диагностицират с всевъзможни болести от съответния учебник.Почивка, може да пробва с добър хомеопат.
Ами и аз му предлагам същото,но за момента е пас.
Сетих се,че на два-пъти тези месеци посещава някакви техно партита,които са до ранните сутрешни часове с изумително силна музика.За минута ми се ускорява пулса,като ми пусне запис на телефона.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4569 -: Март 28, 2023, 06:47:58 am »
Сафо, Подвижният кръст живее в/със  главата  си. Тук, на прима виста, Меркурий е управител на хороскопа и  е ударен от двата малефика, които са извън секта,както и от  и възела. Меркурий вероятно е стационарен, готов да се обърне ретро и докато по прогресия не стане директен извън ретро сянка, е желателно да си наложи някакъв режим, или въздържание по темите, които управлява Меркурий.
Рени,извън ретро сянка по прогресия да се върне на рожденното място?-след около 10 години,ще се случи това.
Въздържание по темите,които управлява Меркурий,значи 7ми и 10ти домове.Да не сключва брак,да не сменя статус,да не гони кариерно развитие,такива неща.......не ми хрумва друго!?
Той е фирдарий Меркурий/Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4570 -: Март 28, 2023, 11:46:47 am »
Сафо, като мине подпериода ще се успокои, но той си носи в себе си напрежението, както се казва съдба.  :)
Ще се научи с годините да се владее. На моменти много зацикля в подробности, в детайлите, с този акцент върху Земя, да става инертен. Няма Огън тук, ако не броим АСЦ. Да си намери занимания свързани със съревнования/боулинга е идеален в периода, тенис/, не само спортни, а и интелектуални,  докато е периода Марс/Меркурий, да наблюдава пламъка на запалена свещ. Да се въздържа от крайни философии, прогнози, диагнози, свързани със 7 и 10 домове. Може да се ангажира с търговия, с която пътуват по панаири,пазари. Анасон, копър, валериан,бъз,  като билка или подправка. Места, където се събират ветровете, с ниска остра трева, тръстика.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4571 -: Март 28, 2023, 05:03:48 pm »
Рени,  благодаря!


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4572 -: Март 29, 2023, 11:27:32 am »
Сафо, моля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Натални карти
« Отговор #4573 -: Март 30, 2023, 08:44:08 am »
Картата е на Стивън Кинг. Качвам я тук, защото затъмнението в овен, ще бъде в точен аспект квадрат с асц му.
Разглеждах я, за да видя къде е Меркурий и какво аспектира.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4574 -: Март 30, 2023, 10:27:28 am »
Сафо, какво те отведе при Стивън Кинг ? Това е по-интересно .:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“